Kdo přežije, vyhrává

Kdo přežije, vyhrává https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195169/bmid_kdo-prezije-vyhrava-4TK-195169.jpg 4 13 6

Seznam nepřátel určených k likvidaci… Když je na moři zavražděn neznámou agenturou milionář Robert Maxvell, je jen otázkou času, kdy temná tajemství britského establišmentu spatří světlo světa. Bývalý příslušník speciálních jednotek SAS Neil Slater sice odešel z armády, ale poměrně brzy se znovu ocitl zatažený do afér utajovaných operací. Sklonil se před nevyhnutelným osudem a nechal se naverbovat do Kádru což je skupina, jež uplatňuje „zákony války" na lidi, kteří nějakým způsobem „ohrožují" vnitřní i vnější bezpečnost státu. Slater se brzy nalézá v situaci, kdy se musí ptát: kdo je skutečný nepřítel?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Naše vojsko

The Hit List , 2000

SteveG
07.04.2023 3 z 5

Autora mám docela hodně v oblibě, ale tahle kniha za mě docela průměr. Zatím nejslabší kniha od Ryana a to už jsem toho od něj přelouskal docela dost. Děj začíná přibližně od půlky, jak už tady někdo psal.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

úžasné zvraty co říct obhajujte pravdu

CharlesWard
30.06.2019 2 z 5

Ryan rozhodně píše i lépe. Téměř polovina knihy postrádala klasický spád, kterým se vyznačují jeho další knihy. V závěru se toto částečně napravilo, ale škoda již prostě byla napáchána.

ThomasRuhe
29.04.2019 4 z 5

Kniha se dělí zhruba na tři části. V úvodu Neil Slater pracuje jako školní trenér ragbyového týmu a poté co zabrání únosu jednoho studenta je vyhozen. Pak dělá bodyguarda bohatým paničkám, a když ho to přestane bavit, vstoupí do Kádru, tajné skupiny která řeší problémy tam, kde politické řešení nestačí...
Čte se to snadno, děj rychle plyne a stále se něco děje. Závěr byl trochu přitažený za vlasy, ale s tím jsem se hravě srovnal, a dojmu z knihy neublížil. Od Ryana nadprůměr.

Klarinecka
27.04.2019 3 z 5

Vcelku čtivé. Žádná bomba to není, ale dobře strávené odpoledne to zajistí.

derminator
30.12.2015 3 z 5

Dobrá, napínavá mohu jen doporučit. Chris Ryan je dobrý autor za tuto knihu 75%.

thrillery napětí

Chris Ryan (p)
anglická, 1961
2007  90%Jediný unikl
2007  77%Blackout
2010  82%Pomsta
2012  89%Zóna smrti
2000  82%Bouda na Kreml

Kniha Kdo přežije, vyhrává je v