Punisher: Matička Rus

Nick Fury dostal úkol, který dost spěchá... ale jde o Rusko. A naneštěstí je jediný člověk, který to zvládne: Punisher. Frank Castle musí proniknout na základnu jaderných raket na Sibiři a najít smrtící retrovirus, který by neměl padnout do špatných rukou. Jenže v podzemí jaderného sila na něj kromě jiného čeká i Mongol! Třetí kniha z dospělácké punisherovské řady, ve které se spíš než se superhrdiny potkává nelítostný mstitel s obyčejným, ale o to nebezpečnějším lidským zlem. Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy - taky má scénář na svědomí sám Garth Ennis, který se v řadě MAX konečně nemusel s Punisherem krotit. Garth Ennis nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců... a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77840/big_punisher-maticka-rus-doT-77840.jpg 4.571

Punisher MAX 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew

Punisher: Mother Russia, 2005

Kniha Punisher: Matička Rus

Norri

Boží! Punisher a plukovník Fury společně. To je dvojka, kterou prostě chcete. Furyho mám fakt rád. Je to nekorektní sexistický parchant, který má všechny na háku, ale na jeho slovo je spoleh. To je ten správný hrdina pro dnešní dobu. No zkrátka jeho přítomnost v příběhu mě fakt potěšila. K tomu si přidejte fakt, že je to špionážní thriller jako kráva. Je tam tajná akce v Rusku, jaderné silo, proradní američtí generálové a jeden ruský generál, který není úplně vylízaný idiot. A taky jeden z nejšílenějších plánu Franka Castla. No a v neposlední řadě skvělá kresba Dougieho. Tohle jsem si hodně užil.

farb

Hodně dobře napsaná špionážně-vojensko-akční a napínavá story. Jedinou vadou na kráse je, že s podstatou Punishera to nemá mnoho společného, je to v podstatně klasický špionážní béčko Rusko vs. Amerika... Ale jako takový funguje naprosto skvěle.

Kverulant
17.08.2019

Tento svazek je strašná vojensko-politická nuda oživující smýšlení z dob studené války. CIA vs ruská armáda, mise, ale co s tím má společného Punisher? Toho tady najme Fury jako poskoka na misi v Rusku, v podstatě jen proto, aby se připomněla nevinnost dětí jako obětí cílů, se kterými nemají nic společného. Propadák bez humoru, pro fanoušky zelených mozků a béček.

TimeLord
21.06.2019

Lepšie než predchádzajúce diely

dexterman
21.11.2018

Tohle se mi moc nesedlo . Na můj vkus až příliš politické . Punisher jako žoldák to mi k němu moc nejde . Zápletka není nic moc originální . Nicméně si to pořád drží úroveň . Za což jsem velice rád a těším se na další díly . I když je pravda že aspoň pro mne tady tenhle kousek mírné zklamání je .

Hadati
22.08.2017

Tenhle díl se mi moc nelíbil, protože s Punishera udělá na čas nájemného žoldáka, který nezabíjí zločince, ale ruské vojáky, kteří jen plní svou povinnost. Podle mě se to dost vymyká tomu, co Frank Catle jako Punisher představuje, prakticky to odporuje jeho profilu. A ani ten příběh mi nepřišel natolik promyšlený, aby stál za porušení těchto pravidel. I přesto všechno má komiks své kvality, takže za přečtení i tak stojí, pokud se postupně pročítáte touto sérií.

Disease
21.06.2017

Punisher, Fury a Rusko. Tahle kombinace těžko může zklamat.

Lenka.Vílka
23.05.2017

(Varování pro ty, co ještě nikdy nečetli nic o Punisherovi, může obsahovat spoiler.)
Sebevražedná mise! Píšou na zadní straně. To rozhodně je. Pro ty, který si myslej, že sejmou Franka Castla. Dementi blbý hloupý! A nebudu lhát, že mě konec dojal. Já bych taky chtěla vostrýho taťku jako je Frank!