David_Vesely - Profil

Poslat zprávu

David Veselý (2000, muž) · Středočeský kraj · web

Aktivní: 13. listopadu v 20:21(poprvé: 08.12.2014)
Body:286(0 autorů a 6 knih)
Palce:31 za komentáře, udělené: 25
Knihovny: Městská knihovna Benešov (Benešov)

Právě čtené knihy

Díky za fíky
08.11.2018
Díky za fíky 2018, H. Pawlowská

Tatérka
24.10.2018
Tatérka 2018, A. Belsham

Kdo jsem

Jmenuji se David Veselý, je mi sedmnáct let, miluji knihy, svou přítelkyni, psaní povídek, dobrou kávu, a to vše a mnohem více předávám dál prostřednictvím mého blogu David´s world, který vznikl v únoru 2018, jako nový blog místo Detektivníku! Na něm naleznete příběhy ze života, rady a typy na knihy, recenze, hromadu fotek a mnohem více!

Mezi mé nejoblíbenější autory patří bezpochyby Agatha Christie, Angela Marsons, Paula Hawkins, Michel Bussi nebo Delphine de Vigan. Mám rád hlavně detektivní žánr, ale rád si přečtu i nějakou jinou prózu z edice Světová knihovna od Odeonu! Ale dalo by se říct, že si rád přečtu vše, co se mi dostane do ruky. Čtení mě ohromně baví, přivedla mě na něj moje babička, která je velká čtenářka a rádi si sdělujeme dojmy z přečtených knih!

Jsem rád, že jste zavítali na můj profil, budu rád, když si přečtete nějaký článek na mém blogu nebo budete chtít o nějaké knize diskutovat v chatu na Facebooku! Recenze uveřejňuji i zde na Databázi knih, takže se určitě podívejte!