Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Právě jsem dočetla druhý díl a líbil se mi stejně jako ten první. Atticův humor je mi blízký a bez Oberona by to nebylo ono. Jsem zvědavá jestli budou i další díly stejně není.

20.05.2021 4 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Tohle bylo pohodové čtení. Vtipné mělo to spád. Mám ráda knížky s kouzly a magií. Takže stejně jako Percy Jakson a Magnus Chase - super. Hned jdu na další díl

16.05.2021 4 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Knížku jsem právě dočetla a jsem nadšená. Děj má spád od začátku až do konce. Lizzy není žádná hrdinka, ale za své blízké se postaví bez zaváhání.

13.05.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Super tak jako celá série. Hlavně druhou polovinu jsem přečetla jedním dechem. Jen já už bych konečně dala dohromady Avu a Luca.

09.05.2021 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Líbilo se mi prolínání děje - současnost a minulost. Mělo to spád a Rory mi fakt sedla. Už se těším na další díl.

06.05.2021 4 z 5

Čaropisci Čaropisci Robert Jackson Bennett

Příjemné čtení plné kouzelných předmětů včetně upovidaného klíče. Místy trošku zdlouhavější, ale jinak má děj spád a těším se na další díl.

02.05.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Napínavé čtení. Knížka má spád. Děj prožíváte spolu s postavami, držíte jim palce, aby se z toho dostali. I když téma ostatní pátrají po někom, kdo se ztratil, už tady několikrát bylo, konec příjemně překvapí.

27.04.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Taková rychlovka trošku mi připomíná stopy hrůzy, ale jako oddychovka fajn

24.04.2021 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

První díl se mi líbil o něco víc, ale knížka měla spád a přečetla jsem jí jedním dechem

23.04.2021 4 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Za mě byl Našeptávač mnohem lepší. Dobře se četl, protože Vás vtáhl do děje. Druhý díl byl těžkopádnější a místy zbytečně překombinovaný. Ale námět není špatný

21.04.2021 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Knížka se mi líbila, vtáhne Vás do příběhu a jen tak se od něj neodrhnete. Za mě bych zvolila trošku jiný konec, ale jinak dobrý.

17.04.2021 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Stejně skvělé jako první díl. Napínavé až do konce. Těším se na další

14.04.2021 5 z 5