Spříznění

POUZE MUŽ BEZ RODINY MŮŽE ODHALIT KOŘENY VLASTNÍHO SPŘÍZNĚNÍ… Jefferson Tayte věnoval celý život zkoumání neúplných rodokmenů, aby pomohl rozvráceným rodinám… a odkryl dlouho ukrytá tajemství. Sám je ale samotář, muž bez kořenů – jeho vlastní původ představuje největší záhadu jeho kariéry. To se však změní, když se Taytovi dostane do rukou nová stopa, za kterou se s profesorkou a kolegyní Jean Summerovou vydají do Mnichova. Hon za odpověďmi je ale zavede na nebezpečné území: ke zlověstným tajemstvím nacistického Německa a lidem ochotným obětovat cokoli, aby je ochránili. Když jejich pátrání začne ohrožovat základy fašistické organizace, Tayte se Summerovou pochopí, že hrají o čas. Dokážou odhalit kořeny temné minulosti německého národa dřív, než se sami stanou jejími oběťmi?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372421/big_sprizneni-EYt-372421.jpg 4.6119

Jefferson Tayte 5.

Romány, Thrillery, Historické romány

Vydáno: , Mystery Press

Kindred, 2016

Kniha Spříznění

Staráknížka

Četla jsem už několik knih od toto autora a každá se mi líbila, snad nejvíce Ztracená vládkyně. Přečetla jsem během dvou dnů. Trochu děsivý závěr, ale výborně napsané.

Danuše7
20.12.2021

Kniha se mi velmi líbila, napínavá a měla dějový spád.

Kubajzz
29.11.2021

Opět super krimi které chytne a nepustí. Čtivé, napínavé plné zvratů. Určitě doporučuji.

Arev122
24.11.2021

Napínavé čtení, ale rozuzlení mě nenadchlo. Váleční zločinci se NIKDY nepřiznají.

soukroma
17.08.2021

Některé předchozí díly se mi líbily a těšila jsem se na pokračování, ale poté, co se záhy objeví téma nacismu, války, fašistů jsem ke knize pojala takový odpor, že dál číst nebudu.

Ulala
27.07.2021

První knihou autora, která mně velmi zaujala, byly Dopisy od mrtvého. Připadala mi neuvěřitelná, ale velmi "přitažlivá". Spříznění je pro mně uvěřitelným příběhem (asi to bude bližší historií) a velmi velmi zajímavě napsaným. Nemohla jsem se odtrhnou a stačilo mi 24 hodina na přečtení. Skvělé čtení, skvělé propojení historie se skutečností. Už se těším na autorovy další knihy.

Pavlnka
19.05.2021

Hodně zajímavý příběh, i když jsem tušila, o co se jedná, tak to na čtivosti neubralo. JT se konečně dozvěděl, co chtěl a těším se, jak bude příběh pokračovat v dalším díle.

kikies
17.09.2020

Silný příběh, především kvůli tomu, že JT se konečně dozvídá o své rodině. Musím říct, že je to dobře promyšlené a i to napínavé pátrání natažené na několik dílů nebylo ke škodě. Chválím i tu historickou - válečnou část. Někdy mi hlava nebere, že zrovna ti váleční zločinci se dožívají bez problémů tak vysokého věku a v tak dobrém zdravotním stavu, ale to je vedlejší. Proti kriminalistické části pátrání bych také měla nějaké výhrady, jak už tu bylo zmíněno několikrát, ale nechme bejt, nikdo není dokonalý, ale tohle se sakra dobře čte :-) Teď mi ale řekněte, po čem bude JT s Jean pátrat dál?