Eisy Eisy komentáře u knih

Recept na víťazstvo Recept na víťazstvo David Coulthard

Spíše motivační kniha okořeněná pár vzpomínkama na F1. Moc mne to nebavilo.

20.04.2024 2 z 5

Přežít a závodit: Jeden rok šéfa stáje F1 Přežít a závodit: Jeden rok šéfa stáje F1 Guenther Steiner

Naprostá bomba a Guenther v ní nevypadá jak “Bunch of Wankers" :D skvělá kniha, upřímné pohledy na jednotlivé závody. Pro fanouška F1 nezbytnost!

06.04.2024 4 z 5

Ray Charles - člověk a hudba Ray Charles - člověk a hudba Michael Lydon

Takhle má vypadat biografie, úžasná kniha!

09.03.2024 4 z 5

Pastýř Pastýř Frederick Forsyth

Tak tohle byla lahůdka, krásná povídka!

08.03.2024 5 z 5

Mezi světy Mezi světy Lucie Výborná

Audiokniha byla Výborná :D

04.03.2024 4 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Knihy Mayna jsou velmi dobře čtivé. Tady jsem se trošku lekl rozsahu zápletky, ale ještě to bylo únosné. Za zbrklý konec dávám o dvě hvězdy méně!

04.03.2024 3 z 5

Lepší než život Lepší než život Rob Grant

Povinné pro fanoušky, ale párkrát jsem se přistihnul, že jsem se do doposlouchání audio knihy musel nutit.

16.02.2024 2 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Kniha vtáhne do děje, ale pak se celé vše rozdělí do více rovin až do finále, které směřuje k tomu, aby si člověk koupil další díl. Musel jsem se několikrát přemáhat, abych to dočetl!

08.01.2024 3 z 5

Knihu jsem přečetl až po smrti Mattyho a beru ji jako velmi dojemné a upřímné rozloučení se světem...

17.12.2023 4 z 5

Ester Ledecká Ester Ledecká Roman Smutný

No Ester by si zasloužila lepší :D

11.12.2023 2 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Skvělá oddychovka, bavila mne i více než Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Jen konec byl trošku “urychlen.

08.12.2023 4 z 5

Taková pohádka pro dospělé, dobře se to čte, takže na zimní večery ideální kniha :)

07.12.2023 3 z 5

Jeremyho farma nejen zvířat Jeremyho farma nejen zvířat Jeremy Clarkson

U téhle knihy lituji, že neumím tak dobře anglicky, abych to dal v originálu

29.10.2023 4 z 5

Nemilosrdný šampionát: Majstrovské stratégie vo Formule 1 Nemilosrdný šampionát: Majstrovské stratégie vo Formule 1 Ross Brawn

Kniha rozhovorů o strategii, vývoji vozů, lidských vztazích v F1 atd. Ale nic zásadního jsem se nedozvěděl.

07.10.2023 2 z 5

Max Max André Hoogeboom

Jsem rád za každou knihu o F1, ale tady je až moc cítit využítí momentální eufórie z nového šampiona a přitom jeho příběh stále pokračuje.

12.09.2023 2 z 5

Michael Jackson Michael Jackson Chris Roberts

Vizuálně krásná knížka, ale je spíše zaměřena na fotografie. Moc podrobností a zajímavostí se v ní nedočteme.

01.09.2023 3 z 5

James Hunt James Hunt Gerald Donaldson

Moje první kniha ve slovenštině. Nádherná knížka, která popisuje kariéru tohoto úžasného pilota. Zároveň ukazuje i jeho život po ukončení jeho kariéry závodního jezdce. Doporučuji pro každého fandu F1

21.08.2023 4 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Výborné čtení, napínavé, vtipné, prostě Andrew Mayne

28.07.2023 4 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Takovej novodobej western , cizinec v zapadákově bojuje proti zkorumpovanému systému. Nenáročné čtení, ale moc mne to do děje nevtáhlo.

03.07.2023 3 z 5

Bono, ve jménu lásky Bono, ve jménu lásky Mick Wall

Trošku neosobní, spíše jen fakta, která autor sesbíral a poskládal dohromady.

17.06.2023 3 z 5