Hledám štíhlou ženu

Hledám štíhlou ženu https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79086/bmid_hledam-stihlou-zenu-jP3-79086.jpeg 3 34 12

Příběh tvoří soubor seznamovacích eskapád novináře Honzy, rozvedeného čtyřicátníka, který se rozhodne najít si zodpovědně partnerku pro druhou polovinu života. Ženu s velkým „Ž“ se mu ale nedaří potkat a systém nahrazení takové ženy více ženami s malým „ž“ mu nepřináší uspokojení. Humor jako stálý spojenec hrdiny se tak stává nejúčinnější (ne-li dokonce jedinou možnou) sebeobranou při setkání s nejrůznějšími typy žen. Zdánlivě nadsazený podtitul seznamovací thriller pak nezřídka nachází své reálné opodstatnění. Jakkoli kniha neobchází ani intimní oblast partnerských pokusů a omylů, pod humorně – košilatou čtivou polohou přináší „v druhém plánu“ i vážnější pohled do oblasti „technologie seznamování“ dnešní internetové doby a partnerské problematiky. Zda se podaří nakonec najít tu pravou? Ano i ne…... celý text

johnny01
25.02.2020 4 z 5

Povedená kniha s mnoha velice uvěřitelnými příběhy, příjemně se čte.

Koškin
16.11.2018 4 z 5

Mě to bavilo a i když někde trochu zaskřípala logika příběhu nebo stylistika, vyčnívá nad průměrem, ačkoliv se tváří vieweghovsky.

ajasin
23.01.2017 3 z 5

Vzhledem k tomu, že pravá identita autora je neodhalitelná, mám pocit, že knihu sepsal nějaký psycholog/žka nebo jak je dnes moderní "vztahový/á kouč/ka". Oddechové, nenáročné čtení, místy i poučné a zábavné. Pro někoho, kdo hledá životního partnera snad přínosné.

Ankavi
22.03.2016 2 z 5

Kniha mě nezaujala - prostě se to vleklo. Zpočátku se zdála vtipná, ale ke gradaci nedošlo. Obvykle mívám "mužský úhel poheledu" raději než ten ženský, ale tady mi to vysloveně nesedlo, přitom námět není špatný. Abych byla spravedlivá, párkrát jsem se zasmála, to ano.

Danago
23.01.2016 2 z 5

Oddychova kniha s dobrym humorem a muzskym pohledem na partnerske veci, což je pro mě nový pohled , knížka se mě líbila .

Danafantom
14.10.2015 4 z 5

Je to takové ze života, uvěřitelné, vyznívalo to upřimně a pro mě jako pro ženu bylo zajímavé se dozvědět, jak mužsko-ženské vztahy vnímají muži. A protože to bylo tak poučné, přečtu si i další díl, abych byla chytřejší ;-)

Nikuskaaa
26.06.2015 3 z 5

Vtipná oddechovka.

Dannielle
17.10.2013 4 z 5

Perfektní knížka moc jsem se pobavila. Jsem ráda ,že i muži to mají složité najít protějšek.

vendulkaa2
16.05.2013 3 z 5

..oddychova kniha s dobrym humorem a muzskym pohledem na partnerske veci (pro me plus)..

venbro
02.01.2013 3 z 5

Po doporučené pozitivní recenzi jsem byla trochu zklamaná, proto dávám tři hvězdičky. Ale jinak pro oddychové čtení ideální, pro heterosexuálně zaměřené ženy i muže :-)

evafort
14.12.2012 5 z 5

super knížka, oddychovka, pobavila jsem se i zasmála:)

WEIL
12.11.2011

Humor je třeba taky něčím krmit, neb jak se tohle neděje, tak není ani humoru. Hledání partnerky je úkol složitý, spíše nemožný, neb co vypadá jednoduše, tak je často nejtěžší. A platí to i obráceně.

2011  64%Hledám štíhlou ženu
2013  64%Můj pes je erotoman
2015  58%Jak jsem (ne)našel ženu

Kniha Hledám štíhlou ženu je v