Punisher: Vdovy

Pět žen, ze kterých Punisher udělal vdovy. A dluh, který se dá splatit jedině krví. Nemilosrdně zmasakroval jejich manžely, otce, bratry. Z jejich dětí nadělal sirotky. Že ti, které zabil, byli mafiáni? Koho to zajímá – pro tyhle ženy je Frank Castle prostě řezník a vrah. Proto se rozhodnou provést co, na čem jejich muži tak krvavě ztroskotali: sejmout Punishera. Jenže se svou nenávistí nejsou samy. Když máte za manžela gangstera, nasbíráte pěknou řádku vzpomínek, které byste radši neměli. A minulost se brzy zjeví i téhle pětici vdov – a je ozbrojená, smrtící a prahne po odplatě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172245/vdovy-172245.jpg 444

Punisher MAX 8.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art

Punisher: Widowmaker, 2007

Kniha Punisher: Vdovy

dexterman
04.01.2019

Super námět . I když tady hraje Punisher druhé housle tak se toho ženy vůbec nebojí
Což je velice dobře . Příběh je moc fajn nenudil jsem se ani chviličku . Proto moc zdejšímu hodnocení nerozumím . Tak každý to asi vnímáme trochu jinak . Což vlastně nevadí . Abych to uzavřel . Příběh parádní i když se musím přiznat že občas nudil . Kresba je mega dobrá . Tady k úplné spokojenosti chybělo opravdu málo.

mi-380
19.01.2018

Drsný příběh, průměrná kresba: 70 %. (Zatím 29 hodnocení s průměrem 77 %.)

Hadati
08.09.2017

Punisher za ty desítky let své msty pobil tisíce grázlů, zločinců a mafiánů. Tito zločinci pak měli rodiny. Zde se dozvíme, jak k tomuto jeho řádění některé z bývalých manželek těchto zločinců nahlížely. Je to zajímavé nahlédnutí z jiného úhlu pohledu, kdy je třeba se zamyslet nakolik byly za činy svých mužů odpovedné jejich manželky.

Disease
12.07.2017

Poněkud neslané nemastné, zato vcelku vymakaný scénář, kdy Frank je jen ve vedlejší roli.

Lenka.Vílka
03.06.2017

Čekala jsem podle hodnocení a komentářů, že Vdovy nebudou moc dobré, ale opak je pravdou. Málo Franka, to jo, ale bavila mě pointa, a holky naprosto chápu. Rozhodly se umřít, jenom o tom nevěděly. A když se ukáže vdova, která si umí vybrat stranu, na který se (dobrovolně) neumírá, hned se to hustě roztočí. Protože konec jsem četla se zatajeným dechem a staženýma půlkama.

martinstefko
11.05.2017

Realita není jen krásná, je i hnusná, a tohle se Medinovi podařilo skvěle zachytit, i když je pravda, že výborný scénář, hlavně pokud se postav týká, je dílem Ennise. Nechci ho bránit, někdy je hodně vyčpělý, ale tady přece jen ukázal, že v sobě pořád má dobré příběhy. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/311-punisher-8-vdovy-80.html

memphisz
12.07.2016

Typický Punisher od Ennise, ale příběh až moc tuctový (mafie, pomsta) a Frank bohužel ve vedlejší roli.

minimonisek
14.09.2015

Ačkoliv mě komiksy moc nelákají, tenhle mě po pár stranách zaujal, zajímavá gangsterská zápletka spojená s pomstou. Skvělé kresby a zajímavý konec.