dexterman dexterman komentáře u knih

Batman / Želvy nindža: Adventures Batman / Želvy nindža: Adventures Matthew K. Manning

Kresba dává čest seriálu z roku 1992 . Jinak dějově jednoduché . Čtení cíleno pro menší děti to plní dokonale . Jinak to ale dospělému člověku moc nedá , Pro děti však ideál . Jinak počtení na jeden večer.

08.09.2019 3 z 5

Miles Morales: Ultimatní Spider-Man Miles Morales: Ultimatní Spider-Man Brian Michael Bendis

Miles Morales: Ultimatní Spider-Man nejlepší věc co tady vyšla. Hodně to připomíná paralelní světy což je asi účel . Kresba je mega moc dobrá . Práce z postavami je přímo úchvatná . Dějově to má spád . Četlo se to prostě samo . Rád bych aby zde vyšlo víc takových čtivých věcí . Nicméně pro fandy pavouka je tohle nutnost . Kdo má rád ten film tak tohle bude přímo milovat . Spider - Man prostě vede

30.08.2019 5 z 5

Cesta podivných Cesta podivných Jason Aaron

Nebylo to tak hrozné. Čekal jsem ale že to bude o mnoho lepší. Příběh sám o sobě není špatný ale strange tady působí hodně zvláštně. Ani kresba tomu moc nepomáhá vše působí takovým až bizardnim dojmem. Snad bude další díl o dost lepší protože zatím mne to docela zklamalo.

02.08.2019 3 z 5

Terminátor omnibus: Kniha první Terminátor omnibus: Kniha první John Arcudi

Pokud jsi fanda Terminátora tak tohle musíš mít doma. Ano chviličku jsem si zvykal na styl nakresleni. Příběhy jsou některé velmi dobre a jiné trošku slabší. U žádného se však člověk vyloženě nenudí což je dobře,
. Já jsem nadšen a velice se těším na druhý Omnibus

08.07.2019 4 z 5

Království tvé Království tvé Mark Waid

Tohle se aspoň za mne nepovedlo . Ilustrace je sice krásná , to je ale tak všechno co bych pochválil . Ten příběh je pro mne nezáživný . Což se opravdu divím . Tohle se ke vší smůle aspoň za mne opravdu nepovedlo . Je to moc roztahané a to je hlavní mínus tohoto počinu . Mne tohle téma opravdu nudilo .

07.06.2019 2 z 5

Shazam!: Monstrózní společenství zla Shazam!: Monstrózní společenství zla Jeff Smith

Tady je nutné si uvědomit kdo jsou cílové osoby na které je zaměřeno toto dílo . To jsou především děti . Odpovídá to tomu jak je shazam pojatý a napsaný . Náročný čtenář tam nenajde nic složitého . Ilustrace je v pohodě . K tomu pro děti docela velká písmena takže za mne je to ok . Děti se v tom určitě neztratí . Jak ale říkám pokud dospělejší čtenář tady hledá něco více tak to tady nenajde . Jednoduchá kostra příběhu , nevýrazný mrňavý záporák a plno crazy momentů co potěší dítě na které je shazam cíleně zaměřený . Takže tohle bych určitě doporučil pokud máte prcka nebo malou holku . Můžou to v pohodě číst . Pro velké čtenáře to moc není . Mne osobně to například ale docela bavilo.

23.05.2019 5 z 5

Poslední návštěva Poslední návštěva Jason Aaron

Nevím kolikátý restart avengers tohle je . Nicméně Tohle považuji za hodně povedený start . Prostě dobrá týmová řežba která nenudí . Těším se na pokračování . Snad bude brzo . Jediné co musím vytknout je jedna věc . To je že se mi špatně četlo když mluvil thor , odin , nebo loki. Nicméně doporučuji všem . Po Endgame je to velice příjemné čtení .

15.05.2019 5 z 5

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

Toto se klidně může jmenovat život bohéma . Na knize oceňuji především to jak pan Freestone vzpomíná na vše co zažil po boku nejen členů Queen , ale také Freda . Nutno říct že kniha je jedinečná díky tomu jak si lze dobře představit podmínky kapely na jednotlivé koncerty . Jinak to nenudí a všem bych jí doporučil .

28.03.2019 4 z 5

Dům z karet Dům z karet Michael Dobbs

Naprostá bomba . Sice trošku moc dlouhé ale jinak parádní dílko . Seriál znám ale neviděl jsem ho . Paradoxně to podle mého vůbec nevadí . Kniha je velice čtivá a zdá se , že i velmi věrohodně napsaná . Urghart je velký anti hrdina . Ovšem někteří si ho můžou zamilovat . Určitě kouknu na seroš od Netflixu. Možná časem se pustím i do druhého dílu , Každopádně tato kniha nejde doporučit všem . Koho nebaví politika musí hold sáhnout někde jinde.

15.02.2019 5 z 5

Punisher: Od kolébky do hrobu Punisher: Od kolébky do hrobu Garth Ennis

Toto je ten pravý punisher . Krásná kresba která opravdu bere dech . Snad ještě líp než kresba jsou na tom samostatné příběhy . Je pravda že zrovna ten první na mne neudělal velký dojem . Chápu však že se někde muselo začít . Pak už to jelo jako po másle . Proto toto veledílo nemohu hodnotit jinak . Tímto je celá serie za mnou . I když se mi někdy kresba úplně nezamlouvala , tak jsem s Frankem strávil několik opravdu dobrých dní . Celou serii hodnotím kladně a všem ji doporučuji . Ennis je prostě machr .

10.01.2019 5 z 5

Punisher: Valley Forge, Valley Forge Punisher: Valley Forge, Valley Forge Garth Ennis

Jo nebylo to špatný . I když no tohle mě popravdě moc nebavilo . Ale stejně celá serie až na pár dílů byla super . Punisher prostě umí to se musí nechat .

09.01.2019 2 z 5

Punisher: Dlouhá chladná tma Punisher: Dlouhá chladná tma Garth Ennis

Ta kresba je vyloženě otřesná . Nevím proč mi tohle absolutně nesedlo . Co se týká příběhu tak tu máme klasický boss fight . Je to klasická rubačka . Aspoň teda za mne to nic originálního není .

06.01.2019 3 z 5

Punisher: Vdovy Punisher: Vdovy Garth Ennis

Super námět . I když tady hraje Punisher druhé housle tak se toho ženy vůbec nebojí
Což je velice dobře . Příběh je moc fajn nenudil jsem se ani chviličku . Proto moc zdejšímu hodnocení nerozumím . Tak každý to asi vnímáme trochu jinak . Což vlastně nevadí . Abych to uzavřel . Příběh parádní i když se musím přiznat že občas nudil . Kresba je mega dobrá . Tady k úplné spokojenosti chybělo opravdu málo.

04.01.2019 4 z 5

Punisher: Muž z kamene Punisher: Muž z kamene Garth Ennis

Paráda . Prostě boží . Několikrát jsem se i zasmál . Dost povedený příběh . Jako vždy jsou i ilustrace perfektní . Opravdu jsem si to velice užil . Snad další díly budou lepší a lepší . . Už se blížím pomaličku ke konci a teprve teď se to pro mne začalo dost dobře rozjíždět .

29.12.2018 5 z 5

Punisher: Barracuda Punisher: Barracuda Garth Ennis

Docela dost super . Hodně jsem se i nasmál . Jsem opravdu zvědav na zbytek dílů . Moc mne to už nebavilo . Zatím to ale vypadá že tenhle díl jsem potřeboval

26.12.2018 5 z 5

Punisher: Otrokáři Punisher: Otrokáři Garth Ennis

Pořad hledám ten Top dil kdy bych si řekl jo to je ono . Ani tady to Zatim nevyšlo . Rozhodně to však neni špatný čtení . Je to nadpruměr ale ja cekam ještě víc

23.12.2018 4 z 5

Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá Punisher: Dole je nahoře, černá je bílá Garth Ennis

Pořád má Punisher se mnou nějáký problém nebo já s ním . I když tohle bylo lepší než předešlý díl , tak stále nemohu dát plný počet . vždy narazím na nějákou tu vadu na kráse Tenhle příběh nebyl špatný . Však stále čekám na něco beroucího dech . Což u mne zatím v průběhu této série zatím nenastalo . Ale čtení je to dobrý

27.11.2018 3 z 5

Punisher: Matička Rus Punisher: Matička Rus Garth Ennis

Tohle se mi moc nesedlo . Na můj vkus až příliš politické . Punisher jako žoldák to mi k němu moc nejde . Zápletka není nic moc originální . Nicméně si to pořád drží úroveň . Za což jsem velice rád a těším se na další díly . I když je pravda že aspoň pro mne tady tenhle kousek mírné zklamání je .

21.11.2018 3 z 5

Punisher: Irská kuchyně Punisher: Irská kuchyně Garth Ennis

Pokud jsem měl k prvnímu dílu nějaké výhrady , Tak tady už skoro žádné nejsou . Asi ten styl psaní je trošku odlišný než u všeho ostatního co zatím znám Ale zvykl jsem si . Zady se to už pořádně rozjíždí . Je to mega super . Takového Punishera prostě chcete . Je to násilný , vulgární a prostě nic pro děti což je dobře . Tenhle styl tady prostě sedí . Už se nemohu dočkat až pojedu dál v tomto čtení

11.11.2018 4 z 5

Punisher: Na začátku Punisher: Na začátku Garth Ennis

Dobrý rozjezd . Krásná kresba . Necenzurovaný punisher je opravdu něco . I když se musím přiznat že jsem na začátek čekal o něco více . Každopádně myslím , že další díly . budou jen a jen lepší . Tím neříkám že je to špatné . Naopak na začátek celkem dobrý

05.11.2018 3 z 5