Poslední návštěva

Velký návrat velkého týmu! V podání jednoho z nejpopulárnějších scenáristů současnosti, Jasona Aarona! A bude to velké! Přichází tým složený z Thora, Iron Mana, Black Panthera, Doctora Strange, Ghost Ridera, She-Hulk, Captaina Ameriky a Captain Marvel… a proti nim stojí jejich nejsilnější protivníci vůbec – šest set metrů vysocí vesmírní bohové zvaní Nebešťané. A jaké má plány Loki? První kniha z nové řady!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396863/posledni-tvurce-3Gv-396863.jpg 4.29

Avengers (1.)

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew

The Final Host (2018)

Kniha Poslední návštěva

Lenka.Vílka

Zase chce něco zničit svět! Zase? Jo! Aha. A něco novýho tam nemáte? Ne, proč? Tohle funguje vždycky! Ok, tak jo...

(Protože všichni milujou začátky: "Dirt and Roses - Rise Against")

Takhle asi nějak vznikal scénář komiksu. Avengers mají pauzu, ale najednou nezbezpečí a jsou zpátky. Avengers, do boje! Nebezpečí je proklatě velké a celá akce kolem je obrovská.

Já nevím, kolik na to měli kluci času, ale četla jsem za sebou dvě dítka Eda McGuinnesse a přišlo mi to jako od dvou jiných kreslířu. Teda takhle. V případě komiksu Poslední návštěva za ním někdo asi stál a pohlavkoval ho se slovy: "Kresli, opičko, kresli. Žádný zdržování. Nebude banán!" Kresba je totiž krásná. Taková mainstreamová. Místy ale až moc. Plochá, nic neříkají. Jako kdyby nebyl čas na detaily. Jenom na velký věc, bum bum. A že když je konečně pořádná kresba, tak uprostřed, aby z toho kvůli vazbě nic nebylo, je evergreen, a je to bohužel i tady. A občas byl přechod oken (hlavně těch neuzavřených) dost na pobrání, co teď číst.

Proč ale tenhle komiks nemůžu potopit? Kvůli ději. Ten je prostě typicky hrdinskej a mě bavilo číst. Doufám, že pokračování bude ve stejném duchu. A ještě lepší.

Ale...je tam jeden detail, kde jsem se znechuceně rozhlédla, jestli mi někdo nekouká přes rameno. Když si Steve roztrhl tričko úplně ve stylu Petera Parkera. To jsem byla lehce zmatená. Fakt uncool.

Ale za Ghost Rider/She-Hulk vážně všechno zlý zapomínám. Na konci byl Robbie vážně k nakousnutí. A že by si Thor našel babu? Takovou náladovou, na mě až moc. Chi chi chi.

("Hulk. No teda. To není nikdy dobrá věc. Rychle řekni něco prďáckýho, ať není poznat, jak vyděšený seš."..."Ty..ne Hulk! Tak ty nepřítel!")

Konec super. Teď už jenom doufám, že se příště zastaví i všichni ti ostatní zmiňovaný. Čím víc, tím líp ;)

dexterman

Nevím kolikátý restart avengers tohle je . Nicméně Tohle považuji za hodně povedený start . Prostě dobrá týmová řežba která nenudí . Těším se na pokračování . Snad bude brzo . Jediné co musím vytknout je jedna věc . To je že se mi špatně četlo když mluvil thor , odin , nebo loki. Nicméně doporučuji všem . Po Endgame je to velice příjemné čtení .

KubaHanzelin

Řádná týmovka s parádní kresbou a s dosti pokřivenou historii Marvel vesmíru, ale co už, řežba od začátku do konce!