Na seznamu smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Konspirační politický thriller Seznam lidí na odstřel je prvotinou Jacka Carra, bývalého snipera amerického námořnictva. Poručík jednotek Navy SEAL Jamese Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt členů jeho týmu nezavinil nepřítel, ale jsou za ni zodpovědná nejvyšší patra moci – tedy ti samí lidé, kteří ho poslali do boje –, tak se úplně sám, bez podpory a zázemí, pustí do nemilosrdné odvety... Podle knihy se chystá TV seriál s Chrisem Prattem v hlavní roli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439311/big_na-seznamu-smrti-q6n-439311.jpg 4.234
Série:

Na seznamu smrti 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Terminal List, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Na seznamu smrti

ThomasRuhe
03. srpna

Kniha se mi líbila. Má výborný rozjezd a zajímavý děj běží až do konce. Akce je uvěřitelná, protože se jedná o zkušeného vojáka SEALu. Klasický příběh o pomstě jednotlivce proti mocné skupině, která nechala zabít kvůli zisku jeho bratry ve zbrani a posléze i rodinu. Knihu mohu doporučit.

Jenny46
20. července

Pro fanoušky SEAL - popisy taktického plánování atd., kniha se četla dobře.
Jsem zvědavá na seriál...


Artep25
06. července

Je pravda že to byl hodně jednoduše vystavený děj. Zlo proti dobru. Jeden proti množství vysoce postavených lidí. Nic složitého.Ale tohle vždy dobře funguje když se to podaří zajímavě a jednoduše napsat A to se autorovi povedlo. Nenudil složitými technickými popisy. Mne se kniha líbila a četla se dobře.

Hanys_
03. července

Ten námět byl zajímavý, celkově to zjišťování "proč, jak a kdo" bylo hodně čtivé, ale tak nějak ty pasáže kdy jeden polozraněný týpek dokáže pozabíjet bambilion vojáků docela odzívávám. A že jich tu bylo. Škoda, protože jako nesupermanovská detektivka by mě to bavilo víc.

Shanib
28. června

Páni, takovou jízdu jsem nečekala. V první kapitole jsem se trochu bála přílišného množství technických popisů, ale to se rychle změnilo. Nevím kde začít…to čím si Reece prošel by každého složilo a jeho postava tvrdého bojovníka, věrného svému týmu a rodině byla skvěle napsána. To jak se vypořádával s nepřáteli bylo leckdy pro otrlé povahy. Jeho parťáky do nepohody jsem si taky rychle oblíbila.
Místy jsem poznávala podobnosti mezi Reecem a Davidem Slatonem od Warda Larsena, ale vlastně mi to ani nevadilo.
Jsem zvědavá na seriálovou podobu knihy.

hnusák
14. června

Příběh opravdu jede dopředu jako rozjetý vlak a i když je svým způsobem velmi přímočarý, čte se sám a jako oddychovka nemá chybu. Není žádný problém se do knihy ponořit a zapomenout na okolí.

Fidibus
07. června

(+ SPOILER) Voják jako jediný přežije misi (druhý údajně spáchá sebevraždu) a je vyšetřován. Je ochoten nést svou vinu za zpackanou misi, jenže je vše jinak. Zabijí mu rodinu a jdou po něm, přičemž on rozplétá celou kauzu a mstí se s vidinou toho, že stejně nemá šanci žít (melanom).
Bohužel je pak četba dost monotónní, liší se pouze po kom jde a jak, takže mne kniha už nudila. Konec ok, ale s překvapením jsem zjistila, že je další díl...
"Divný je, že se vůbec neptali na misi. Ptali se na tebe."

Mil@n
03. června

Tak na motivy této knihy už vznikl i seriál :-)
https://www.csfd.cz/film/1155166-seznam-smrti/prehled/

1