Maska

Maska https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345917/bmid_maska-5To-345917.jpg 4 82 25

Lovkyně informací série

< 5. díl

Vítejte zpět v drsném světě Vanessy Michael Munroové, nesmlouvavé lovkyně informací, a prožijte s ní další napínavý příběh – ověnčený mimo jiné čtenářskou Barry Award za nejlepší thriller roku 2016. Vanessa odlétá za Milesem Bradfordem do Japonska, aby si odpočinula a konečně se zbavila následků akce v Somálsku. Jejich pokus o společný život však razantně ukončí Milesovo zatčení a obvinění z vraždy. Vanesse nezbývá než se znovu vydat hledat odpovědi – i na to, jak daleko je ochotná zajít, aby zachránila muže, kterého miluje. A který ji právě zradil. Se schopnostmi stratéga a instinkty predátora se Vanessa pouští do dalšího boje za nalezení pravdy, ať jsou cena, protivníci i nebezpečí jakékoli.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Mask , 2015

hanzmb
hanzmb
12.12.2021 4 z 5

Po příšerném závěru minulého dílu jsem měl strach začít další. Naštěstí se tentokrát nic podobného nekonalo. Vlastní zápletka spíš průměrná, autorka nepřišla s ničím novým ani v osobě hlavní hrdinky. Na vyšší úroveň to však dostávají zajímavé japonské reálie.

solange
solange
08.11.2021 5 z 5

Další díl ze série, opět povedený. Vanessa odlétá za Milesem Bradfordem do Japonska, aby si odpočinula a konečně se zbavila následků akce v Somálsku. Jejich pokus o společný život však razantně ukončí Milesovo zatčení a obvinění z vraždy. Vanesse nezbývá než se znovu vydat hledat odpovědi – i na to, jak daleko je ochotná zajít, aby zachránila muže, kterého miluje. A který ji právě zradil. Se schopnostmi stratéga a instinkty predátora.

Atak
Atak
30.05.2021 5 z 5

Knížku jsem rozečetl a přes týden se k ní moc nedostal a jak tak dnes pokračuji, kukám, že jsem na konci. Pěkné završení pentalogie. Mohu jen vřele doporučit.

KatyM.
KatyM.
01.01.2021 3 z 5

Tento díl mě přišel jako nejslabší, celkem zklamání.

pingu1
pingu1
04.08.2020 2 z 5

Čím dál tuto sérii čtu, tím míň se mi líbí. Lovkyně informací byla skvělá, další dva díly ušly, pak už to bylo slabší. Maska se mi líbila nejmíň. Zajímavý byl náhled do japonské kultury, ale jinak jsem se musela spíš nutit, abych ji vůbec dočetla...

lancelot
lancelot
04.07.2020 2 z 5

Souhlasím s komentářem jprst , viděl bych to podobně.

eliska8413
eliska8413
11.06.2020 1 z 5

Neslaná nemastná kniha. Když jsem v první knize autorce vyčítala, že akční scény přeskakuje, tak teď jí zase vyčítám, že akční scény popisuje. Nevěřím jí vůbec nic. Asociálka Munroeová, která se neumí vcítit do druhých lidí, je v nitru oduševnělá osoba, které na druhých lidech vlastně strašně záleží. Vyřeší šifru mistra Leonarda ještě rychleji než Tom Hanks, přitom se jí zase nic nestane, a navíc tentokrát umřou jen ti špatní. No amerika ve spreji.
Slovy klasika: nepište mi a pokud možno nepište vůbec.

jprst
jprst
18.01.2020 2 z 5

Za vrchol celé série bych označil třetí díl, pak už to má klesající tendenci a tento díl je výrazně nejslabší.

lachtan77
lachtan77
15.10.2019 5 z 5

děj zasazený do Japonska mě potěšil a těším se na další díl i když jak to vypadá je v nedohlednu. Pět hvězd a to nejen za tenhle díl, ale i za komplet. Lovkyni informací Vanessu řadím mezi mé nejlepší série.

kalache
kalache
29.08.2018 4 z 5

...hádka s Vanessou může být kontraproduktivní...

Lethania
Lethania
21.08.2018 4 z 5

Slabší díl, který mě i bez nějakého většího překvapení, docela bavil. Hlavně se mi líbilo i japonské prostředí a kultura.

aktak1203
aktak1203
20.03.2018 4 z 5

Za mě opět skvělá oddechovka dle očekávání.

Jamra
Jamra
07.02.2018 2 z 5

Mno, nečetla jsem sice všechny díly, ale nic moc. Žádný nečekaný převrat, žádná nečekaná událost ani podezřelá osoba.

irefir
irefir
17.01.2018 2 z 5

Musím bohužel říct, že každý další díl se mi líbí méně a méně...

gad
gad
29.11.2017 5 z 5

Takže tentokrát Japonsko. Proč ne? I další pokračování osudů Vanessy Michael Munroe je poutavým čtením, které nepostrádá napětí. Poznáte také kulturu, která je pro nás Evropany značně odlišná. Navenek technicky vyspělá společnost, která je však stále ovládána a svazována dávnými tradicemi a zvyky. Za mne spokojenost.

Allla9
Allla9
23.11.2017 5 z 5

Nemohla jsem se od čtení odtrhnout: úžasné, propracované, dechberoucí ..... Těším se na další pokračování.

derminator
derminator
12.11.2017 5 z 5

Tento díl mě asi zatím ze všech od autorky s hlavní představitelkou Michael Munroe bavil nejvíce dost nám přibližuje Japonsko místní kulturu a zvyky a také mafii. Bylo to dost napínavé, akční zkrátka perfektní thriller za 85%. Již se těším na další pokračování.

SilvieSisinka
SilvieSisinka
06.11.2017 4 z 5

Super díl,ale nejvíce mě bavilo Lovkyně informací,Loutka a Nevinátko.

kikies
kikies
02.11.2017 3 z 5

Četlo se to výborně, jako vždy, jen to japonské prostředí plné přetvářky mi nepřišlo tak atraktivní jako tomu bylo u předchozích dílů.

lenka666
lenka666
16.10.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala, výborné čtení

Japonsko mafie

Taylor Stevens