Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Iko Iko Marissa Meyer

Skvělé pokračování úžasné série. Jedné co mi vadilo, bylo, že komiks je většinou jednoduchý a tento příběh Iko by si zasloužil mnohem víc. Já si také komiks nedokážu tak dobře vychutnat. Jinak byla kniha od začátku do konce.

10.09.2019 4 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Tato kniha je má srdcovka. Miluji příběh Sydney a Adriana a konec této knihy je úžasný, mohla bych ho číst pořád dokola. Tuhle sérii všichni musíte číst.

10.09.2019 5 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

3,5. Kniha na mě měla málo děje. Byla spíše o vztazích mezi sestrami a hodně popisná. Je znát že je to na motivy klasiky. Ale byla hodně čtivá. Nejvíce mě zklamal konec, kdy některé věci zůstali nevyřešené.

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Průměrná fantasy. Čekala jsem skvělé zakončení a ten konce mě trochu zklamal.

Zář Zář Alexandra Adornetto

3,5. Knihu už jsem četla podruhé. A musím říci, že už mě tolik neuchvátila. Byla skvělá, ale bylo tam málo akce a málo fantasy prvků. Četla jsem i lepší knihy o andělech. Zato postavy byly úžasné.

10.09.2019 3 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Jestli někdo má rád erotiku a fantasy, tak určitě doporučuji.

Večera s upírom Večera s upírom Abigail Gibbs

4,5. Skvělá kniha. Miluji takovéto fantasy. Jediné, co mi přišlo trochu moc byli ty dimenze. Ale líbil se mi překvapivý konec, který jsem neodhadla.

Princezna Princezna Nichole Chase

Přeslazená romanťárna, ale stojí za to.

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Obálka je úžasná, ale děj mě vůbec nezaujal, knihu jsem četla spíše z donucení, že když už jsem si ji půjčila, tak ji i přečtu.

Síla stínů Síla stínů Cinda Williams Chima

Ještě horší než první díl. Vadilo mi, že to chronologicky nepokračovalo, ale odehrávalo se to ve stejném čase akorát z pohledu jiné postavy. Úplně obyčejná už ohraná fantasy.

Síla ohně Síla ohně Cinda Williams Chima

2,5 hvězdiček, ta kniha je tak průměrná až je podprůměrná. Zajímavé bylo asi jen tak 50 stránek.

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Úžasná romantická a vtipná kniha. Pokud máte romance rádi, tuhle si musíte přečíst.

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Rozhodně lepší než první díl. Zajímali mě všechny postavy. A konec je také skvělý. Ale ani tak to není žádná pecka, kterou chci číst znovu.

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Příběh byl čtivý, ale ne tak zajímavý. Za mě průměrná kniha, dobré si ji přečíst, ale nečekejte nic velkého.

Má chudinka Jane Má chudinka Jane Cynthia Hand

2,5 hvězdiček, příběh byl zároveň divný, ale i poutavý. První díl se mi líbil více.

Caraval Caraval Stephanie Garber

Kniha mě oslovila hlavně svým námětem a postavami. A také miluji tajemství a těch je v této knize opravdu hodně.

Vzestup Vzestup Kiersten White

Opět skvělé, jako první díl. Zde mě i více zajímal osud obou sourozenců, nikoli jen Lady. Těším se jak to celé dopadne.

Temnota Temnota Kiersten White

Super - líbí se mi námět a také to že zde vystupuje "Dracula". Jediná věc, která mi na knize vadí je prostředí, nemám ráda knihy z této kultury, ale aspoň jsem se o ní dozvěděla více a bylo to tu poměrně hezky zpracované.

Na cestě létem Na cestě létem Cecilia Vinesse

Mělo jít o hezkou letní cestovatelskou romanci, ale to co se mezi hrdiny odehrávalo mi přišlo dětinské a divné. I když jako letní oddechová kniha k bazénu to je ideální.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha, kterou všichni milují a mě způsobila čtecí krizi, četla jsem jí hrozně dlouho. Bavila mě nejvíce první a poslední kapitola a to je asi tak vše. Také jsem si zamilovala Kaze, ale nikdo jiný mi k srdci nepřirostl, spíše naopak.