Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tohle bylo fakt skvělé čtení. Napínavé od samého začátku až do konce. Ava a Luc jsou sehraný tým, ale tento případ je jiný a prověří jejich odolnost. Jen doufám, že se nakonec autorka rozhodne napsat další pokračování. Otevřené konce nemám ráda

20.07.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Skvělé čtení. Magie. Romantika. Napětí. To je super koktejl od kterého se nebudete moct odtrhnout. Moc se těším na další díl se Serou a Nyktem

17.07.2023 4 z 5

Hlava plná strachu Hlava plná strachu Rob Ashman

Tak tohle byla fakt jízda. Napínavé od začátku do konce. Honička za mstitelem, který napravuje to, co systém nedokázal. Roz musí předvést perfektní práci, aby zachránila co se dá. Moc se těším na další díl

13.07.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Kim a její tým patří k mojí oblíbené četbě. Jen tentokrát to nebylo úplně ono. Děj měl spád, nechybí ani souběžné vyšetřování a závěrečné překvapení. Oproti minulým dílům se Kim stává trošku empatičtější, ale další díl si určitě ujít nenechám

11.07.2023 4 z 5

Straky Straky Zoe Sugg

Takové spíš teeneagers čtení. Neurazí, ale ani nenadchne. Nicméně se čte dobře a pokud nepotřebujete překvapivé zvraty, určitě budete spokojení.

08.07.2023 3 z 5

Studie stínů Studie stínů Maria V. Snyder

Skvělé čtení. Jelena a Valek jsou moje oblíbené postavy. Knížku jsem přečetla za jeden den. Objevují se nové postavy a zápletky, nic není tak, jak se zdá a rozehrává se velká hra, kde si nemůžete být nikým ani ničím jistí. Už se moc těším na další díl.

07.07.2023 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Děj byl napínavý a zapletený tak akorát, aby se v něm čtenář neztratil. Jessica se musí ponořit hluboko do minulosti, aby zjistila, kdo stojí za brutálními vraždami a času není nazbyt

04.07.2023 4 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Pořád si myslím, že je to taková magická love-story pro dospělé, ale je to taková pohodovka. Čte se fakt dobře, děj vás vtáhne a nad ničím není potřeba příliš přemýšlet. Určitě si přečtu i další díl

28.06.2023 4 z 5

Myšlenky vraha Myšlenky vraha Romy Hausmann

Docela mi trvalo se knížkou prokousat. Úplně mě to nechytilo. Neochota Ann uvěřit ve vinu svého otce a její amatérské vyšetřování nemá úplně spád a chybí tomu náboj.

24.06.2023 3 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Dlouho mi trvalo než jsem se rozhodla začít číst další knihu od A. Mayna. Z posledního dílu série Naturalisty jsem byla zklamaná, ale tohle je úplně jiné a svěží čtení. Jessica je chytrá a vynalézavá agentka FBI. Děj vás vtáhne a nemůžete se odtrhnout

19.06.2023 4 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Anotace ke knížce se mi líbila, ale ve skutečností mi moc nesedla. Zbytečně zamotaný příběh nadaných dětí, dneska už teenagerů, který sahá hluboko do minulosti. A lží je tolik, že dá fakt velkou práci udržet nit a smysl celého příběhu

14.06.2023 3 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Key a Elliot vypadají jako nadějná dvojka i do dalších dílů. Knížka je čtivá a napínavá, žádné zbytečné průtahy. Nechybí ani temná tajemstvi takže ideální koktejl. Určitě si přečtu pokračování

09.06.2023 4 z 5

Cyklista Cyklista Tim Sullivan (p)

Detektiv Cross je takový zvláštní patron, ale já ho mám ráda. Druhý díl je zhruba stejný jako ten první. Žádné světoborné čtení, ale taková pohodovka bez velkých překvapení

07.06.2023 3 z 5

Poslední absolvent Poslední absolvent Naomi Novik

Druhý díl byl stejně skvělý jako ten první. Podle motta Nic není nemožné se El snaží překonat všechny nástrahy Školy a zajistit přežití sobě i svým kamarádům. Doufám, že se další díl objeví co nejdříve

04.06.2023 4 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Žádné velké překvapení ani zvraty nečekejte, ale čte se dobře. Složení týmu inspektorky je zajímavé a vzájemně se dobře doplňují. Elena sama má spoustu strašáků, ale je dobrá vyšetřovatelka.

03.06.2023 3 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Mila není běžná vyšetřovatelka a proto díky svým schopnostem umí nahlédnout a pochopit ty nejšílenější zločince. Tentokrát se ocitá ve virtuální realitě a je těžké rozeznat, kde končí a začíná ten normální svět. Super čtení

26.05.2023 4 z 5

Skrytý Skrytý Benedict Jacka

Tenhle díl byl opravdu super. Měl spád a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Alex a Anne se musí postavit proti svým mistrům a překonat své největší obavy. Moc se těším na další díl

24.05.2023 4 z 5

Vyvolený Vyvolený Benedict Jacka

Tenhle díl ukazuje Alexe v trošku jiném světle, protože tentokrát musí zachránit sám sebe a srovnat se se svou minulostí. Není to jednoduché ani pro jeho přátelé a až čas ukáže, kdo za ním stojí v dobrém i ve zlém

22.05.2023 4 z 5

Zmizelí Zmizelí Benedict Jacka

Tak tenhle díl byl zatím absolutně nejlepší. Knížku jsem přečetla jedním dechem a doufám, že se Alexův tým rozrostl natrvalo.

19.05.2023 4 z 5

Prokletý Prokletý Benedict Jacka

Alex, Luna a Sonder jsou nesourodý, ale poměrně úspěšný tým. Pořád si myslím, že série Atticus je trošku lepší, ale i přesto je to pohodové čtení

17.05.2023 4 z 5