dyger dyger komentáře u knih

Asi nejlepší autobiografie, kterou jsem kdy četla. Vtipně pojmute, přečtené jedním dechem. Doporučuji

31.03.2023 5 z 5

Někomu kniha otevře oči, jiným nepomůže ani svěcená.... Kniha se mi četla velice dobře, p. Šlachta bez obalu hovoří o naší vrchnosti....

23.07.2020 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Jedním dechem, nedalo se odložit a opět mě autor přesvědčil, že vrahem je nekdonjiny, než jsem si myslela. Za mě, super čtení..

02.06.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nejde říct nic jiného než "prostě Cooleen" ... po dočteni knihy mi ještě chvilku běžel mráz po zádech a mozkové závity jely na plné obrátky - kde byla pravda a kde lež...

12.01.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Četlo se jedním dechem. Vtipné, oddechové... myslím, že jsem ji necetla jen jednou

06.07.2022 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Po náročném začátku - nemohla jsem se začíst, mě pak kniha nepustila, dokud jsem neprečetla poslední stránku. Hodně napínavé a zase rozuzlení jiné než jsem očekávala a předpokládala. Autor ukazuje jedním směrem a skutečnost je přitom úplně jiná a jinde.. za mě opět super čtení ????

23.11.2020 5 z 5

Křížová palba Křížová palba Štěpán Kopřiva

za mě vtipná relaxační kniha plná napětí ;-)

01.03.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Původně jsem si myslela, že půjde o relax. četbu, ale při čtení jsem tak nějak pochopila, že v té knize je něco hlubšího....

07.10.2018 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Chce-li někdo nakouknout pod pokličku mravenčí práce mordparty, je tato kniha ideální.

04.03.2023 5 z 5

Jaký byl on, taková je i jeho kniha....

11.09.2022 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

3 dny a musí člověk jít dál... Velice dobře se mi četla, vřele můžu doporučit ????

07.11.2020 5 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Říkala jsem si,.. kniha na dlouho, ale chyba lávky... četla se neskutečně dobře, pobavila...Kuffenbachovo komando je prostě parta, která vás nutí se ponořit do knihy a zapomenout na čas.

25.05.2020 5 z 5

Největší záhady české historie Největší záhady české historie Jaroslav V. Mareš

Knihu jsem během 2 dnů přečetla, ale i tak bych řekla, že Největší záhady kriminalisticky byly lepší

07.01.2020 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Opět krásná oddechovka. Jedním dechem přečteno.

08.09.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Relax ;-)

11.08.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

jak jsme se začetla nějak jsem nemohla přestat. Říkala jsem si, ještě stránku a půjdu něco dělat... nic jsme neudělala, ale za to jsem knihu přečetla jedním dechem. Těším se na další díly.

05.03.2019 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Kniha na relax...

24.09.2018 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Jedním dechem v jeden den... :-)

06.04.2017 5 z 5

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Kniha se četla velice dobře. Tu a tam mi ukápla i slzicka. Doporučuji ji všem, co mají rádi detektivky (jediny komu nedoporucim je rodič malého miminka)

21.10.2023 5 z 5

Lovec mafiánů - Příběh jednoho policajta Lovec mafiánů - Příběh jednoho policajta Karel Tichý

Kniha nešla přečíst jedním dechem, i když je velice poutavě napsaná. Možná, nepremyslet nad tím, co je tam napsané a nevědět, ze je to skutecne, šlo by to přečíst rychleji

13.09.2022 5 z 5