EE EE komentáře u knih

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Kniha se čte sama. Mám moc ráda knihy od pana Bryndzi, ale myslím, že první knihy /Dívka v ledu, Noční lov, Temné hlubiny atd./ byly mnohem, mnohem napínavější.

27.07.2023

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Knížku jsem přečetla prakticky na jeden zátah. Nemohla jsem se odtrhnout, velice hezky napsané.

12.07.2023

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Super knížka, oddechovka u které jsem se mockrát zasmála a dala hlavním hrdinkám za pravdu. Doporučuji

12.07.2023

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásná kniha, hrozně dobře se čte, poutavá, prostě jsem se nemohla odtrhnout.

13.02.2023

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Moc povedená, o něco zase lepší než minulá. Těším se na další.

05.01.2023

Vražda za oponou Vražda za oponou Antonín Jirotka (p)

Zajímavá kniha, která je psaná zas úplně jinak než jsme zvyklý ze současných krimi a detektivek. Je to pohodová četba, místy úsměvná.

22.11.2022

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Už dlouho jsem nečetla tak pohodovou a humornou knihu. Kolikrát jsem se v určité roli hlavní hrdinky našla i já.

22.11.2022

Dítě třetí říše Dítě třetí říše Mandy Robotham

Kniha se velice dobře čte. Vtáhne čtenáře do děje. Moc se mi líbila.

21.10.2022

Lov Lov Bernard Minier

Velké těšení, velké zklamání. První knihy byly bomba, do této jsem se vůbec nemohla začíst, napětí skoro žádné. Téma divné, nezáživné. Knihu jsem bohužel ani nedočetla.

03.08.2022

Lov Lov Bernard Minier

Vždycky jsem knihy od Miniera milovala a nedočkavě čekala na další. Postupně ale knihu od knihy dočítám horko těžko a zdají se mi horší a horší. Mrzí mě to, tak snad další to napraví.

20.05.2022

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Na knihu jsem se moc těšila, ale nebylo to úplně to nej. Málo napětí než v předešlých knihách. První knihy s Erikou byly mnohem zajímavější. Ale četlo se to samo.

31.03.2022

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kniha mě zklamala, nemohla jsem se začíst, v postavách jsem se ztrácela, hodně nepřehledné. Dívka ve vlaku nesrovnatelně lepší.

16.03.2022 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Knihu jsem přečetla za tři dni. Velice hezky se četla.

04.08.2020 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Po dlouhé době kniha, kterou jsem doslova zhltla. Napínavá, zajímavá, prostě radost číst.

13.02.2019

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Od knihy jsem určitě čekala mnohem víc. Četla se dobře, ale žádný extra zázrak.

29.12.2018

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

První kniha od této spisovatelky a jsem úplně unešená. Kniha se četla sama a byla velice napínavá. Určitě si pořídím další knihy. Fakt super.

23.03.2018

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Kniha mě velice zajímala, už jen podle varování na obalu knihy.Dokonce jsem se bála začít číst. Po přečtení vůbec nechápu proč tam to varování je. Začátek knihy velice poutavý a zajímavý, druhá polovina červená knihovna až docela dost. Jediná drsnost useklý článek prstu. Celkově se mi kniha líbila.

18.12.2017

Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení * antologie

Čekala jsem oddychové povídky na léto, ale chytily mě tak tři nebo čtyři. Ostatním jsem fakt nerozuměla nebo jsem musela v půlce zanechat čtení a přeskočit protože jsem se absolutně nezačetla. Takže celkově velké zklamání, bez této knihy bych se fakt obešla.

29.08.2017

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak to je fakt skvělá kniha od které se neodtrhnete. Miluju přesně tenhle druh knih, které mají spád, víte kdo je kdo, napětí atd.

22.08.2017

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Knihu jsem četla jedním dechem. Byla zajímavá, napínavá a nemohla jsem odložit.
Přečtu si určitě i další knihy od této spisovatelky.

22.08.2017