David_Vesely David_Vesely komentáře u knih

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Skvělá kniha, i když pár záporů se našlo.

20.08.2016 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Naprosto strhující kniha, i když mě místy štvala hlavní hrdinka... Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/08/recenze-listky-ve-vetru.html

12.08.2016 5 z 5

Prasklé zrcadlo Prasklé zrcadlo Agatha Christie

Velmi povedená kniha, odpočinková a na čtení lehká. Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/08/recenze-praskle-zrcadlo.html

06.08.2016 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Opravdu skvělá detektivka - příjemně oddechová a nijak těžká na čtení. Hodnotím 5 hvězdničkami.

11.07.2016

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Autorka Renée Knight vytvořila opravdu působivý a napínavý thriller, který musíte číst nepřetržitě a všude, abyste věděli, jak vše bude pokračovat a jak příběh dopadne...
Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/06/recenze-na-knihu-dokonaly-cizinec.html

19.06.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak přečteno a jedním slovem - SUPER!!! Trochu jsem se bál rozsahu, který je skoro 600 stránek, ale člověk ani neví, že knihu čte! Určitě doporučuji. :)
Celá recenze: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/06/recenze-na-knihu-ve-sluzbach-zla.html

11.06.2016 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Knihu jsem přečetl za hodinu a půl a prostě tuto knihu, tohoto žánru nic netrumfne! Sranda, ponaučení, prostě všechno!
Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/05/recenze-na-knihu-stare-dobre-casy.html

16.05.2016

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

No, já opravdu nevím, co říct. Knihu si určitě přečtěte a za mě 120%, prostě bomba! :-) Více na http://detektivnik.blogspot.cz/2016/03/recenze-na-knihu-kvety-z-pudy.html

23.03.2016 5 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Super kniha!

14.03.2016 5 z 5

Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka Agatha Christie

Opět typická knížka od Agathy Christie. Co říct. Obsahuje to, co má správná detektivka obsahovat: napětí, dobrou zápletku, ne moc postav a mistrovské rozzuzlení! Opět doporučuji a hodnotím 97%! Už se těším na další knihu od ,,královny detektivek“.

27.02.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knihu jsem četl už po druhé (možná po třetí) a stále mě fascinovala. Knihu napsala spisovatelka J.K.Rowlingová, která dovedla dílo k dokonalosti. Je to taková pohádka (tedy zatím). Kniha je opravdu fantastická a moc se mi líbila, i když jsem ji četl po třetí. Knize dávám 100% (což jsem ještě nikdy nedal) a moc se těším na druhý díl – HP a Tajemná komnata!!!

21.02.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Velmi dobrá kniha!

15.02.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se moc dobře četla. Doufám, že to není poslední kniha od této autorky.

31.01.2016 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Kniha byla příjemná na čtení a moc se mi líbila. Doporučuji hlavně kvůli skvělému popisu a dialogu postav. Těším se na další díly této série.

10.01.2016 5 z 5

Opona: Poslední případ Hercula Poirota Opona: Poslední případ Hercula Poirota Agatha Christie

Opravdu skvělá kniha se skvělou zápletkou a mistrovským koncem. Takový konec jsem ani nečekal. Opravdu skvělá kniha. DOPORUČUJI!

13.12.2015 5 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Kniha se mi moc dobře četla a vřele jí doporučuji!

22.11.2015 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mě kniha nepřijde nudná, má poutavý děj, místy moc popisný, ale jinak dobrý. Ale vše je věc názoru.

19.08.2015 5 z 5