derminator derminator komentáře u knih

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha přečtena téměř jedním dechem! Už za koronavirové krize, jsem knihu hltal doslova a do pímene. Musím říct, že Theo Cray je dobrá postava! Sice bude mít určitě mnoho čtenářů odpůrců, ale mě se to zdá docela reálné. Ke knize, Hračkář je rozhodně lepší než Šelma, lepší příběh, mnohem zákeřnější padouch. Knihu doporučuji a dávám 90%.

05.04.2020 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Z knihy mám rozporuplné pocity, ani zdaleka mě kniha nepřipomíná ty dechberoucí stránky ze série HH. Tady mě příjde že se autor chtěl vyřádit v díle fantasmagorie, neexistující stát, neexistující město to si zkrátka doplňte sami. Ze začátku jsem si říkal, že knihu asi odložím a vůbec nebudu číst, pak se tedy děj trochu rozjede ale vše je až moc přitažené za vlasy. Nemám z knihy dobrý pocit tak hodnotím 40%.

01.01.2020 2 z 5

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Výborná kniha jako od autora skoro všechny. Velmi čtivá, napínavá a hlavně má dobrého kladného hrdinu. Knihu doporučuji a dávám jí 80%.

02.09.2019 5 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Čtivé, překvapivé a dost dobre čtení

07.07.2019 5 z 5

Sršeň létá v noci Sršeň létá v noci Ken Follett

Opět Follet nezklamal. Mám rád romány z druhé světové války a tento ač se odehrává v Dánsku a část je pravda se mě líbil. Tedy není to takový spád jako Kavky, ale i tak velice dobrý román za 60%.

27.02.2019 3 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

čtu tady mnohé komentáře, že se kniha nelíbila já musím říci pravý opak. Patterson už to je známka toho, že kniha bude kvalitní. Ze začátku jsem si říkal chybí tady hlavní hrdina v podání Jacka Bauera, ale tady jednoznačně je hlavní hrdina prezident, který se sice nehledá, ale víme kde je, ale i tak kniha je velmi čtivá, kvalitní a má dobrého záporáka i zrádce či zrádkyni ve vlastních řadách. Za mě kniha je určitě povedená já mohu jen doporučit a dávám knize 80%.

10.02.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Wow, tak tato kniha mě opět dostala! Anhem prolíná vše co správný thriller potřebuje, krev, napětí, sex no zkrátka této knize nechybí nic. Je obzvláště temná a drsná a do poslední chvíle vlastně nevíte! Je vrah jeden nebo více? Nebudu prozrazovat přečtěte si sami a budete moc překvapeni. Za mě super kniha a musím říct, že Risk je lepší než Hole! Knize dávám 90%.

30.12.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Byla to má druhá kniha od Weavera. Musím říci, že to nebyla taková hitparáda, ale kniha má spád, je čtivá. Ale předcházející se mě líbila více a proto dávám 70%.

30.09.2018 4 z 5

Hlídka Hlídka Robert Crais

Perfektně napsaná kniha. Člověk si do poslední chvíle myslí, že zabijáci jsou vlastně tři a ono je to vlastně všechno jinak. Musím uznat, že knihy od Craise jsou velmi dobré, čtivé a hlídka zatím patří k jeho nejlepším. Dávám 80%.

19.11.2017 5 z 5

Maska Maska Taylor Stevens

Tento díl mě asi zatím ze všech od autorky s hlavní představitelkou Michael Munroe bavil nejvíce dost nám přibližuje Japonsko místní kulturu a zvyky a také mafii. Bylo to dost napínavé, akční zkrátka perfektní thriller za 85%. Již se těším na další pokračování.

12.11.2017 5 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Perfektní kniha, byl jsem ač překvapen jak mě bude bavit. Sice psychologický thriller bych to nenazval ale i když má také tento prvek v sobě. Kniha je čtivá, bavivá, působivá. Ale přeci měla jen jednu chybu už od půlky jsem věděl kdo Casey zabil ale Vám to neprozradím přečtěte si to sami velice doporučuji za mě 85%.

15.03.2017 5 z 5

Anglický špión Anglický špión Daniel Silva

Starý dobrý Gabriel Allon zase nezklamal. Kniha je velmi poutavá, napínavá, zajímavá zkrátka vše co od špionážního románu očekávám. Myslím si že v dalších knihách Keller Gabriela nahradí, ale to se nechme překvapit už nyní se těším na další knihu. Autor potvrzuje, že je v současnosti nejlepším autorem špionážních románů. Hlavně umí udělat dobrou zápletku a vrací i příběhy již ze starších knih a tak to mám rád. Za mě jednoznačně dobrá a doporučitelná kniha co si zaslouží 95%.

30.01.2017 5 z 5

Úlovek Úlovek Taylor Stevens

Musím zde souhlasit milí čtenáři, že toto je asi nejslabší kniha ze série o Munroové, ale mám rád Afriku a kniha je zde plná informací o Somálsku a Keni dozvíte se zde věci, které ví málo kdo a spisovatelka je vidět, že mnoho let v Africe prožila a zná zdejší poměry. Co knize tedy chybí na kvalitě napětí doplňují právě infa o Africe a také docela dobrá zápletka v knize, ale i tak mě kniha přijde méně akční než všechny předchozí a také méně zajímavá, ale i tak se těším na další pokračování a milovníkům Munroové mohu i doporučit i když chvílemi se budete nudit. Mé hodnocení 65%.

21.02.2016 4 z 5

Kdo přežije, vyhrává Kdo přežije, vyhrává Chris Ryan (p)

Dobrá, napínavá mohu jen doporučit. Chris Ryan je dobrý autor za tuto knihu 75%.

30.12.2015 3 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Tahle Agatha mě sice moc nebavila, ale je to zajímavá detektivka i když rozuzlení tentokrát nic moc. Nevím ale je zde mnoho keců okolo a kniha tím ztrácí na kvalitě za mě 50%.

05.12.2015 3 z 5

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

Skvělá historická detektivka, příběh měl dobrou pointu i rozuzlení dávám 70%.

23.08.2015 5 z 5

Ďáblův elixír Ďáblův elixír Raymond Khoury

Nebyla to taková jízda jako při posledním templáři ale i tato kniha má něco do sebe každopádně zajímavé téma i rozuzlení. Knihu mohu doporučit všem kdo se zajímají o problematiku drogové kriminality je v knize zpracována docela dobře. Za mě dávám 55% přeci jenom je to kniha o něco slabší než předchozí dvě. Ale doporučuji k přečtení!

10.05.2015 3 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Tato Agatha nemá chybu. Několikrát jsem si myslel kdo je vrah již od samého začátku knihy jsem měl tip a ten se mě na posledních stranách rozsypal jak domeček z karet. Kniha je brilantní! Opravdu Agatha byla mistr svého oboru. Knihu můžu jen doporučit a dát jí 85%.

02.03.2015 5 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Kniha na mě mdlá, hodně moc zamotaná a nepřesvědčivá. Autorovo druhá kniha je mnohem lepší! Je znát že Sam Christer pravděpodobě nikdy nedosáhne kvalit Dana Browna či Jamese Rollinse já už se ke knize nevrátím ale vás koho zajímá Stonehenge předčtěte si jí ale za mě nedoporučuji! Knize dávám 40%.

28.12.2014 2 z 5

Loutka Loutka Taylor Stevens

Autorka píše skvělé knihy což se potvrdilo i nyní Loutkou! Už se těším na další příběh Michael knihu hodnotím kladně a doporučuji dávám 80%.

23.11.2014 5 z 5