Radek (Mistr v komplikování vlastního života)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jmenuju se Radek. Žiju životem, co by se snad dal označit za naprosto normální a spokojený, jen kdyby nebylo pár malých detailků. Jako třeba toho, že jsem gay. Že moje rodina to ví. Že je s tím povětšinou smířená, což není vždycky tak výhodné, jak by si každý mohl myslet. Že moje vztahy, když už se mi je podaří navázat, jsou většinou založené pouze na postelových hrátkách. Že můj nejlepší přítel není gay, ale je zatraceně hezký. Že moje babička je zapřísáhlá křesťanka. A že jsem tak nějak obecně... Mistr v komplikování vlastního života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166539/big_radek-mistr-v-komplikovani-vlastniho-zivota-166539.jpg 4.142
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Radek (Mistr v komplikování vlastního života)

TomTomis
10. ledna

Jednoduché počteníčko, svižné, trochu předvídatelné. Radek mi moc sympatický tedy nebyl. Příběh se čte rychle, kniha má pár stránek.

iliska
04.08.2020

Popis knihy mne zaujal, tak jsem si ji koupila. Když mi poštou přišla malá obálka a v ní malinká kniha, překvapilo mě to. Při výběru mě nenapadlo podívat se na počet stran. Kniha, kterou si přečtete u kávy. Malý počet stran jí neubral ani jednu hvězdičku. Čtivá, vtipná a zajímavá. Určitě se k ní časem vrátím.


Edice
11.02.2018

Skvělá, čtivá a vskutku zábavná jednohubka, která se dá v pohodě zmáknout opravdu za chviličku. Jsem ráda, že byla ještě lepší než jsem očekávala po letmém přehlédnutí stránek, když jsem ji v rukou držela poprvé. Navíc dost zaujala i ostatní členy mé rodiny, kteří si ji jeden po druhém také berou do ruky a tlemí se nad ní obdobně jako já.

Melindaaaa
14.02.2015

Kontroverzní, vtipné, čtivé a autentické :) Čtyři slova, která charakterizují tuto jednohubku, za každý aspekt náleží Katce a Radkovi jedna hvězdička. Kraťounká prvotina nadějné mladé autorky zaměřující se především na podobná témata vás nejednou rozesměje nahlas (já se neudržela už při úvodním poděkování), možná trochu šokuje a rozhodně si oblíbíte její ztvárnění Radkovy maminky. Odkaz na kompletní recenzi naleznete v záložce Recenze

Daniela19
11.07.2013

Znám mnohem vtipnější a lepší knihy než je tato. Ale za těch pár úsměvných okamžiků si tři hvězdičky rozhodně zaslouží. Taková oddychová knížka na jeden večer :)

Lenny33
27.06.2013

Příjemné čtení. Hlavní "zbraní" této knihy je humor. :)