Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Studie kouzel Studie kouzel Maria V. Snyder

I druhý díl byl super. Jelena objevuje svou rodinu a na její cestě za poznáním sebe sama jí stojí spousta překážek. Naštěstí má po boku pomocníky ze světa zvířat a nechybí ani její láska Valek. Magie intriky všeho je tak akorát.

19.03.2022 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Knížka se mi líbila. Je to taková směsice od každého trošku. Něco z magie něco z romantiky a nechybí ani dívka, která se z týraného dítěte stane chytrou a odhodlanou bojovnicí se kterou se osud nemazlí. Těším se na další díl

15.03.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

I když se časově vracíme úplně na začátek, kdy se celý tým poprvé potkává, nic tomu neubírá na atraktivitě. Děj má spád a vzájemné poznávání tomu dodává nový nádech. Super moc se mi knížka líbila.

11.03.2022 5 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Mám ráda když se děj odehrává v několika liniích a nakonec se vše propojí. Opuštěná děvčata Wren a Sage uprostřed lesa. Matka a sestra Evie, které zmizely a nakonec manželé Nic a Brat. Ne všechno je jak to na první pohled vypadá. Knížka je opravdu čtivá, takže jsem jí zvládla za dvě odpoledne.

09.03.2022 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Námět nebyl úplně špatný, ale děj byl poměrně lehce předvídatelný. Výlet, odbočka a porušení základního pravidla nerozdělujte se. Místy lehce chaotické a konec byl takový až useknutý.

07.03.2022 4 z 5

Vábení Měsíce Vábení Měsíce Petra Kvasničková

Děj je poměrně lehce předvídatelný, nečekejte žádné velké zápletky. Možná bych to přirovnala ke Stmívání jen ve vlkodlačí podobě. Takové lehké čtení na jedno odpoledne

06.03.2022 3 z 5

Inkoust a pečeť Inkoust a pečeť Kevin Hearne

Byla jsem zvědavá jaká bude tahle série, ale byla jsem trošku zklamaná Atticus mi přijde mnohem lepší. Motiv kreslených magických pečetí je fajn, jen by to chtělo trošku více akce.

05.03.2022 3 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Roz tentokrát vyšetřuje vraždy podle jedné říkanky, kterou si jako předlohu pro svou pomstu vybral mazaný Palmer. Děj má spád a už se těším na další případ Roz a jejího týmu.

28.02.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

I třetí knížka byla skvělá. Washington a Tilly budou tentokrát zachránit svou šéfovou Flynn. I když se všechno zdá být jednoznačné čeká nás i pár zvratů. Super čtení

19.02.2022 4 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Námět nebyl úplně špatný, ale místy byl děj zbytečně zdlouhavý a místy se až příliš zabývá rasismem, který se nese celou knihou.

08.02.2022 3 z 5

Ještě než musí Ještě než musí Blake Pierce

Další super knížka v řadě. Jsem ráda že se konečně Makenzie a Jared dali dohromady. I tento případ má spád ale vrah je pořád o krok napřed.

04.02.2022 4 z 5

Ještě než vezme Ještě než vezme Blake Pierce

Makenzie a její nový parťák vyšetřují další případ zmizelých žen. A navíc to vypadá že by se mohl na obzoru objevit nový vztah. Těším se na další díl

31.01.2022 4 z 5

Ještě než požehná Ještě než požehná Blake Pierce

I tento díl byl napínavý a měl spád jako všechny ostatní. Makenzie je velmi chytrá, jen trošku svéhlavá a blíží se čas vypořádat se s přízraky minulosti

27.01.2022 4 z 5

Ještě než spatří Ještě než spatří Blake Pierce

I druhý díl měl spád. Makenzie absolvuje akademii v Quanticu a zároveň vyšetřuje další případ. Vše jí komplikuje její problém s autoritami a zákulisní boje přímo v FBI.

23.01.2022 4 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Mladá policejní detektivka Makenzie vyšetřuje případ masového vraha, ale musí čelit nejen jemu, ale i kolegům, kterým se snaží dokázat, že svou práci zvládá víc než dobře. Fajn čtení a hned jdu na další díl

22.01.2022 4 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Závěrečný díl nebyl špatný. Tři případy, které musí Alex a Chloe vyšetřit spolu zdánlivě nesouvisí. Ale jak se ukáže nic není, jak se zdá.

19.01.2022 4 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Tak tenhle díl je zatím úplně nejlepší. Spousta psycho hrátek a nic není tak, jak to vypadá. Děj vás vtáhne a nepustí

14.01.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Taková rychlovka na jeden víkend. Mám ráda duchařské příběhy a tomuhle nic nechybí. Strašidelný dům, duchové a mladá dívka, která se snaží vyčistit svůj dům od všeho zlého. Super. Těším se na další díl

13.01.2022 4 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Některé scény byly trošku drsné, ale jinak super. Děj měl spád a knížka se fakt dobře četla. Anjelica a její tým svádějí boj s dvěma sériovými vrahy najednou. Čas běží a mrtvých přibývá

13.01.2022 4 z 5

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Tento díl se více zabývá osobním životem Riley než vyšetřováním případu. Její rozpolcenost se ukáže jako smrtící. Ale děj má spád a těším se na další díl

04.01.2022 4 z 5