Danago Danago komentáře u knih

Barbie v jezdecké škole Barbie v jezdecké škole kolektiv autorů

moc krásná knížka pro děti co mají rádi kně , pěkné obrázky i příběh

Barbie v Egyptě Barbie v Egyptě kolektiv autorů

moc krásná knížka pro holčičky

Barbie na maškarním bále Barbie na maškarním bále Walt Disney

moc krásná knížka pro holčičky

V lesích V lesích Tana French

Zajímavě napsaná knížka, není to typická detektivka , kde se věnujeme jen vyšetřování, je to spíše román. Už sem četla jednu knihu od autorky , styl psaní je úplně stejný. Knížka se dá přečíst,ale mám radši rychlejší děj a uzavřený konec

31.01.2016 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ten pribeh čte dcera s jednim dechem , dvojka byla stopro lepsi nez jednicka :-) říká že je to užasné a ty fotky jsou bizardni a mooc se teší na trojku:-)

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Mesiáš patří k top knihám žánru. Je dobře napsaný, má spád a napětí. Postavy jsou sympatické a případ je slušně šokující. Kniha se čte úplně sama, já osobně moc takových knih nečtu , ale tato byla tak zajímavá, že jsem nemohla přestat číst!!! Každopádně super kniha.

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Sice nejsem úplný čtenář hororů, ale tohle bylo skvělé . Spisovatel je mistr hororu, jen co je pravda. Každá povídka měla šokující konec, rychlý spád a žádné dlouhé pasáže, četlo se to moc dobře. Takže můžu jen doporučit .

Kniha hrůzy Kniha hrůzy * antologie

Super sbírka hororů, dceru sem od ní nemohla odtrhnout.

Domácí lékař pro ženy Domácí lékař pro ženy Sharon Faelten

knížka je pro ženy , je tam hodně rad nejen na nemoci , ale i na problémy s vlasy, pokožkou, vrásky, kouřením, váhou, sexem , prostě naprosto vše , co vás napadne a trápí. Vše velice dobře vysvětlené, lehce k pochopení a i pěkně podané a popsané třeba psychické problémy a podobně.
Pro toho kdo se zajímá o domácí léčbu velice dobře napaná kniha. Zajímavá může být i jako dárek.

30.01.2016 5 z 5

Domácí lékař Domácí lékař kolektiv autorů

Velice dobré rady na všechny nemoci a potíže , jak se zachovat, popřípadě první pomoc při jakékoli nemoci, hodně mi kniha pomohla , když sem měla malé děti, je tam dost dobrých rad .

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Moc hezký příběh. Škoda jen, že od této autorky není více knížek k přečtení.
Můžu doporučit k přečtení.

28.01.2016 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Knížka se mě moc líbila , a už se nemůžu dočkat třetího dílu jménem Prach .
Kdo četl Silo a líbilo se mu , tomu se Turnus bude líbit také. Knížka je pojata trochu jinak - překvapivě.
Nemůžu napsat víc , já jsem prostě nadšená.

27.01.2016 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Postupně gradovaný příběh domácího násilí.Moc smutné čtení,ale poutavé.Gratuluji všem ženám kterým se povedlo z takového manželství uniknout.Moje druhá kniha od této autorky ,opět mě nezklamala,fajn četba na jedno pohodové odpoledne.

26.01.2016 5 z 5

Unesli nám dcerku Unesli nám dcerku Věra Řeháčková

Velmi zajímavá, šokující, napínavá knížka, stojí za přečtení. Mě zaujala od první stránky a velice překvapivě končí. Musela sem se sama zamyslet, co se může stát i v naší republice.Není pravda , že jen zahraniční knížky jsou čtivé a napínavé. Kniha je místy šťastná , jinde velmi bolestná.... a závěr...nemůžu prozradit !!!! Tentokrát kniha není zaměřena jen na mládež, já sem se od knížky neodtrhla do samého konce.

Špaček v porcelánu Špaček v porcelánu Ladislav Špaček

Souhlasím s předchozím komentářem od aninka.b. Je to moc dobrá knížka, vhodná úplně pro každého , krásně popsané jak se chovat při jaké příležitosti. Rozhodně hodně dala mě i mým dcerám.

Dobré rady pro každý den Dobré rady pro každý den Věra Filipková

plno dobrých rad, pro každý den a každý problém.

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

super kniha, není co dodat !!!!!! doporučuji všem.

23.01.2016 5 z 5

Významný pacient Významný pacient Michael Palmer

Kdo má rád romány tohoto autora,určitě si přijde na své. Napínavý příběh,který poodhaluje,jak to chodí v Bílém domě. Je zajímavá a čtivá. Můžu doporučit

23.01.2016 5 z 5

Hledám štíhlou ženu Hledám štíhlou ženu Jan Zlatohlávek

Oddychova kniha s dobrym humorem a muzskym pohledem na partnerske veci, což je pro mě nový pohled , knížka se mě líbila .

23.01.2016 2 z 5

Jak jsem (ne)našel ženu Jak jsem (ne)našel ženu Jan Zlatohlávek

knížka je zvláštně napsaná, jeto pro mě neznámý styl psaní, ale přečetla sem ji

23.01.2016 2 z 5