Daniela19 Daniela19 komentáře u knih

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Naprosto dokonalá kniha. Sice jsem v některých pasážích odvracela hlavu (příliš bujná fantazie občas není úplným kladem), ale fakt skvělý zážitek z této knihy. Odnesla jsem si z ní takové poučení, ale na to přijdete, až si ji přečtete! :)

25.12.2013 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Luxusní. Hltala jsem ji jedním dechem :-)

22.11.2013 5 z 5

Nestydatá sázka Nestydatá sázka Ivan Mládek

Nic hroznýho, ale zároveň nic co by mě uchvátilo..oddychové čtení :)

13.11.2013 3 z 5

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala. Není to můj styl...

09.11.2013 2 z 5

Deník šílené novinářky Deník šílené novinářky Dagmar Dandová

Není co dodat. Naprostý propadák. Jestli to mělo být vtipné, tak to bylo akorát trapné....

27.10.2013 odpad!

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Absolutně není co dodat. Četla jsem jedním dechem. Naprosto strhující příběh na téma, které je kolem nás pořád, jen o něm nechceme mluvit. Po hodně dlouhé době jsem u knihy plakala a ani si nepamatuji, kdy to bylo naposled. Pro mě jedna z nejlepších knih, i přestože je to příběh zcela fiktivní - jak praví autor. Vřele doporučuji všem :)

22.10.2013 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Pokračování výborného příběhu :) nemám co dodat :)

21.10.2013 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Moc hezký příběh, s námětem a dějem, který jsem ještě v žádné jiné knize neviděla. :)

20.10.2013 4 z 5

Deník matky na pokraji šílenství Deník matky na pokraji šílenství Niamh Greene

Nic z čeho bych byla nějak odvařená. Znovu bych po té knize nesáhla. Dvě hvězdičky, že jsem se párkrát zasmála. Víc dát nemůžu, neboť bych si nevážila sama sebe. Nechápu, jak něco takového mohl někdo vydat. Naprostá šílenost, spíš to působilo jako deník puberťačky.

16.10.2013 2 z 5

Má rodina a jiná zemětřesení Má rodina a jiná zemětřesení Ivan Kraus

Pohodové humoristické čtení na podzimní večery. Kromě posledních cca 50 stran mě kniha bavila. Bohužel ale nic co bych vzala do ruky znovu.

06.10.2013 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Další díl nepřeberného množství orgasmů. Nicméně v tomto dílu se aspoň něco dělo. Ale na víc hvězdiček to není. Nuda. Čtení pro mladší čtenářky.

26.09.2013 1 z 5

Když ženy mají své dny Když ženy mají své dny Irena Fuchsová

Vůbec nerozumím tomu, proč takové knihy vůbec vycházejí. Jsou naprosto nudné. Příběhy postrádají smysl, nebo jsem lehce předvídatelné. Nuda.

05.09.2013 odpad!

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Bavila mě, o tom není pochyb, ale něco té knize chybělo. Neodehrával se tam žádný fantastický děj.

02.09.2013 4 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Velice dojemný příběh, u kterého mi neustále běhal mráz po zádech. Všem vřele doporučuji! :-)

21.08.2013 5 z 5

Ohnivý tanec Ohnivý tanec Helene Tursten

Lehce odpočinkové čtení. Nic zvlášť náročného :)

19.08.2013 2 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala. Ze začátku to vypadalo na napínavý příběh, ale zhruba od poloviny mě kniha začala nudit. Dočetla jsem jen díky očekávání nějaké události, zvratu. NA druhou stranu bohatá slovní zásoba, což se zas tak často nevidí. Nicméně podruhé už po Lolitě rozhodně nesáhnu.

17.08.2013 3 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Kniha mě velice pobavila. Bohužel se některé pasáže příliš opakovaly. To jediné mě nebavilo. Příjemné odpočinkové čtení :-)

01.08.2013 4 z 5

Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Katka Heřmanová

Znám mnohem vtipnější a lepší knihy než je tato. Ale za těch pár úsměvných okamžiků si tři hvězdičky rozhodně zaslouží. Taková oddychová knížka na jeden večer :)

11.07.2013 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Skvělá kniha s občasným mrazením v zádech, příběh zajímavý a poutavý. Četlo se mi to vážně skvěle a rozhodně se k této knize ještě několikrát vrátím. :-)

10.07.2013 5 z 5

Zvířecí bůh Zvířecí bůh Aryn Kyle

Kniha se mi líbila. Má děj, který se odehrává na koňské farmě. V mém oblíbeném prostředí. Ne všechny části byly zajímavé, ale jsem ráda, že tato kniha má své místo v mojí knihovně.

03.05.2013 4 z 5