Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Motiv není špatný, většinou mě děj i bavil, ale místy byl zase zbytečně zdlouhavý. Líbí se mi dynamika mezi Poppy a Hawkem, jen těch sebelítostných scén by mohlo být míň. Uvidíme kam se bude příběh dál vyvíjet

04.11.2023 4 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Podle mě je hodně znát, že je to jen náhrada za nevydanou knížku. V porovnání s Kříďákem je to slabý průměr. Sbírka všeho možného, ještě že povídky nejsou dlouhé

30.10.2023 2 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Tak tenhle díl byl fakt pecka. Nemohla jsem se odtrhnout. Napětí od začátku až do konce. Lottie a její tým mají plné ruce práce s podivnými úmrtími. Tajně jsem doufala, že alespoň na chvíli bude mít Lottie v osobním životě klid, ale zřejmě jí není souzený

27.10.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Lottie tentokrát řeší několik vražd najednou a bude se muset snažit ze všech sil, aby našla vraha a ochránila svou rodinu. Napínavé čtení jako vždy

24.10.2023 4 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Série Freyja a Huldar se mi líbila a přečetla jsem všechny díly. Byla jsem zvědavá na další knížku této autorky a můj dojem je trošku rozpačitý. Děj nebyl špatný, napínavý s několika dějovými liniemi, ale to závěrečné protnutí bylo takové hodně zkrácené a asi jsem čekala něco jiného

20.10.2023 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Fakt skvěle čtení. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Upíři vlkodlaci trollové elementálové a navíc léčitelské schopnosti. Koktejl kterého vás dostane. Moc se těším na další dil

12.10.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Ani druhý díl nebyl špatný, Madison s Natem vyšetřují dvě vraždy a doufají, že se jim podaří osvětlit události, které vedli k obvinění Madison. Komu můžou věřit ?

09.10.2023 4 z 5

Dvanáct měsíců Dvanáct měsíců Eleanor Corvin (p)

I druhý díl byl naprosto skvělý. Knížku jsem přečetla za dvě odpoledne a jsem zvědavá kam se bude děj dále posouvat. Ema, Eskar, Anna, Lucien a kdo čeká na Erika a Tessu?

27.09.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Poe a Tilly jsou skvělá dvojka a i třetí díl neztrácí na kvalitě. Děj vás vtáhne do světa tajných služeb a postupně rozplétáte jednotlivé nitky příběhu. Nechybí ani malé překvapeni nakonec.

26.09.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Zara M. P. Cole

Mám ráda knížky o upírech, ale tohle je spíš čtení pro náctileté. Puberťačka a její ukňourané názory mezi upíry. To není úplně můj šálek čaje.

06.09.2023 3 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Nina a její kolegové jsou můj oblíbený tým. A ani třetí knížka Vás nezklame. Děj má spád a když Vás vtáhne, nemůžete se odtrhnout, dokud nejste na konci. Skvělé čtení

02.09.2023 4 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Tohle není úplně nejlepší knížka ze série. První polovina knihy mi přišla pomalejší a trošku zmatená, ale potom se děj rozjel a druhá polovina byla mnohem čtivější.

28.08.2023 3 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Inspektor Logan v novém působišti se starou partou řeší další případ. Podezřelých je víc než dost a samozřejmě nechybí ani překvapeni na konci. Super čtení

24.08.2023 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Tenhle typ knížek o magii miluju. Kouzelníci, Fae, Elfové a super padouch. Skvělý koktejl, kterému nic nechybí. Knížka se čte opravdu dobře a těším se na pokračování

15.08.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Opravdu super čtení. Případy Kate a Tristana neztrácejí šťávu. Děj má spád a je bez zbytečných klíček. Tentokrát nás pátrání zavede na stopu ztraceného chlapce a jako vždy nic nezůstane neodhaleno

12.08.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Měla jsem strach, aby třetí díl nebyl trošku slabší, ale laťka určitě neklesá. Kate a Tristan vyšetřují hodně vychladlý případ a jejich vyšetřování není snadné. Knížka se čte opravdu dobře a těším se na další díl

04.08.2023 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Druhý díl se mi líbil trošku víc než ten první. Kate a Tristan jsou velice nesourodá, ale opravdu efektivní dvojce amatérských vyšetřovatelů. Děj má spád a knížka se čte opravdu dobře.

01.08.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tohle vypadá jako dobrý začátek série. Kate má své chyby, ale je silnější než vypadá. Napínavé čtení, kde se Kate a Tristan krok za krokem blíží rozuzlení

29.07.2023 4 z 5

Zaklínačky potíží Zaklínačky potíží Kristin Cast

Takové nenáročné čtení na jedno až dvě odpoledne. Dvojčata čarodějky, které musí čelit nejen magickým potížím, ale i těm rodinným. Klasika, která nepřekvapí

24.07.2023 3 z 5

Kniha nehod Kniha nehod Chuck Wendig

No můj dojem z knihy je takový rozpačitý. Motiv vůbec není špatný. Střídání pohledů různých postav mám taky ráda. Jen tady byl spíš na škodu. Prostřihy byly příliš krátké a čtenář se musí opravdu soustředit aby neztratil nit. Navíc kniha je opravdu dlouhá a neškodilo by pár desítek stran ubrat

23.07.2023 3 z 5