derminator derminator komentáře u knih

Žena v ohni Žena v ohni Lisa Barr

Žena v ohni napínavá knížka od začátku do konce. Knihy se zápletkou umění mě baví. Kniha je o kradenem nacistickém umění a je opravdu dobrá. Ma skvělého zaporaka a plno kladných hrdinů a Jules všem vypálí rybník. Knihu hodnotím kladně a dávám 85%.

16.04.2023 5 z 5

Violoncellistka Violoncellistka Daniel Silva

Jako vždy od Silvy perfektní kniha, ale tak to už je taková klasika. Violoncellistka je ještě vyjímečná tím, že se v ní vlastně píše o aktuálních tématech a proto mě kniha velmi bavila. Těším se na dalšího Allona. Knize dávám 90%.

31.08.2022 5 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

V první části knihy jsem si říkal že to bude hrozná nuda a hovadina, ale čím víc se borite do děje poznáte že kniha je opravdu velice dobrá! Mám rád knihy se zimní tématikou kdy se účastníci nemohou nikam jinam dostat a tato kniha je toho příkladem. Měl jsem spoustu tipů kdo je vrah, ale tohoto jsem do nich nepočítal. Knihu doporučuji a dávám 85%.

27.03.2022 5 z 5

Slib Slib Robert Crais

Slib je klasika od Craise, kniha čtiva, napínavá spojení Maggie a Elvise se mi líbilo i zápletka dobrá nemohu hodnotit jinak než 85%.

17.10.2021 5 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Kniha se přečíst dá, jen oproti předchozím knihám Berryho mám pocit, že tato zápletka je taková bídná, nudnější, zdlouhavá. Vyprávění o Martinu Lutherovi Kingovi je zajímavé, ale thrillery čtu proto aby mě bavili a tento mě bavil tak na půl. Dávám 55%.

15.07.2021 3 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Rollins je bezesporu v současné době jeden z nejlepších autorů literatury abych tak řekl s historickými prvky. Umí skloubit historii i napětí což se mu povedlo i v této knize kterou řadím k jeho nejlepším. Těším se na další romány hlavně jak to dopadne s Kowalskym doufám že bude nějaký zázrak. Knize dávám 85%.

11.07.2021 5 z 5

Na seznamu smrti Na seznamu smrti Jack Carr

Wow tato kniha mě dostala od začátku do konce. Autor vše líčí perfektně člověk si úplně představuje že kouká na seriál 24 hodin a Jacka Bauera. Těším se na nové knihy autora který se mi psaním moc líbí. Knize dávám úžasných 95%.

24.03.2021 5 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Temný a mrazivý thriller, který budete číst jedním dechem. Tato věta je napsaná na přední straně knihy a ani jedno slovo z ní není pravdivé. Určitě kniha není thriller spíš takové drama. Určitě kniha není mrazivá a jedním dechem se tedy také nečte. Ba naopak je to zdlouhavé a místy se ztrácíte. Za mě má kniha úroveň tak na 40%. A po autorce již asi nesahnu s příběhem se toho dalo udělat mnohem více!

07.02.2021 2 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Těšil jsem se na závěrečný díl. A musím říci, že oprávněně, kniha má dobrý spád jako vždy. Je jasné, že určitě budou následovat další knihy na které se těším. Za mě tedy hodnocení: výborný příběh, výborní záporáci i klaďasové musím hodnotit 95%.

26.09.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Dobře napsaná kniha, pachatel by mě vůbec nenapadl měl jsem 3 kandidáty a ani jeden nevyšel. Jen mě trochu mrzí málo rozvetveny motiv tedy jeho vysvětlení ale jinak kniha zajímavá a čtiva za 85%.

02.02.2020 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Jedna z nejlepších knih ze série které jsem četl. Sice jsem vraha odhalil zhruba v půlce knihy, ale musím říct, že vám to nedá a čtete a čtete až je konec! Knize dávám 95%.

22.09.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Moje prvotina od autora, a musím říci, že místama jsem se zde trochu ztrácel. Nějak mě nesedí to dějové přebíhání z místa na místo a vlastně tak dobře nevědět kdo je kdo. Možná mě pomůže až si přečtu Hadrového panáka, ale za knihu Loutkář nemohu dát více procent než 60%.

31.08.2019 3 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Jednoduše skvělé!

25.07.2019

Spříznění Spříznění Steve Robinson

Moje první kniha autora, musím říci že dost dobrá. Jen bych tedy autora neprirovnal k Brownovi ale styl je také velice dobrý a příběh čtivý. Shrnutí přečtu si celou sérii a knize dávám 90%.

21.07.2019 5 z 5

Ta druhá žena Ta druhá žena Daniel Silva

Knihu jsem četl sice hodně dlouho, ale není to z důvodu, že by se mě kniha nelíbila, ale že nebyl čas. Nyní už k samotné knize. Musím říci, že po hodně dlouhé době možná i vůbec poprvé se vyskytlo to, že je kniha oproti minulým poněkud slabší, ale i tak stojí za přečtení pokud máte autorovi romány rádi. Mě se kniha líbila asi tak na 65 %, z důvodu slabšího rozjezdu, ale závěr je strhující a dost dobrý. Těším se na další čtení o Allonovi.

03.07.2019 3 z 5

Zatmění Zatmění Boris Starling

Milí čtenáři, musím souhlasit s některými komentářemi k této knize, že po zajímavém, ale opravdu zajímavém začátku přijde propast! Autor dle mého úplně správně nevzal za správný konec s dobrou zápletkou. A pokud je pravda to co píše na závěr, že takto se to opravdu stalo tak nevím, přijde mě to přitažené za vlasy až moc. Knih o nacismu už jsem přečetl hodně baví mě, proto jsem si vybral v toto parné léto na dovolené další, ale kniha jako taková mě zklamala. Nevím zda po autorovi ještě někdy sáhnu dávám 40%.

02.08.2018 2 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

Perfektní kniha. Je to pokračování černé vdovy, ale tato kniha je ještě mnohem lepší! Říkám si může Silva psát ještě lépe? Můj názor je jednoznačný určitě ano, i když je to nejlepší autor thrillerů současnosti a možná i minulosti. Kniha má spád, napětí, překvapení. Perfektní thriller, ze kterého vám více neprozradím. Přečtěte si a nebudete zklamáni. Dávám 99%.

22.01.2018 5 z 5

Lamentace Lamentace Christopher John Sansom

Kniha skvělá, jedna z nejnapínavějších od Sansoma, má to grády, dobrý děj, skvělou zápletku i překvapivé vyvrcholení. Více neprozradím ať si jí každý přečte já mohu jen doporučit a dát knize skvělých 80%.

26.09.2016 5 z 5

Trofej Trofej Christopher John Sansom

Sansom předvádí, že je mistr v historicko - detektivních románech musím říci, že každá jeho kniha mě baví čím dál tím více. Tuto knihu mohu jen doporučit všem milovníkům detektivek i těch historických více vám o knize prozrazovat nebudu přečtěte a uvidíte já jí četl ani ne týden. Za mě 95%.

13.07.2016 5 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Frederick Forsyth

Forsyth je skvělý spisovatel, tato kniha mě velice bavila a zaujala a je to po atentátech v Paříži velice aktuální téma myslím si že kdyby seznam smrti opravdu existoval už by na něm byli všichni z Islámského státu. To jen na okraj. Knihu opravdu doporučuji a těším se na další Forsythovku. Knize dávám 85%.

26.01.2015 4 z 5