Drahuska12 Drahuska12 komentáře u knih

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Prostě a jednoduše mě tyhle knihy od paní autorky vážně moc baví .
Vždy se u nich dokážu odreagovat , zasmát se, i si kolikrát poplakat.
Moc doporučuji a asi je zbytečné říkat, že moc doufám , že brzy bude další kniha . :-)

21.02.2024 5 z 5

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

No..
Já se moc všem omlouvám, že půjdu proti proudu.
Ale... Začátek skvělý, asi do 200-250 stran čtivý a moc fajn, ale pak? Knihu jsem četla na xkrat , a hodně pomalu protože mi dál už nebavila. Fakt jsem se strašně nutila abych ji dočetla a to se mi teda moc nestává. Upřímně ani nechápu jak se mi povedlo ji dočíst . Přišlo mi to šíleně zdlouhavé. A neustále opakování toho co bylo a jak jsou vlastně oba "poškození" .
No za mě hodně slabé 3 hvězdy. Chtěla jsem dát dvě ale ten začátek byl fakt dobrý a velké plus , že obálka je opravdu moc hezká .

18.01.2024 3 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Knize dám takový průměr.
Konec mě dost překvapil, jinak aby se člověk u této knihy bál asi nehrozí. Tedy aspoň ne lidem, kteří mají opravdu horory rádi a už mají nějaké nakoukané a načtené.
Obrázky v průběhu knihy byli myslím si velké plus a trochu pomáhali navodit atmosféru.
Takže knihu doporučím, ale asi jen lidem , kteří neočekávají brutálně skvělý horor , ale takovou oddychovku s příměsí lehkého napětí. :-)

08.01.2024 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Po dlouhé době jsem sáhla po detektivce.
Ráda jsem si přečetla zase trochu jiný žánr, ale příběh mě bohužel bavil tak na půl.
První polovina mě bavila velice, ale po odhalení pachatele mi přišlo že se to táhne a už jsem si přála, aby byl konec.
Takze musím hodnotit takovým průměrem :-)

22.10.2023 3 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Musím říci, že se mi kniha velmi líbila.
Od začátku jsem byla ponořená do příběhu, který mi s další a další stránkou předával víc a víc mouder a pravd , které se někdy snažíme nevidět . Myslím si, že by si tuto knihu měl přečíst opravdu každý. Doporučuji!

02.10.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Jako každá kniha od této autorky byla i tahle perfektní. Nejraději bych se sama do Green Valley přestěhovala, aby i mě potkal nějaký takový romatický příběh.
Všem opravdu moc doporučuji . A já jen doufám, že vyjde další díl .:-)

17.08.2023 5 z 5

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Kniha se mi velmi líbila , ale ještě maličko něco chybělo proto dávám 4* . Jinak doporučuji všem , kteří mají rádi nenáročnou a zamilovanou četbu :-) .

08.08.2023 4 z 5

Snadná cesta jak přestat kouřit Snadná cesta jak přestat kouřit Allen Carr

Knihu jsem začala číst asi 4 den abstinence, po 10 letech kouření.
Neříkám , je to dobře napsané,ale mám pocit, že jsem to holt už v hlavě měla vcelku srovnané,protože nic nového jsem se nedozvěděla :-) na víc mi neuvěřitelne otravovalo neustále opakování myšlenek ..
Jako motivace dobré, ale pro mě bohužel nic z čeho bych si sedla na zadek.
Každopádně v abstinenci stále pokračuji.

21.07.2023 3 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Perfektní kniha :-) .
Moc mě bavila a doporučuji všem.
Jsem zvědavá na pokračování :-)

06.07.2023 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Nemohu jinak než dát plný počet hvězd.
Neříkám, někdy mi maličko přišlo, že se to vleče, ale autorka má zvláštní dar jakým píše. Pokaždé když začnu trochu pochybovat, naprosto mě kniha vtáhne a nemohu ji odložit. Všem doporučuji na zpříjemnění večerů. :-)

02.03.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kniha byla skvělá, celý příběh se mi moc líbil. Chtěla jsem chvíli dát 4* , protoze mi kolikrát přišlo že je to zdlouhavé, ale konec to dost napravil. Takže všem doporučuji! :-) je to skvělé.

15.01.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Kniha se mi velmi líbila, tak jako i předchozí dva díly.
Hlavní postavy mi sedli a hlavně Noah, který byl vážně velmi sympatický.
Knihu určitě doporučuji, a těším se až si v budoucnu přečtu další knihy od paní autorky. :-)

09.01.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nemůžu jinak než dát 5 hvězd . Prostě autorku vážně zbožňuji. A každá kniha, která od ni vyjde je úžasná.
Vážně všem moc doporučuji, myslím si, že by si ji měl každý přečíst. Těším se na další knihy co budou v budoucnu vycházet. Protože tohle nikdy není krok vedle a vždycky mi její příběhy totálně dostanou.

13.12.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Jako snad každý díl této knižní série jsem naprosto spokojená. Děj ubíhal jako voda. Čtení bylo velmi prijemne. Jen škoda že to už byl poslední dil :-) doporucuji

25.11.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Ačkoli hodně recenzi zmiňuje, že je tento díl slabší, tak já osobně nic takové nezaznamenala. Líbilo se mi to, do Nolana jsem se zamilovala. Děj plynul jako voda. A já si celý příběh velmi užila. Doporučuji :-)

15.11.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Bylo to super. Čtivé, hlavní postavy sympatické. :) akorát bych uvítala třeba podrobnější popis příběhu hlavní hrdinky co se jí odehrávalo v dětství. Ale jinak každému doporučuji určitě to stojí za přečtení :-)

15.09.2022 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Příjemná oddychovka, která Vám pomůže vypnout hlavu. Druhý díl si určitě pořídím co nejdříve. :)
Doporučuji

31.08.2022

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Hezké zakončení série, ačkoli pro mě asi tento díl byl nejslabší. I přes to, ale naprosto doporučuji a doufám, že se Vám bude líbit :-)

23.08.2022 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha byla čtivá, hlavní hrdinové sympatický a celý příběh vás nutil číst dal a dal.
Doporučuji a těším se na další knihy od pana autora :-)

04.08.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Druhý díl mi ukratil spousty nepříjemných chvil. Sice byl možná o trochu slabší než ten první, ale konec mi zase tak dostal, že jsem si hned musela objednat třetí díl. :)
Doporučuji :)

23.07.2022 5 z 5