Maska

Vítejte zpět v drsném světě Vanessy Michael Munroové, nesmlouvavé lovkyně informací, a prožijte s ní další napínavý příběh – ověnčený mimo jiné čtenářskou Barry Award za nejlepší thriller roku 2016. Vanessa odlétá za Milesem Bradfordem do Japonska, aby si odpočinula a konečně se zbavila následků akce v Somálsku. Jejich pokus o společný život však razantně ukončí Milesovo zatčení a obvinění z vraždy. Vanesse nezbývá než se znovu vydat hledat odpovědi – i na to, jak daleko je ochotná zajít, aby zachránila muže, kterého miluje. A který ji právě zradil. Se schopnostmi stratéga a instinkty predátora se Vanessa pouští do dalšího boje za nalezení pravdy, ať jsou cena, protivníci i nebezpečí jakékoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345917/big_maska-5To-345917.jpg 4.279

Lovkyně informací 5.

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Mask, 2015

Kniha Maska

hanzmb
12.12.2021

Po příšerném závěru minulého dílu jsem měl strach začít další. Naštěstí se tentokrát nic podobného nekonalo. Vlastní zápletka spíš průměrná, autorka nepřišla s ničím novým ani v osobě hlavní hrdinky. Na vyšší úroveň to však dostávají zajímavé japonské reálie.

solange
08.11.2021

Další díl ze série, opět povedený. Vanessa odlétá za Milesem Bradfordem do Japonska, aby si odpočinula a konečně se zbavila následků akce v Somálsku. Jejich pokus o společný život však razantně ukončí Milesovo zatčení a obvinění z vraždy. Vanesse nezbývá než se znovu vydat hledat odpovědi – i na to, jak daleko je ochotná zajít, aby zachránila muže, kterého miluje. A který ji právě zradil. Se schopnostmi stratéga a instinkty predátora.

Atak
30.05.2021

Knížku jsem rozečetl a přes týden se k ní moc nedostal a jak tak dnes pokračuji, kukám, že jsem na konci. Pěkné završení pentalogie. Mohu jen vřele doporučit.

KatyM.
01.01.2021

Tento díl mě přišel jako nejslabší, celkem zklamání.

pingu1
04.08.2020

Čím dál tuto sérii čtu, tím míň se mi líbí. Lovkyně informací byla skvělá, další dva díly ušly, pak už to bylo slabší. Maska se mi líbila nejmíň. Zajímavý byl náhled do japonské kultury, ale jinak jsem se musela spíš nutit, abych ji vůbec dočetla...

lancelot
04.07.2020

Souhlasím s komentářem jprst , viděl bych to podobně.

eliska8413
11.06.2020

Neslaná nemastná kniha. Když jsem v první knize autorce vyčítala, že akční scény přeskakuje, tak teď jí zase vyčítám, že akční scény popisuje. Nevěřím jí vůbec nic. Asociálka Munroeová, která se neumí vcítit do druhých lidí, je v nitru oduševnělá osoba, které na druhých lidech vlastně strašně záleží. Vyřeší šifru mistra Leonarda ještě rychleji než Tom Hanks, přitom se jí zase nic nestane, a navíc tentokrát umřou jen ti špatní. No amerika ve spreji.
Slovy klasika: nepište mi a pokud možno nepište vůbec.

jprst
18.01.2020

Za vrchol celé série bych označil třetí díl, pak už to má klesající tendenci a tento díl je výrazně nejslabší.