Punisher: Barracuda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Frank Castle vyráží na jih, do Miami. Pokud si ale myslíte, že přibalil plavky a opalovací krém, asi ho dost neznáte. Frank jde po partě chlápků, kteří si spletli podnikatelskou dravost s dravostí žraloka. Firma Dynaco Corporation slaví úspěchy, ale její majitelé si maličko vykládají zákony po svém a k tomu, aby pohádkově zbohatli, hodlají fůru lidí připravit nejen o peníze, ale i o životy. Punisher jim to chce zarazit – jenže netuší, že v močálech Everglades na něj číhá cosi, s čím nepočítal: a to cosi měří dva metry deset, váží půl druhého metráku a má dost vražedný smysl pro humor. S někým, jako je Barracuda, jste se rozhodně ještě nesetkali. Zato když se s ním setkáte, už nikdy na to nezapomenete....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138638/big_punisher-barracuda-VO8-138638.jpg 4.454
Série:

Punisher MAX 6.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Punisher: Barracuda, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Punisher: Barracuda

Kverulant
29.08.2019

Určitě jeden z nejzábavnějších příběhů v sérii. Skvělý humor, vtipné masakry se skvělým finále a postavy se Ennisovi zase jednou povedly. Barracuda je miláček, bral bych nějakou minisérii o něm; hlavní ženská postava je taky charakter jak ze zlata.

dexterman
26.12.2018

Docela dost super . Hodně jsem se i nasmál . Jsem opravdu zvědav na zbytek dílů . Moc mne to už nebavilo . Zatím to ale vypadá že tenhle díl jsem potřeboval


Hadati
08.09.2017

Z celé série ten nejslabší díl. Hlavní záporák je prakticky určitou obdobou psychopatického Rusáka, jen nemá jeho kouzlo ani originalitu. Punisher si tentokrát vyřizuje účty s mocnou obchodní korporací jako tomu bylo v prvních dvou sešitech u jeho napodobovatele Mr. Paybacka. O to je to horší, že to, za co vlastně Mr. Paybacka v minulosti zabil, teď dělá ve velkém - jde proti svému přesvědčení a tentokrát se vůbec nestará, zda to neodnesou i nevinní lidé.

Disease
11.07.2017

Trochu mi neseděla kresba, ale korporátní intriky, Barracudovy hlášky a vtipné postřehy o žralocích super.

Lenka.Vílka
03.06.2017

Aha, takže hned na první stránce info, že teda tohle končí masakrem a vysmatým Frankem. Jako kdybych čekala něco jinýho. Tenhle díl mě bavil, protože byl jinej. Jo, působilo to na mě jako potřeba zaplnit pár čísel (vzhledem k tomu, kam se vrátí další díl), ale Barracuda je inteligentně napsaná a dobře nakreslená, takže za to u mě sbírá plusové body. Styl: pojdme to odlehčit a udělejme si ze všeho srandu je super, ale já raději Ennise vážného, krvavého a jestli se směju jako bonus všemu.

3DD!3
09.04.2014

Asi nejodlehčenější díl ze série MAX. Spousta dobrých vtípků a Barracudova veselá povaha se promítá i do scénáře. Frank jde netradičně po kravaťácích z podezřelé korporace Dynaco, která má za sebou pár pěkných sviňáren, ale nakonec ho čeká asi nejtvrdší konfrontace vůbec. Souboj s Barracudou patří k nejikoničtějším pěstním mlátičkám co jsem měl tu čest vidět. Vedlejší (i když tady spíš hlavní) linka s nadrženou Alicí a snaživým Dermontem je Ennisovou variací na středověké mocenské boje královské rodiny. Finále na moři je velice uspokojivé.