DancerAnnBooks DancerAnnBooks komentáře u knih

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Tenhle díl mi přišel trochu slabší než první dva předešlé . Myslím , že v předchozích dvou dílech bylo víc akce . Tím neříkám , že v této knize žádná akce nebyla nebo , že byla nudná nebo něco takového . Ale prostě se mi líbil trochu míň než ty další , ale i přes to , se velmi těším na 4. díl a zajímá mně jak to celé dopadne . Knize dávám 4b.z5b. .

11.07.2019 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Tenhle díl se mi vážně líbil . Spousta lidí říká , že 2. díl je slabší než ten 1. , ale mně osobně teda přišel ještě lepší a dobrodružnější . Podle mně tam byl mnohem zajímavější děj a úplně jsem se bála jak to se satyrem Groverem dopadne . Tuto knihu hodnotím 5b.z5b. .

11.07.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Myslím , že ve mně spisovatel dokázal probudit snad skoro lásku k řecké mytologii . Nikdy jsem mému kamarádovi nevěřila , že je to jedna z nejlepších knih , kterou kdy četl , protože tohle mně ve škole moc nezajímalo … Ale i přes to s ním souhlasím . Percy mi hned připadal jako vtipný mladý polokrevný , a proto hodlám pokračovat v této zatím úžasné sérii . Kniha se velice dobře četla . Nejspíš proto , že spisovatel Rick Riordan má až neuvěřitelně vtipný a zajímavý způsob jak napsat knihu . Hodně se mi líbí Percyho dobrodružství a vážně se těším jak tohle dopadne , protože hned na začátku tohoto dílu jsem tu knížku nedokázala odložit , jak moc mně zajímalo jak příběh bude pokračovat . Knize dávám 5b.z5b.

11.07.2019 5 z 5

Spider-Man Spider-Man Stan Lee

bylo to vážně fajn , jenom ke konci to nebylo úplně nejzábavnější … . Přečetla jsem to asi za třičtvrtě hodiny a plánuju číst další takové komiksy

17.06.2019 4 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Úplně tuto sérii miluju. Je to opravdu zábavná , vtipná , dobrodružná a zajímavá kniha . Strašně moc doufám , že bude další díl , kde se Vasilisa a Feš snaží vypořádat s úkolem , který dostali . Je mi ale jasné , že dalšího dílu se asi nedočkám , nebo aspoň ne hned . Do této série jsem se prostě tak začetla jako do žádné jiné . Líbí se mi jak autorka popisuje všechno tak , že je mi úplně jasné jak postavy a prostředí vypadá . Upřímně bych velice ocenila další díl o časodějích , kde přátelé řeší problémy jako byl Astragor . Za mě prostě nejlepší knihy , které jsem kdy četla .

25.03.2019 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Když jsem knihu začala číst , tak jsem vůbec nečekala , že mě bude bavit , ale i přes to , že tam na mě bylo až moc matematiky mě strašně pobavila a od Johna Greena se chystám přečíst další knihy . Líbí se mi , jak autor popisuje děj .

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Zatím úplně nejlepší série , kterou jsem kdy četla . Už se nemůžu dočkat na další díl .

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

Strašně jsem se na tuto knihu těšila stejně jako na předchozí díly . Stejně tak se těším i na další díl . Příběh Agáty a Sofie mě strašně bavil , zbožňuji dobrodružství tohoto příběhu a napětí , které jsem při čtení prožívala . Kniha je také vtipná .

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Pár anglickými slovy : LOVE IT

23.02.2019 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Přesně Jana65 , miluju tuhle sérii a je mi strašně líto že už jenom jedna knížka a potom už žádný napínavý příběh Vasilisy a Feše .
Strašně doporučuji si tyto knihy přečíst .

23.02.2019 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Mě se tato kniha naprosto zalíbila . Doufám , že se u pokračování zabavím tak jako u tohoto dílu .

09.02.2019 5 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Tato kniha se mi vážně líbila a navíc se mi líbí pár Vasilisi Ohnivé a Feše Dragocije .
Stejně jako u prvního dílu se strašně těším na pokračování .

09.02.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Mám strašně ráda tuto spisovatelku , její knihy si vždy ráda přečtu . I tato kniha se mi strašně líbila , čte se hodně rychle . Je velmi zábavná , napínavá a dobrodružná . Doporučuju :D

12.01.2019 5 z 5

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Kočky mám hodně ráda , sama kočku mám , proto se mi i tato kniha o dobrodružství kočky Felix velmi líbil .

30.10.2018 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Knížka se mi strašně líbila přesně jako první díl

09.09.2018 5 z 5

Neřízená střela Neřízená střela Caleb Krisp

Kniha se mi hodně líbila , podle mě byla i lepší než první díl .

09.05.2018 5 z 5

Chodící pohroma Chodící pohroma Caleb Krisp

Kniha se mi hodně líbila a byla napínavá a taky zábavná

09.05.2018 5 z 5