Anglický špión

Pätnásta kniha série o legendárnom Gabrielovi Allonovi. Keď pri výbuchu na výletnej jachte zahynie členka britskej kráľovskej rodiny a najslávnejšia žena sveta, riaditeľ MI6 Graham Seymour sa pri pátraní po jej vrahovi obráti s prosbou o pomoc na špičkového agenta Gabriela Allona. Jeho úlohou je nájsť muža, čo má na svedomí vražedné útoky na celom svete......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/276682/anglicky-spion-NKO-276682.jpg 4.262

Gabriel Allon (15.)

The English Spy

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Slovenský spisovateľ

Kniha Anglický špión

Jaruš7

Další špionážní díl od mistra zákulisních praktik tajných služeb.
Chtěla bych říct bravo, ale ta "psí hlava" mi v tomto díle dost vadí.
Škoda, snad v dalším románu bude změna polarit.
Citace:" Není to krása? Ten sníh vykupuje Vídeň z jejích hříchů. Na Vídeň se snáší sníh a na Tel Aviv zatím prší rakety."
Srdcovka s rankou.

surikata246

Opět jsem se ponořila a nemohla se odtrhnout a těším se dále.

konicekbily
03.12.2018

Neporazitelný izraelský špion se ve spolupráci s britskými tajnými službami pouští do téměř neřešitelného úkolu. Ve vzorné - autorem dobře posané - spolupráci obou tajných služeb oba pokračují jako stopaři za stanoveným cílem. Opět dobrá, možná až trochu zbytečně natahovaná, kniha.

Miky88
03.09.2018

Sice netypický Gabriel Allon, ale zase to bylo "něco" jiného. Příběh byl napínavý, čtivý a jako vždy skvěle provázaný. Líbilo se mi i téma - bylo zajímavé dozvědět se něco i Irsku a IRA. Spolupráce s Christopherem Kellerem dodává celé knize větší jiskru. Autor mu podle mého názoru dává větší pole působnosti a upozadňuje Gabriela. Budu se těšit na další knihy s těmito postavami - ať už společně nebo jednotlivě. I když Gabriel je můj oblíbenější hrdina ;-) .

hnusák
09.04.2018

Opět fajnové čtení, i když se zde občas vyskytují nudné pasáže, ale asi to tak musí být.

ferenc_had
22.01.2018

jako vždy Silva nezklamal, skvělá kniha

ellescorpio
22.10.2017

Tak tenhle Gabriel Allon se mi zatím líbil nejméně. Začátek mě moc nebavil, o IRA a tom, co se dělo v Irsku nemám ani páru, takže jsem se dost ztrácela. Pak se to pěkně rozjelo, spokojenost rostla. Jenže pak to začalo být nějaký šíleně překombinovaný, moc dvojitých agentů lokací, bylo to takové kostrbaté a nemělo to typickou šťávu a spád. Kdo náhodou přeskočil Anglickou dívku, absolutně nebude tušit která bije. A Gabriel tu měl dost malý prostor, navíc žádné umění.. Taky mi chyběla kapitolka co don na Kellerův odchod... v rámci Silvy bych asi dala 3*, ale ve srovnání s ostatními autory nechávám 4.

Hella
19.09.2017

Standardně dobré špionážní počtení. Jen, přesně jak píše Patricio níže, konec je slabší a bohužel je to samá chyba a překlep.