Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Po přečtení jsem byla příjemně překvapená.knížka je naprosto skvělá, vubec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Rozhodně pro mě zatím jedna z nejlepších knih letošního roku.

05.05.2019 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Bylo to zamotané a utahané. Jsem ráda, že jsem se prokousala až do konce...

03.05.2019 2 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Dle anotace mě kniha nadchla, ale realita byla poněkud nudná... Četla se dobře, ale děj mě upřímě moc neuchvátil. Ze začátku jsem se ztrácela v pojmech a v postavách. Co se týče postav nějak jsem do nich nemohla vcítit a nakonec mi bylo vcelku jedno co se nimy stane. Autorka měla skvělí nápad, ale moc dobře ho nezpracovala. Pokračování číst nebudu.

03.05.2019 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Zase tak perfektní to nebylo, řekla bych, že recenze jsou přehnané. Děj byl průměrný, předvídatelný a hrdinové mi nebyli nijak zvlášť sympatyčtí.

26.04.2019 3 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Super, nemohla jsem se odtrhnout.

08.04.2019 4 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Po dlouhém čekání to bylo celkem zklamání. Nemohla jsem se začíst, a když jsem se začetla, tak už byl konec. Děj se celkově dost vlekl a celkově mě to moc nebavilo.

08.04.2019 3 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Příběhy jsou celkem krátke, ale občas dost drsné. Jinak to bylo celkem fajn čtení.

25.02.2019 3 z 5

Američtí bohové Američtí bohové Neil Gaiman

Asi po 150 stranách jsem zjistila, že je to v podstatě o ničem a vůbec mě to nebaví. Čtu stránky, ale nevnímám obsah, tak na co se budu přemáhat číst něco co mi nic nedá a nebaví mě to. Začátek byl super a pak to šlo jen z kopce.

22.02.2019 1 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Moc hezká kniha, až na ten konec, který mě trošku zklamal - byl takový nijaký, film je zakončen rozhodně lépe.

21.02.2019 4 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Asi milionkrát lepší než film...

19.02.2019 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Závěr byl famózní, jinak nic moc. První díl mě bavil víc.

19.02.2019 3 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Až na neuvěřitelně natvrdlou hrdinku, kterou neustále něco bolí, to bylo celkem čtivé. Bylo to trošku jiné fantasy než na, které jsem zvyklá a musím říct, že to bylo osvěžující. Líbí se mi téma draků i jiná kultura je fajn. Jinak děj byl na mě poněkud vleklí až na posledních pár stran.

13.02.2019 3 z 5

Soukromé životy Soukromé životy Diane Chamberlain

Pro mě zatím nejslabší kniha autorky. Nemohla jsem se vubec začít a dvakrát moc me nebavilo ani téma.

09.02.2019 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Je to čím dál lepší, nemůžu se dočkat až se pustím dodalšího dílu.

06.02.2019 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Mnohem lepší než předchozí díl. Bála jsem se, být Amélií tak vezmu nohy na ramena hned na začátku :-)

04.02.2019 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Co nejvíce zašmodrchané osudy postav a na konci rozpletení. To je přesně to co knihu vystihuje. Je to velmy čtivé,z některých pasáží mi šel mráz po zádech. Jedna z lepších knih od autorky.

31.01.2019 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Občas trošku zdlouhavé a táhlé, ale super odpočinkové čtení. Rozhodně dobře zvolené téma duchařiny, místy mi šel mráz po zádech.

31.01.2019 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Jedna z knih u které čtete, čtete, ukápne slza, čtete a zjistíte, že jste na konci. Jste smutní, že kniha končí, ale zanechala ve vás zvláští pocit.
Jsem ráda, že jedna psí duše našla klid.

25.01.2019 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Neskutečně dojemná a laskavá kniha, ten kdo nezažil bezmeznou psí lásku nepochopí.

24.01.2019 5 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

První polovina mě vůbec nebavila, ale jakmije se na scéně objedvim malý mužík s vejcovitou hlavou, už jsem se od čtení nemohla odtrhnout.

23.01.2019 3 z 5