Punisher: Otrokáři

Všechno začalo jedné chladné, tmavé noci v Brooklynu, když se v dešti rozlehly zděšené ženské výkřiky… Viorica vypráví hrozné věci. A Frank Castle pozorně naslouchá. Takže se muži, kteří dívku trýznili, brzy ocitnou před hlavní jeho pušky. S podobným gangem, jako jsou otrokáři, se snad ještě nesetkal. Je to parta veteránů genocidy ve Východní Evropě, chladných, krutých mužů, kteří si myslí, že na obranu toho, co si přivlastnili, mohou použít všechny prostředky, a že je v oboru války a násilí nic nepřekvapí. Punisher je brzy vyvede z omylu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130161/punisher-otrokari-jGY-130161.jpg 4.557

Punisher MAX 5.

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, BB art

The Punisher: The Slavers, 2006

Kniha Punisher: Otrokáři

dexterman
23.12.2018

Pořad hledám ten Top dil kdy bych si řekl jo to je ono . Ani tady to Zatim nevyšlo . Rozhodně to však neni špatný čtení . Je to nadpruměr ale ja cekam ještě víc

3DD!3
25.09.2017

Asi nedrsnější díl v sérii. Zneužívání, mučení, síla utrpení je téměř hmatatelná.

Hadati
08.09.2017

Frank se tentokrát při své křížové výpravě setká s dívkou, která byla zotročena k tomu, aby zločincům vydělávala prostitucí. Jeho zabíjení zločinců tak dostane nové rozměry, když musí tuto dívku ochránit a ještě k tomu vypátrat a osvobodit její spolutrpitelky.

Disease
11.07.2017

Zatím nejtemnější díl série.

Lenka.Vílka
01.06.2017

Téma, které se dá vyřešit jediným možným způsobem. Vystřílel všechny ty mamrdy a věřit v lepší konce, protože místo nich vždy nastoupí další. Ušlechtilá myšlenka, ale za mě zatím ze slabších. Tak 4,5. Ale je to Punisher, takže jasno, ne?

Punisher
13.07.2013

Fakt drsnej příběh,ke kterýmu Fernandezova kresba skvěle sedí.Tenhle Punisher je pro dospěláky.