dagsvob dagsvob komentáře u knih

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

První díl byl bomba. Tenhle díl byl jiný, ale taky super. Vlastně jsem fandila Josephovi, aby byl fakt šťastný...co to je?! Možná to bylo tím, že se fakt snažil, možná tím, že se pohyboval mezi lidmi, kteří byli svým způsobem taky psycho...

01.02.2019 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Lepší než první díl. Ema už nepůsobila tak nedospěle a byla mně víc sympatická.

13.01.2019 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Dobrá oddechovka, dokonce i humorná a kvůli otevřenému konci si přečtu i druhý díl.

14.10.2018 5 z 5

Osudová setkání Osudová setkání Jiří Hanibal

Zajímavě propletené osudy jednotlivých hrdinů, čtivá knížka

29.05.2018 5 z 5

Farská republika Farská republika Dominik Tatarka

Četla jsem ji kvůli letošní výzvě - a fakt to pro mě byla výzva! Nečetla se mi zrovna lehce, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem si rozšířila své povědomí o tom, co se v té době odehrávalo na Slovensku.

22.04.2018 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět skvělé...

08.01.2018 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Nejprve jsem se nemohla začíst, později už byl příběh zajímavější, škoda, že jen asi poslední 3 kapitoly.

24.12.2017 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Asi jsem měla moc velká očekávání, nic jiného jsem od Kinga nečetla a moc se mně do dalších jeho knížek nechce.

11.12.2017 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Tak nevím, jako hororová povídka mně to zrovna nepřišlo, nebála jsem se ani jednou. A navíc nemám ráda otevřený konce, takže jen 3 hvězdy.

18.10.2017 3 z 5

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

Super příběh o vině a svědomí. Na konci každé kapitoly je náznak něčeho, co se hned musíte dozvědět v další kapitole. Aspoň já to tak měla. Za mě lepší než Jako v pavučině.

07.10.2017 5 z 5

Gepard Gepard Giuseppe Tomasi Di Lampedusa

Zajímavý pohled do mysli tehdejších šlechticů na Sicílii. Na styl psaní jsem si musela nejprve zvyknout, ale rozhodně kniha stála za přečtení.

09.09.2017 3 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě - běžně sci-fi nečtu, ale musím říct, že výběru nelituji.

02.09.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Námět zajímavý, ale jednu hvězdu ubírám za některé zbytečně dlouhé popisy, které mě moc nebavily.

27.08.2017 4 z 5

Mé dvě ženy Mé dvě ženy Patrick Quentin (p)

Zajímavě vykreslené charaktery postav, napínavý děj. Určitě si zase nějakou starší detektivku přečtu.

15.07.2017 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Opět skvělé čtení.

30.06.2017 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Dost smutný příběh. Šikana je strašná. Chvílemi jsem nechápala, kde se to v těch pubertálních dětech bere.

24.04.2017 5 z 5

Milovaná Milovaná Toni Morrison

Tak musím říct, že se nečetla zrovna lehce, chvíli mně trvalo než jsem si zvykla na střídání současnosti se vzpomínkami. Ale byl to zážitek, budu dlouho vzpomínat. Jednu hvězdu ubírám za to duchovno, to fakt nemám ráda.

12.07.2016 4 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Příběh mě chytil hned od začátku, i když špionážní thrillery zrovna nevyhledávám. Ale kniha je opravdu skvěle napsaná - mám ráda více dějových linií, které posléze něco spojí, takže jsem si tady "přišla na své". Rozhodně doporučuju.

21.02.2016 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Skvělá.....doporučuji

14.01.2016 5 z 5

Souhlasím s uživatelem elcapitano. "Švejkovský" Karlsson mě fakt bavil. Propojit historii s Alanem Karlssonem byl dost dobrý nápad.

07.11.2014 5 z 5