DreamerX9 DreamerX9 komentáře u knih

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Střetnutí dvou světů. Tahle kniha mě mile překvapila. Je originální, zajímavá i poutavá.

15.12.2019 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Tuhle knihu jsem si koupila ze zvědavosti. Ty zkoušky jsou neskutečný, nepřišla bych na to a některý postavy bych nejradši praštila. Kniha je poutavá, napínavá a rychle se čte. Doporučuji

15.12.2019 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Musím říct že i já jsem čekala víc. Bylo to krutý, drsný a občas mi to připomnělo svět za druhé světové války. Nevadí mi když kniha není originální ale i ten děj nebyl nic extra. Je to každého názor ale tahle kniha se mým oblíbeným ani v nejmenším nepodobá.

11.12.2019 1 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Výborná kniha! To jsem teda nečekala, že mě to bude bavit stejně jako ta serie před tím a možná ještě víc. Kniha za 3 dny přečtená. Kazi i Jase byly skvělé postavy. Líbilo se mi, že jsem se v knize zároveň dozvěděla jak pokračují postavy z minulé serie což supr kdyz si člověk vybaví jak prožíval děj minulé knihy. S koncem jsem spokojená (to byla srdcovka) ale až budou další díly tak si je rozhodně koupím a přečtu.

09.12.2019 5 z 5

Arabella z Marsu Arabella z Marsu David D. Levine

Zvláštní, napínavé,velice krásně napsané a rozhodně originální. Jsem ráda i za dávku inteligence, kterou kniha poskytuje. Zároveň je to i oddechovka. Arabella byla odvážná, chytrá, laskavá a konec byl prostě zahřátí u srdce. Těším se na pokračování :)

02.12.2019 3 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

dobře napsaná kniga i zajímavý příběh

28.11.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Upřímně tohle byl doplněk, který není třeba číst. Děj skoro žádný a nebavilo mě to ani z poloviny tak jako jiné dily. Očekávala jsem jakesi uzavření (především postav které autorka rozvětlila v předchozích dílech) ačkoliv jsem nepotřebovala happy end všech přeci jen...hodne tomu chybělo. Ale jestli jste zvládli tyhle stránky přečtěte si její poděkování ve kterém píše co při knize prožívala. Dává to smysl a její pocity jsou promítnuty v téhle knize. Jako by každá postava byla vyjádřením její emoce.
Btw kdo nejste spokojeni s koncem po téhle knize můžete si ho domyslet jako já ;)

26.11.2019 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Původně jsem tento díl nechtěla vůbec číst jelikož jsem si říkala co chtějí ještě přidat ke konci te prvni. Ale serie nabrala nový směr a mnohem lepší než před tím. Výborné pokračování :)

24.11.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

No tak tohle byla PECKA! Ze začátku jsem si říkala, co s tim všichni sakra máte. Ale teď už chápu, co na tom sakra je tak supr. Už dlouho mě takhle knizka nepohltila. Některé části jsem četla pomalu ale konec jsem jednoduše zhltla protože to jinak nešlo :D. Tahle série se opravdu povedla a nelituji jediné stránky (a že jich bylo) velké díky autorce, že otevřela bránu tohohle úžasného a napínavého světa! Doporučuji přečíst všem co žerou Fantasy, jako já.

24.11.2019 5 z 5

První život První život Gena Showalter

Úžasný a pozoruhodný svět. Skvělá kniha a těším se na další díl
Světlem k vidění :)

16.11.2019 4 z 5

Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Oscar Wilde

Jedny z nejkrásnějších a nejsmutnějších pohádek ale vlastně je to život. Tuto knihu jsem odkládala po příběhu jelikož mě to nutilo hledat souvislovisti. Je to opravdu výborně napsané jak barvitost řeči, tak krása vyjadřování připomíná to myšlenkově malého prince. Pokud tuto knihu nekdo mate v povinne četbě mohu jen doporučit

07.11.2019 5 z 5

Krvavé Impérium Krvavé Impérium S. J. Kincaid

Musím říct, že druhý díl mě zklamal. Souhlasím, že to prvním mělo zkončit. Všechno je moc zamotané a nikdy jsem nevěděla jestli to Tyrus předstírá nebo ne. Jednou umře on podruhé Nemesis. A ten konec?? Zklamání. Knihu jsem otevřela ze zvědavosti protože první díl byl pecka a pohltil mě tohle už nebylo tak povedené a až na některé napínavé části to za moc nestálo. :( škoda

15.10.2019 2 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Doporučuji, kniha dává jiný pohled příběhu, jak ho známe. VYětšinou se nepíše o tom, jak to dopadlo se zápornými postavami pokud tedy nezemřeli. Je to čtivé a působivé.

19.09.2019 4 z 5

Aerie Aerie Maria Dahvana Headley

Právě jsem knihu dočetla a jsem naprosto nadšená! Donedávna jsem ani nevěděla, že existuje 2 díl. Často se mi stává že další díl je jedno velké zklamání nebo překvapení. Jsem spokojená s koncem, autorka mě opět zavedla do úžasné říše a ani nový tvorové nezklamali. Vřele doporučuji :)

04.07.2019 5 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Kniha byla supr únik do jiného světa a představa budoucnosti, která se pro nás možná jednou stane realitou. Kniha nebyla složitá a dobře se četla

26.06.2019 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kniha byla fantastická, napínavá a pohlcujici! Pokud budou příští díly stejné pak si knihy koupím a ráda přečtu sérii znova.

23.06.2019 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha byla skvělá, neplýtvala slovy a hned po pár stránkách vtáhla do děje! Poutavý příběh princezny Jezelie mě zaujal tak, že si rozhodně přečtu další díl

Jako Fénix z popela Jako Fénix z popela Pavlína Lerchová

Tato kniha je dechberoucím příběhem matky, která přežila své dítě. Na autorce nejvíce obdivuji statečnost s jakou tuto knihu napsala. Vyzdvihuje zde důležitost lidského bytí a uvědomování toho, že naše děti jsou dar a vytrvalost je naší sílou. Doporučuji každému

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Úžasný a nový svět, o kterém jsem ještě nečetla. Chvíli mi trvalo se začíst ale po několika stránkách se to změnilo. Těším se na další díl :)