Domiiiniika Domiiiniika komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Super kniha. Babicka Iris bola top dohadzovacka :)

27.02.2022 5 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Nepíšem často komentáre ku knihám, ale k tejto musím niečo napísať. Autorku mam rada. Prečítala som samozrejme sériu twilight a potom aj hostiteľa, obe za mňa super. Špecialistka na mojej polici ležala asi 2 roky, lebo sa mi do nej nechcelo. Za prvé, kvôli jej hrubke(aj keď hostiteľ bol tiež hrubý) a za druhe, kvôli obsahu ktorý má ale vôbec nezaujal. Avšak, keď som sa do knihy pustila, vytiahla ma do deja hneď. Hlavná postava Alex, inteligentná žena ktorá bola silnejšia a chytrejsia ako tajni agenti mi bola sympatická už od začiatku. Daniel, áno priznávam bol moc cukríkov ale takým (pre mňa) nevtieravym spôsobom. Ďalšie vedľajšie postavy boli tiež super opísané až humorným spôsobom, pri ktorých som sa často usmievala. Veľké plus za psov, ktorí sa v knihe objavili. Knihu určite odporúčam a v budúcnosti sa k nej veľmi rada vrátim :)

20.08.2021 5 z 5

Pomocníčka Pomocníčka Freida McFadden

Dalo sa to čítať. Celkom mi to pripomínalo knihu posledná pani Parrishová takže pre mňa tam nejaké waw efekty neboli, v každom prípade to za prečítanie stojí.

05.04.2023 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Úžasná kniha.Napinava az dokonca.Za mna plny počet bodov.Palec hore.

17.08.2019 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Bozeeee!!!nemozu knihy, ktoré majú niekolko časti,vydávať naraz?ako nemyslím si ze knihy patrila medzi moju top 10 ale tak ked uz citam niečo s tak otvoreným koncom tak chcem mat hneď po ruke aj pokračovanie.Kym vydajú ďalšie dieli tak aj zabudnem o čom to bolo...co sa týka postáv katastrofa ako aj v striebornej labuti,to iste plati ,teda podľa môjho názoru,aj o sexuálnych scénach.Ako vazne?bude ma vzrušovať ked mi niekto bude nožom behať po nohách ked som uz takú situáciu zažila?alllle ako hovorím hold chcem vediet ako to dopadne tam si pockam 1-2 roky na ďalšie dieli a pustím sa ,pravdepodobne,do čítania odznova,ale len preto lebo patrím k ľuďom ktorí ked niečo začnú citat musia to dočítať az do konca aj ked za to kniha nestojí .

22.06.2019 2 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Ach boze ....sklamanie.myslela som ze moje trapenie treťou časťou konci ale nieeee oni to musia naťahovať :@ nemam problem s erotikou v knihách ale hlavná postava ako k...a ma fakt iritovala hlavne ked mala kolko?17 rokov?to ako vazne?vsetko sa točilo iba okolo nej...ak sa tam vyskytol nejaký problem s kamoškami zasa to prirovnala k sebe...keby mne umre niekto známy (nechcem prezrádzať dej) tak b som asi ťažko v deň jeho úmrtia rajtovala v kúpeľni so svojim chlapom ...dôvod preco som sa vobec dala na všetky tri časti bol ze som ich mala uz kúpené ale urcite sa k ním nevratim a urcite ich nikomu nedoporucim. PREPADÁK a spisovateľka dufam ze uz nic nevydá

11.05.2019 odpad!

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Nádherná kniha.Citala som veľa knih s podobnou témou ale ani pri jednej som nemala tolko krat slzy na krajíčku.A záverečná kapitola bola čerešnička .

09.04.2019 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Za mňa jedna veľká nuda. Hlavní hrdinovia mi neboli vôbec sympatickí,dej sa príšerne tiahol a úplne by mi stačilo prečítať si prvých sto strán a posledných 20 a "kto co a ako " som tušila od začiatku takže pre mňa tam same zvraty, ako píšu ostatní, vôbec nekonali.

24.07.2023 1 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Za mňa super kniha,ktorú odporúčam prečítať. Hlavná hrdinka nebola žiadna upistana sliepka,ale sebavedomá ženská,ktorá vie co chce. Hlavný hrdina,ako aj v iných podobných knihách bol hotový boh sexu,ktorý mi ale neliezol na nervy. Veľké plus za kocúra,vďaka ktorému som pár krát dostala poriadny záchvat smiechu a aj za opis sms správ. Hviezdu uberam za dookola sa opakujúce OCKO, ktoré mi tak trochu kazilo dojem z celej knihy. V každom prípade som zvedavá na pokračovanie a úprimne nechápem hodnotenie tejto knihy,keďže som čítala jej podobne s lepším hodnotením ale horším obsahom :)

29.03.2022 4 z 5

Tá, čo sa vracia Tá, čo sa vracia Donatella di Pietrantonio

Za mňa nuda. Nič to vo mne nezanechalo. Aspoň ze to nebolo dlhé čítanie.

26.11.2021 1 z 5

Právem moje Právem moje J. L. Butler

Za mňa veľká bieda. Precitala som horko ťažko polovicu knihy ale nakoniec som to vzdala a prečítala som si iba záver ktorý má nijako neoslovil,takže som rada ze som to nedocitala. A hlavná hrdinka bola neskutočne tupá a jej jednanie sa podobalo skôr nast-rocnej osobe a nie skoro štyridsať ročnej žene.

01.11.2021 odpad!

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Prvá kniha od autora a pravdepodobne aj posledná. Mala som co robiť aby som knihu neodlozila lebo som si myslela od začiatku kto je v skutočnosti ,,vrah" Ale som rada ze som to dočítala do konca a moje podozrenie sa nenaplnilo. Aj keď bol záver knihy pre mňa prekvapujúci, nic to nemení na tom ze som 2,5 hodiny môjho času venovala čítaniu o stále tom istom a modlila som sa, kedy sa už konečne niečo začne diať. Stačilo by mi prečítať prvých sto strán, rýchlo prelistovanych a posledných päťdesiatich .

28.10.2021 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Nedocitane. Absolútne ma to nebavilo. Po 100 stranách som to odložila. Minulosť postáv bola pre mňa nezaujimava a keď som sa konečne dostala k hardinovi už som bola taka znudena že som tu knihu rovno dala na predaj. Predchádzajúce dieli ma bavili a páčili sa mi ale toto bola pre mňa zbytočná časť.

01.05.2020 odpad!

Toto je celá pravda Toto je celá pravda Lygia Day Peñaflor

Otras.Mna tato kniha vobec nenadchla.Sama sebe sa čudujem ze som ju vobec Dočítala do konca.

08.09.2019 odpad!

Kde si? Kde si? Kate Eberlen

Pre mna bola kniha neskutočne nudná.Nemam rada knihy kde sú opisované názvy miest a historických pamiatok.Hlavna hrdinka 10 rokov opisovala ako jej zomrela mama a hlavný hrdina zasa brat.Akoze vazne?Taktiez nechapem Tessu ako mohla odpustiť Doll?Z celej knihy bola jedina zaujímavá ta 5 časť kde sa uz konečne niečo začalo diať ale ani to nepomohlo zmeniť môj názor na knihu.Sorry ale nikdy viac.P.S.:ten koniec akože vazne?

01.07.2019 odpad!

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Označila by som knihu ako priemer.Od začiatku bolo jasne kto bol neznámy.Mozno by som pridala este o kapitolu navyše.Myslim ze sa ku knihe uz nevratim.Jeden krat stačilo.

28.04.2019 2 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata