Racing'n'Roll přehled

Racing'n'Roll https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323977/bmid_racing-n-roll-CSp-323977.jpg 5 6 6

Oslava automobilových závodů a fotografie. Autor, známý český fotograf a komentátor motoristických událostí Martin Straka, nechává prostřednictvím svých snímků zájemce a motoristické fanoušky nahlédnout do zákulisí automobilového sportu. Jeho fotografie nejsou jen o samotném závodění, Straka se pokouší zachytit celkovou atmosféru události spolu s jednotlivými příběhy. Každá z více než 400 fotografií v této knize má svůj vlastní příběh, který autor poodhaluje prostřednictvím krátkých glos. Souběžný anglický text.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Racing'n'Roll. Přihlašte se a napište ho.

Eisy
14.08.2022 5 z 5

Nádherná fotokniha od jednoho z nejlepších motoristických fotografů.

zuzi1162
17.07.2018 5 z 5

Krasny soubor fotografii ze zavodu, a taky dost tlusta bichle :).

Belatris
21.12.2016 5 z 5

Do knihy jsem se pouštěla z ryze pracovních důvodů, ovšem když jsem ji zavírala, věděla jsem, že ji otevřu znovu, velmi brzy a z důvodů ryze soukromých. Bezpochyby jde o must have pro všechny niterné fanoušky motosportu, ale ještě mnohem lepší je fakt, že publikace si získá i lidi zcela mimo tuto skupinu (soudím podle sebe). Ať už jde o doprovodný text - zajímavé osobnosti, střípky zážitků a vzpomínek - nebo o strhující vizuál fotografií. Od pozoruhodných detailů přes emotivní momentky až po atmosferickou nádheru, Racing‘n‘Roll je mnohem víc než jen kniha fotek silných aut. Je to především kniha silných fotek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Racing'n'Roll v seznamech

v dalších seznamech1x