Dashow Dashow komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

To byla síla.. Ze začátku jsem měla problém vyznat se ve všech těch postavách, ale to rychle přešlo a pak jsem knihu nedokázala odložit.

10.07.2018 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Přečetla jsem, téma velice zajímavé, ale musím se přiznat, že už jsem se musela ke konci do čtení nutit. Pořád jedno a to samé dokola.... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... Pořád znovu a znovu. Myslím, že už jsem četla zajímavější knihy. Nenachne, ani neurazí.

18.06.2018 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla.. a zhltla téměř na jeden zátah :-) Krásná čeština, příběh Leopolda a jeho rodiny napříč desetiletími.. Chvílemi jsem měla dojem jako kdybych do jejich rodiny patřila a všechny důležité události z našich dějin jsem prožívala "s nimi". Mohu jen doporučit a těšit se na další titul od Paní Autorky :-)

21.05.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Za dva dny bylo po všem...luxusní. I kdybych byla na světě tisíc let, nikdy nedokážu pochopit co všechno museli lidé za války přečkat. Stejně jako kniha "V šedých tónech" mě tahle uchvátila.. nicméně - zde dávám ještě o hvězdičku navíc, protože i konec byl krásně dotažený a já neusínala s hlavou plnou otázek :-) Vřele doporučuji.

09.05.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavé, promyšlené, strhující...nemohla jsem od knížky odejít, musela jsem číst pořád dál, tak moc jsem POTŘEBOVALA VĚDĚT :-) Těším se už teď na další knihu a tuhle rozhodně doporučuji.

09.05.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První část knihy mne úplně nebavila a nedokázala jsem se stoprocentně začíst...ale pak příšla druhá a třetí část a já už knihu nedala z ruky! Napínavé, dokonale promyšlené, konec jsem těžce rozdýchvávala... Za mne opravdu boží knížka, vřele doporučuji.

21.04.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Napínavé, promyšlené, strhující. Psáno z pohledu více osob - hodnotím kladně. Knížka se mi líbila a chystám se i na druhou knihu téhle autorky. Můžu jen doporučit.

04.04.2018 5 z 5

Růže od Stalina Růže od Stalina Monika Zgustová

Tak...po dlouhé době jsem odložila knížku - nedočtenou. Pro mne zklamání. Světlana mi byla od začátku hrozně nesympatická, nedokázala jsem se začíst. Možná se k ní ještě někdy později vrátím a dám tomu druhou šanci, ale prozatím (s lítostí) odkládám.

16.03.2018

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Příjemná oddechovka, která nenadchne, ani neurazí. Oceňuji, že i když byla převážně o sexu, měla i příběh. Čtivá, lehká knížka.

07.03.2018 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Poměrně dlouho mi trvalo než jsem se do knížky dokázala začíst. Někde za polovinou přišel zvrat a pak už jsem knihu dočetla na jeden zátah. Do poslední chvíle jsem se nemohla rozhodnout, komu vlastně věřím a konec byl velice překvapivý. Dávám 4* :-)

05.03.2018 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velice čtivá a dechberoucí kniha, nicméně jsem velice zklamaná z jejího konce. Příběh je z ničeho nic utnut, aniž by byly zodpovězeny najpalčivější otázky o ostatních postavách knihy. Zůstal mi v hlavě zmatek a touha po odpovědích.

02.03.2018 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Přečteno během jedné noci... nemohla jsem knížku odložit, naprosto mě pohltila. Mohu jen doporučit :-)

02.03.2018 5 z 5