Danuše7 Danuše7 komentáře u knih

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

kniha se mi líbila. výsledek je překvapivý? ani ne. popřel by základy křesťanství.

15.01.2017

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Napínavý příběh, překvapivé rozuzlení.

12.12.2016

Ohrožení Ohrožení Felix Francis

Francis se prostě nezapře. Další výborná detektivka. Už se těším na další.

25.10.2016 5 z 5

Dívčí hrob Dívčí hrob Jeffery Deaver

Vymítit zlo trvá někdy dlouho a stojí to velke oběti. Často životně nespravedlivé.

07.09.2016

Jen ty a já Jen ty a já J. D. Robb (p)

Jako vždy nádhera.

24.08.2016 5 z 5

Napínavá pohádka pro všechny věkové kategorie.

22.08.2016

Básnik Básnik Dominik Dán

Kniha má spád, děj se hezky vyvíjí.

11.07.2016

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Napínave az do konce, už se těším na další díl.

30.04.2016

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Pejsci to s námi lidmi nemají jednuduché, a ne vždy jim rozumíme.

19.01.2016

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Protože jsem četla Pottera, nepřekvapila mé opisná místa. Detektivka dobra, ale trhak mi to nepřišlo.

20.03.2015

Případ blondýny s monoklem Případ blondýny s monoklem Erle Stanley Gardner

Perry Mason riskoval, ale vyplatilo se.

16.12.2014

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Je to nádherná kniha. Přečetla jsem ji za víkend. A přesto že naší psí babičku (17 let) celá rodina milujeme a respektujeme její psí stařecké problémy, mám pocit, že na ni koukám "jinýma" očima. Ona také plní své psí poslání a má nás ráda a těší nás.

14.05.2014

Nezvěstný sázkař Nezvěstný sázkař Peter Klein

Dick Francis Austrálie se tomuto spisovateli neříká bez příčiny. Kniha byla skutečně poutavá a závěr stál za to. Na každou s... se voda uvaří.

13.04.2014

Tři vraždy mezi kynology Tři vraždy mezi kynology Laurien Berenson

vím, že jsem tuto knihu četla podruhé, ale přesto jsem si ji přečetla s chutí a napínavá místa si vychutnala. Od této spisovatelky jsem jich četla více, ale asi již nepíše.

01.03.2014

Hádův faktor Hádův faktor Robert Ludlum

Kniha byla opravdu čtivě napsaná, vlastně se četla úplně sama.

15.02.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kniha je velmi napínavá. Odhadovala jsem jiný vývoj, ale takto to bylo tajemnější.

28.01.2014

Minulé životy Minulé životy Ken McClure (p)

Děj knihy se jako vždy blíží možné budoucí realitě. Bylo to napínavé a trocha romantiky nechyběla.

07.01.2014

Signál Signál Patrick Lee

Ovlivňování budoucnosti, zajímavé. Sice možnost vyvarovat se chyb - jenže tím se naruší sled událostí a někdy dnes pociťovaná "chyba" v budoucnu až takovou chybou být nemusí. Jsme lidé a tak k nám trochu chyby patří a chybami se člověk učí.

12.05.2024 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Napínavé až do konce. Strašidlo z minulosti silně ovlivnilo život mrtvé. A manželovi zavražděné ženy jsem vůbec nefandila. A za jeho chování k ní si ho spravedlnost našla.

07.04.2024 5 z 5

Tajemství morové jeskyně Tajemství morové jeskyně Michael Byrnes

napínavý příběh, zápletka skoro na naši dobu - virus ohrožující lidstvo

10.07.2023 5 z 5