Punisher: Otrokáři

Všechno začalo jedné chladné, tmavé noci v Brooklynu, když se v dešti rozlehly zděšené ženské výkřiky… Viorica vypráví hrozné věci. A Frank Castle pozorně naslouchá. Takže se muži, kteří dívku trýznili, brzy ocitnou před hlavní jeho pušky. S podobným gangem, jako jsou otrokáři, se snad ještě nesetkal. Je to parta veteránů genocidy ve Východní Evropě, chladných, krutých mužů, kteří si myslí, že na obranu toho, co si přivlastnili, mohou použít všechny prostředky, a že je v oboru války a násilí nic nepřekvapí. Punisher je brzy vyvede z omylu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130161/big_punisher-otrokari-jGY-130161.jpg 4.562

Punisher MAX 5.

25.07.2021

Brutálně syrovej Punisher.

Deimos
17.06.2021

Hodně silný a slibný námět, který v jakémkoliv provedení přináší silné emoce. V případě Punishera je to pak kombinace smrtící a výbušná. Navíc má tento komiks hodně výrazného záporáka, krásnou grafiku a nekomplikovaný scénář. Řekněme, že první polovina knihy je top. Očekávání však byla vysoká. O něco později se vyprávění a údernost rozvolní a řekněme si to upřímně, třeba v jednom holandském seriálu bylo vyobrazení "otroctví s děvčaty" mnohem silnější a emotivnější a také podrobnější. Nakonec tedy Otrokaří doplácí na krátkost komiksového periodika a nemožnost se víc "rozpovídat". Přesto je to silný zážitek a doporučuji přečíst. (85%)

trudoš
11.05.2021

Jeden z lepších dílů, tentokrát dospělejší především v tom smyslu, že nakousnuté téma není moc legrační a příběh samotný komiku postrádá zcela. Je tu sice trochu střelená záporná postava, ale z té jde paradoxně víc strachu než humoru. A i když Garth Ennis zpracovává problematiku obchodování s ženami okružní jízdou, dokáže trefně uhodit hřebíček na hlavičku, když poukazuje na ignorování reality ze strany mužské části politického spektra. Jinak je to ale klasika, Punisher narazí na partu grázlů a tu vystřílí do posledního kreténa. Tohle je snad jediná vada na kráse – stavba zápletky postrádá jakoukoliv obměnu oproti předchozím eskapádám. Čím si mě však Otrokáři získali bezpečně, je depresivní zakončení, které má k happy endu hodně daleko. Tady budete optimismus hledat marně.
Přestože snahu Marvelu upozorňovat na hnusné skutečnosti kvituji s povděkem, těžko je, bohužel, mohu brát vážně v případě kteréhokoliv z ikonických superbijců. Tohle si zasloužilo samostatný příběh s vlastním hrdinou.

dexterman
23.12.2018

Pořad hledám ten Top dil kdy bych si řekl jo to je ono . Ani tady to Zatim nevyšlo . Rozhodně to však neni špatný čtení . Je to nadpruměr ale ja cekam ještě víc

3DD!3
25.09.2017

Asi nedrsnější díl v sérii. Zneužívání, mučení, síla utrpení je téměř hmatatelná.

Hadati
08.09.2017

Frank se tentokrát při své křížové výpravě setká s dívkou, která byla zotročena k tomu, aby zločincům vydělávala prostitucí. Jeho zabíjení zločinců tak dostane nové rozměry, když musí tuto dívku ochránit a ještě k tomu vypátrat a osvobodit její spolutrpitelky.

Disease
11.07.2017

Zatím nejtemnější díl série.

Lenka.Vílka
01.06.2017

Téma, které se dá vyřešit jediným možným způsobem. Vystřílel všechny ty mamrdy a věřit v lepší konce, protože místo nich vždy nastoupí další. Ušlechtilá myšlenka, ale za mě zatím ze slabších. Tak 4,5. Ale je to Punisher, takže jasno, ne?

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova