Punisher: Od kolébky do hrobu

Mafií ovládané newyorské předměstí. Smrtí páchnoucí džungle Vietnamu. Přísně střežená věznice. Svět po atomové katastrofě. Co mají všechny tyto věci společného? Punishera. Kniha Od kolébky do hrobu je soubor čtyř masivních Punisherovských speciálů, mapující celý jeho život, od dětství až po jeho poslední chvile. Každý z příběhů měl na svědomí jiný slavný malíř a všechny samozřejmě napsal sám Garth Ennis....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21305/punisher-max-od-kolebky-do-hrobu-sqg-21305.jpg 4.572

Punisher MAX

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art, Crew

Kniha Punisher: Od kolébky do hrobu

Arkagas
19.04.2020

Taková skvělá, nenáročná oddechovka na 2 hodiny čtení. Ilustrace skvělé, protkané už i fotografiemi z filmu. Styl vyprávění i přesto, že se jedná o komiks skvělý, nemám co vytknout :)

TimeLord
08.06.2019

Skladalo sa to s troch príbehov. Najviac sa mi páčil ten druhý, kde Punisher spomínal na svoje mladé roky. Ďalšie dve boli v pohode.

dexterman
10.01.2019

Toto je ten pravý punisher . Krásná kresba která opravdu bere dech . Snad ještě líp než kresba jsou na tom samostatné příběhy . Je pravda že zrovna ten první na mne neudělal velký dojem . Chápu však že se někde muselo začít . Pak už to jelo jako po másle . Proto toto veledílo nemohu hodnotit jinak . Tímto je celá serie za mnou . I když se mi někdy kresba úplně nezamlouvala , tak jsem s Frankem strávil několik opravdu dobrých dní . Celou serii hodnotím kladně a všem ji doporučuji . Ennis je prostě machr .

OldaB
01.01.2019

Sborník nejrůznějších příběhů jsem četl vícekrát a vždycky mě to dostane. Asi to bude tím, že jsem punisherovský fanoušek. Možná ne úplně pro nováčky, ocení spíše ti, co mají více načteno.

izfnp
23.11.2017

Moje prvé stretnutie s komiksovým Frankom Castlom. Výsledok? Hltala som každú stránku. Novely dokážu extrémne šikovne poľudštiť neľudské činy, a i keď z hrôz na stránkach mrazí, Punisherovi nejde v jeho brutalite nefandiť.

Disease
15.09.2017

Poněkud nevyrovnané, ale i tak v pohodě.

Hadati
14.08.2017

První příběh vypráví o tom, jak si Frank Castle užíval válku ve Vietnamu. Objevují se zde náznaky toho, co se z něho může v budoucnu stát. Kvalitní je příběh i kresba, která je i nádherně kolorovaná. Povídka Tygr pak vypráví o dětství Franka Castla, nebo spíše o tom, co se odehrávalo v jeho okolí v Brooklinu, kde vyrůstal. Kresbou mi dost připomínalo příběhy vycházející v Kometě. V povídce Cela se pak Punisher dobrovolně nechá zavřít do vězení, aby pokračoval ve své osobní vendetě. Kresba tohoto třetího příběhu mi nevyhovovala, protože byla dost tmavá. Poslední povídka pak byla ryzí sci-fi v postapo budoucnosti, kdy si to jde Punisher vyřídit s posledními zločinci na světě. Kresba podobná druhému příběhu. Přestože se nejednalo o tradiční vyprávění, všechny povídky mají něco do sebe a jsou zajímavé. 90 %

jaroslaf2941
15.12.2015

výborné uzavření výborné série. Punisher max jede zkrátka opravdu na MAX. O vulgarismy, erotiku a brutální, explicitní násilí tu opravdu není vůbec nouze.