Drahuš Drahuš komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak za mě teda ano!! Nejlepší Keplerovka co jsem četla. Napínavá, drsná a duo Joona a Jurek mě prostě baví. Závěr opět otevřený, asi se máme na co těšit....

21.03.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Knížkou jsem se musela trochu prokousávat a někdy se nutit ke čtení. Mrtvých už bylo trochu moc a konec žádné velké "bum" překvápko. Takže tři hvězdy jsou až dost.

13.03.2019 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Moc dobrá kniha. Skvělá zápletka, spád, čtivost. Sympatičtí detektivové. Co víc si přát...?! Určitě budu číst dál.

02.03.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Já jsem spokojená. Co jsem od knihy očekávala, to jsem dostala. Určitě doporučuji.

17.02.2019 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Jednu hvězd odebírám za překombinovanost. Těch linií bylo už trošku moc. Jinak kniha čtivá, napínavá a určitě stojí za pozornost. Osobní život komisařky...tak na tom se autor vyřádil, jako vždy. Těším se na další díl.

05.02.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Velmi čtivé, i když v polovině je odhalen vrah, vůbec to příběhu nevadí. Erika je sympatická, jen mě mrzí, že je že všech stran bita, a to jak tělesně, tak psychicky a pracovně..... určitě můžu jen doporučit a s radostí si přečtu další díl.

21.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mně se líbila, neříkám, že byla absolutní pecka, ale za přečtení určitě stojí. Četla se dobře, styl psaní byl zvláštní, ale nevadil mi. Klidně si autorku zopakuji.

08.01.2019 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Nemáme tak deset.... patnáct hvězd? Tento autor si je totiž zaslouží. Pro milovníky krimi je absolutní topkou. Kniha je čtivá, surová a nutí číst dál a dál, dokud není konec.
A teď si tak uvědomuji jednu Carterovi chybu.... píše velmi pomalu:-), už teď chci další díl.

29.12.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělé...na uvolnění a pobavení úžasná kniha. Nečekala jsem nic složitého a přesně tak to bylo. Takže jsem od knihy dostala přesně to, co jsem chtěla.

21.12.2018 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Prozatím nejslabší kniha ze série, trošku jsem se do ní musela nutit. Ale přečíst jsem ji chtěla, hlavně kvůli osobnímu životu Katie. Na další díl se těším, snad bude lepší.

15.12.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi čtivá, trošku předvídatelná kniha. Krátké kapitoly nutí číst a nepřestávat. Určitě si přečtu další, velká spokojenost.

03.12.2018 5 z 5

Krvavé lži Krvavé lži Luca Veste

Nuda, každá další kniha autora je čím dál horší...

27.11.2018 1 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Třetí díl v sérii opět poutavý, krvavý a napínavý, ale když to srovnám s předchozími díly, musím dát jen čtyři hvězdy. Něco mi tam prostě tentokrát chybělo....to ale neznamená, že nejdu na další díl a určitě doporučuji.

27.09.2018 4 z 5

Farma smrti Farma smrti Luca Veste

Druhá kniha ze série je o hodně horší a nudnější než první. Nemohla jsem se začíst a bavilo mě až posledních padesát stran. A to bavilo jen v uvozovkách. Zkusím třetí díl, doufám, že mě mile překvapí.

09.09.2018 3 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Skvělá kniha, brutalitou se blíží Carterovi, popisy vražd jen pro silnější povahy. Určitě čtu dál...

30.07.2018 5 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

Docela mě udivují nízké procenta hodnocení. Kniha byla super, výborná zápletka s psychologickými experimenty a sympatický tým s detektivem s minulostí a hezkou detektivkou. Za mě doporučuji!

05.07.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

To bylo teda zamotané....ale rozmotalo se, ufff, ještě že tak:-) Ale stejně, Olsen to umí i líp, tak jen za čtyři hvězdy.

10.06.2018 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Musím říct, že první třetinou jsem se prokousávala týden, další dvě jsem zhltla za pár hodin. Kniha se neuvěřitelně rozjela. Drsnost knihy mi nevadí, i když smrti kolem komisařky, která s hlavním příběhem nesouvisí, je už i na můj vkus hodně. Vraha jsem tušila a tak nějak počítala s tím, co se z něj vyklube. Určitě si přečtu pokračování.

08.05.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Spolu s Carterem nejlepší krimi série co jsem četla.

22.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na knihu jsem se moc těšila, ale po přečtení recenzí jsem nějak nevěděla, co čekat. Kniha není špatná, je čtivá, napínavá a má spád. Ale ten překombinovaný konec, ten mě dost zklamal. A moc mě zajímá, jak se bude odvíjet další díl s vlčím detektivem.

15.04.2018 4 z 5