derminator derminator komentáře u knih

Temnota Temnota Robert Crais

Dobrá kniha, dobrá zápletka, překvapivé rozuzlení dávám 80%.

26.11.2013 5 z 5

Spiknutí škorpionů Spiknutí škorpionů Robert Ludlum

Dobrá kniha která má své plusy i minusy já bych jí vytknul to že je až moc zdlouhavá tím pádem je děj moc natahovaný a někdy až neskutečný! A klady knihy zajímavý příběh. Protože spíše u mne převládají minusy dávám knize 45%.

24.11.2013 3 z 5

Neviňátko Neviňátko Taylor Stevens

Abych pravdu řekl kniha mne zklamala. Lovkyně informací je mnohem lepší zde málo akce, příběh nic moc spíše hodně nerealistické. Kniha mne nebavila možná někoho zaujme ale mne určitě ne dávám jí 40%.

03.11.2013 2 z 5

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Překvapivé zvraty, skvělá znalost Afriky. A také skvělá hrdinka. Nemám co bych knize dodal. Jen to všem doporučuji přečíst! 90%.

27.10.2013 5 z 5

Zloději lidí Zloději lidí Robert Crais

Perfektní zpracování připadal jsem si jak v Cinemastar na dobrém akčním filmu. Doporučuji a dávám 85%.

17.10.2013 5 z 5

Na vrcholu vlny Na vrcholu vlny Agatha Christie

Suuuper můžu jen doporučit zas jsem myslel že na 100% vím kdo je vrah a poslední strany mě vzaly iluze jako uměla psát Agatha detektivky rovného není dávám knize 100%.

19.09.2013 5 z 5

Nedostatek důkazů Nedostatek důkazů James Patterson

Velice dobrá detektivka doporučuji!

02.09.2013 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Skvělá kniha sice ten konec už je takový hodně neuvěřitelný ale jinak velice čtivá a napínavá kniha dávám 70%.

11.07.2013 4 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Kniha má dobrý nápad a spád ale zkrátka něco mě tady nesedělo každopádně doporučuji i když je to Rollinsova jedna z těch slabších knih dávám 70%.

19.06.2013 3 z 5

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

Musím říci že silva je mistr klamu a jeden z nejlepších autorů thrillerů současnosti. Jako všechny jeho knihy tak i tato se skvělým Allonem nemá chybu. Tedy jednu drobnou ano že ještě nebyly knihy z filmovány což by si autor zasloužil. Já mohu jen doporučit a dát knize 100%.

19.06.2013 5 z 5

Afganec Afganec Frederick Forsyth

Hned od začátku knihy jsem si říkal tohle je nejlepší Forsythovka co jsem četl. Jenže pak se blížilo posledních patnáct stran knihy a už jsem to tak neviděl. Ano kniha je dobrá a zaslouží si obdiv ale ten konec je doslova zmrvený a hlavnímu hrdinovi je tam věnováno tak opravdu málo. Nu nic musím dát za ten konec 65%.

28.05.2013 4 z 5

Případ milovníka růží Případ milovníka růží Reginald Hill

Na mě hodně slabá kniha, konec mizerný a kniha zbytečně dlouhá kde se kolikrát děj točí kolem ničeho kdo chce ať si to přečte ale mě to nebavilo a když jsem se dobral konci říkám si proč si to vůbec četl. Dávám 10%.

02.05.2013 odpad!

Kolumbova záhada Kolumbova záhada Steve Berry

Berry sice nikdy nedosáhne kvalit Dana Browna či Jamese Rollince ale jinak je tato jeho kniha docela příjemné čtivo se zajímavou zápletkou a možná Berryho kniha vůbec nejlepší dávám 70%.

27.03.2013 3 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Tato kniha neměla chybu sice jsem asi 100 stran před koncem uhodl kdo je vrah a měl jsem pravdu ale i tak kniha je napínavá od začátku do konce dávám jí 80%.

27.02.2013 4 z 5

Benátská zrada Benátská zrada Steve Berry

Z knihy mám rozpolcené pocity musím říci že ze začátku tak do půlky mě bavila ale pak přišla trochu nuda je to až moc zdlouhavé a ač má Berry mnoho společného s Jamesem Rollinsem tak na jeho mistrné akční napětí nemá proto knize za závěrečnou přehnanost až nudnost dávám 60%.

10.02.2013 3 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Touto knihou se Rollins u mě zařadil po bok Dana Browna píše skvělé knihy které jsou opravdu bez hluchých a nudných pasáží. Už se těším jakou knihu si od něj přečtu příště za tuto dávám Rollinsovi 99%. A kam se podělo to jedno procento? Nu za to že je to hodně vzdálené pravdě!!!!!!!

23.01.2013 5 z 5

Na stopě Na stopě Iris Johansen

Docela působivá kniha ale na můj vkus je psaná trochu zbrkle což jí sráží hodnocení tedy možná jsem se špatně vyjádřil ale místami je těžká orientovat se v ději proto dávám 60%.

23.01.2013 3 z 5

Moskevský vektor Moskevský vektor Robert Ludlum

Veliká nuda, už to nejsou knihy Ludluma starého rázu. Tato kniha ač jsem se na ní těšil mě velice zklamala jak svým dějem tak i přehnaností. Proto dávám hodnocení velice nízké 30%. A milovníkům Ludluma nedoporučuji!!!!!!!!

18.12.2012 2 z 5

Nejbližší východ Nejbližší východ Olen Steinhauer

Tato kniha mě nadchla asi tak jako těšit se v létě že si půjdu druhý den za sáňkovat. Byla to zkrátka nuda! To první díl Turista je tedy zajímavější nemohu jinak tato kniha si nezaslouží více jak 15%. Ale budu se rád mílit pokud se někomu bude líbit a písne svůj názor!

16.11.2012 1 z 5

Rembrandtovo poselství Rembrandtovo poselství Daniel Silva

Upřímně s hlavním hrdinou Allonem jsou minimálně 3 lepší knihy než tato u které se mě nelíbí závěr ale každopádně je to také povedená kniha což u Silvy není překvapující a proto doporučuji a dávám knize 55%.

24.09.2012 3 z 5