Dajine Dajine komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Zajímavé čtení, zajímavý příběh a překvapivý konec.

01.07.2018 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Dokonalá kniha pro milovníky knih.

25.04.2018 5 z 5

Nezaplatitelný Nezaplatitelný Zygmunt Miłoszewski

Dočteno. Jakž takž. Aspoň jsem se něco dozvěděla o výtvarném umění.

20.04.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Z počátku jsem měla problém sledovat celý ten propletenec osob a vztahů. Od okamžiku, kdy jsem se této ambice vzdala, se mi to četlo dobře.

15.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Zajímavé a čtivé. Ale ve své knihovně ji mít nepotřebuji.

15.03.2018 4 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Oddechové čtení s trochu překvapivým koncem, ale v podstatě zase ne tak moc. Od autorky jsem četla více knih, jsou si trochu podobné, ale podle mě to nevadí.

01.03.2018 4 z 5

Camille Camille Pierre Lemaitre

Trochu mi chybělo, že jsem neměla možnost číst první a druhý díl trilogie. Možná by to přispělo k lepšímu pochopení této knihy. Trochu boj, ale nakonec jsem to dala.

17.02.2018 3 z 5

Na shledanou tam nahoře Na shledanou tam nahoře Pierre Lemaitre

Velmi zajímavá kniha, zajímavý příběh, který jen tak z hlavy nedostaneš. Konec, který vyrazí dech, ale v podstatě logické vyústění celého příběhu.

11.02.2018 5 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Dočteno. Čtivé, napínavé s předvídatelným koncem. Jak se v knize tohoto žánru objeví velký sympaťák v roli kladného hrdiny lze čekat, že to tak úplně nebude.

11.02.2018 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Ze začátku trochu chaos, než jsem se zorientovala v časových přesunech, potom napětí se snahou odhadnout konec, nakonec happy-end, na mě až trochu dost. Celkově ale milé čtení před spaním.

09.02.2018 3 z 5

Šántárám Šántárám Gregory David Roberts

Úžasná kniha. Četla jsem ji před několika lety a ještě ji nedostala z hlavy. Silný příběh. Nové vydání rozdělením do tří knih fakt dobrý nápad. Doporučuji všem s dobrodružnou duší.

05.02.2018 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Těžké téma, těžká doba. Doporučuji zařadit mezi povinnou četbu na střední škole.

02.02.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Četla jsem všechny jeho knihy a za mě fakt dobrý. Napětí, zápletka, hlavní hrdina sympaťák, kterého byste chtěli vidět odpočívat na sousední zahradě. Těším se na další.

02.02.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu doporučuji přečíst. Určitě zpříjemní zimní večery. Napínavé čtení.

28.01.2018 3 z 5