cukrovka cukrovka komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Příjemný příběh s vtipnými dialogy.

19.09.2015 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Nic moc. Sex hned první večer co se potkali a rozepsaný asi na padesáti stranách. Hlavní hrdinové mi ani nebyli sympatičtí.

17.09.2015 4 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Zajímavý námět. Autorka mohla ještě více rozvinout minulost hlavních hrdinů i zlodějskou akci. Vše se mi zdálo moc uspěchané, zjednodušené.

15.09.2015 4 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Opět zajímavé čtení. Tragikomický příběh o majetnické lásce matky k synovi a neschopnosti syna vést vlastní život. Monyová opět nezklamala.

11.09.2015 5 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Příjemné zakončení celé ságy.

11.09.2015 4 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

I tento díl byl velmi zajímavý. Dobře zde bylo popsané i křižácké tažení. Ještě že nežijeme ve středověku, byla to opravdu těžká doba. Obyčejný člověk neměl vůbec žádná práva a spravedlnosti se rozhodně nedočkal. A ženy na tom byly ještě hůř. No hned se pustím do posledního dílu.

08.09.2015 4 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Hezké čtení. I u tohoto dílu mi hodně vadilo neustálé opakování děje z předchozích dílů. Napětí, dobrodružství, krutosti a romantiky je tam tak akorát. Na konci mi bylo smutno, ale rozhodně se pustím do dalšího dílu.

06.09.2015 4 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tilly Bagshawe

Velmi zajímavé čtení. Byla to moje první kniha od této autorky a určitě si přečtu další.

04.09.2015 5 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Příjemné čtení, vtipné dialogy.

30.08.2015 5 z 5

Nájezdník z Normandie Nájezdník z Normandie Hannah Howell

Příjemně čtivá kniha. Romantika na pozadí válečného tažení.

30.08.2015 4 z 5

Slib z Vysočiny Slib z Vysočiny Hannah Howell

Čtivá kniha, jenom hlavní hrdina mi přišel dost hloupý. Ještě po deseti letech neprokoukl prolhanou ženu, která s ním šikovně manipulovala.

28.08.2015 4 z 5

Hříšník z Vysočiny Hříšník z Vysočiny Hannah Howell

Příjemné čtení, romantika je tam propojena s detektivkou.

27.08.2015 5 z 5

Ochránce z Vysočiny Ochránce z Vysočiny Hannah Howell

Klasická červená knihovna, žena v nesnázích a rytíř připraven k její ochraně. Přesně to co od těchto knih lze očekávat.

26.08.2015 3 z 5

Hon na ponorku Hon na ponorku Tom Clancy

Na mě bylo v knize moc technických podrobností, pořádný akční děj až v závěru knihy. Prostě to nebyla kniha pro mou osobu.

23.08.2015 3 z 5

Večerní skandál Večerní skandál Loretta Chase

Jednoduchá zápletka, ale zajímavé a vtipné spory mezi hlavními hrdiny. Příjemné čtení.

22.08.2015 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Opět zajímají pohled na středověk, i když už to hodně zavánělo červenou knihovnou. Nejvíc mi vadilo neustálé připomínání děje prvního dílu. Ale jinak se kniha dobře četla.

16.08.2015 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Zajímavá kniha z raného středověku. Byla to velmi krutá doba a kniha nám ji přibližuje.

13.08.2015 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Je to taková oddechovka na dovolenou. Žádné hluboké myšlenky, předvídatelný děj.

10.08.2015 4 z 5

Rudý králík Rudý králík Tom Clancy

Velmi pomalý rozjezd, akce až v poslednich 15% knihy. Vše probíhalo hladce, žádné komplikace.

09.08.2015 3 z 5

Bez výčitek Bez výčitek Tom Clancy

Velmi zajímavé čtení. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

04.08.2015 5 z 5