Čtenář1234 Čtenář1234 komentáře u knih

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Musím říct, že tato kniha mě naprosto uchvátila. Už delší dobu jsem cítil, že by mě podobný žánr mohl bavit a teď uz vím, že když jsem to zkusil, tak jsem neudělal chybu. Opravdu jsem si oblíbil jak postavy, tak celý příběh a nemůžu se dočkat, až si přečtu pokračování.

05.01.2024 5 z 5

Rebuilt Rebuilt Alex Scarrow

Tak ten příběh se vyvinul úplně jinak, než jsem čekal :D. Zajímavá trilogie, neurazí. :)

30.09.2023 4 z 5

Hněv spravedlivých Hněv spravedlivých Manel Loureiro

Fantazie! Jako obrovský fanoušek the walking dead jsem si tuto sérii velice užil. Musím říct, že virus je zde udělaný pravděpodobně reálněji, než v seriál TWD. Pro mě tato trilogie obrovským překvapením a doporučuji všem fanouškům postapokalyptického žánru.

04.07.2023 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Tak toto je opravdu další mistrovské dílo od pana Shustermana. Promakaný děj, sympatické postavy, napínavý příběh... Až mě mrzí, že už tati série skončila.

09.11.2022 5 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Musím uznat, že otevřený konec mě velmi překvapil. Rád bych se dozvěděl kam odletěli Ben s Klárou a jestli tam našli Genova Otce. Dá se říct, že jedna z největších otázek knihy nebyla zodpovězena. Každopádně kniha to byla výborná, stránky ubíhaly jedna za druhou. Doporučuji.

05.01.2022 5 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Skvělá kniha. Jsem velmi rád, že jsem se mohl vrátit k mé srdcovce z dětství. John Flanagan opět nezklamal! Super nostalgie, už se těším na další díl :-).

23.10.2021 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Přečteno během nemoci za 4 dny. Potřeboval jsem nějakou knihu pro odreagování, knihu, u které budu mít jistotu, že mě bude bavit. Řekl jsem si: Neal je prostě jistota, a tak jsem se konečně dostal k jeho prvotině- Bez Šance. Nezklamala mě, i když Smrtku a Sucho řadím asi výš, tak tato kniha mě bavila natolik, že to na 5 hvězd stačí. Čtivá jako všechny autorovy knihy. Nijak zbytečně nenatahovaná a ani ji nic nechybělo. Přečteno v elektronické podobě. Snad se co nejdřív dostanu ke k autorově novince- Zvon. Bez šance doporučuji k přečtení stejně jako všechny autorovi knihy.

11.05.2021 5 z 5

Babičko, vyprávěj Babičko, vyprávěj Monika Kopřivová

Krásná kniha. Moje babička to napsala fantasticky a skvěle popsala svůj úžasný život.

15.04.2021 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kvůli konci musím jednu hvězdičku strhnout, jelikož se mi moc nelíbil. Jinak pohodově odposloucháno jako audiokniha.

15.03.2021 3 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Miluju zombie tématiku. Tato kniha se ale liší, jelikož hlavním hrdinou je právě zombie. Hodně mě to bavilo. Doporučuji!

25.09.2020 4 z 5

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

Nevím no... první polovina byla i docela fajn. Ale od 150. strany cca se to strašně táhlo. No nakonec jsem to přečetl, ale nebyl to žádnej zázrak, spíš průměr.

20.08.2020 2 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Skvělá kniha. Skvělá série. Opravdu nelituji že jsem si ji přečetl. Je to opravdu originálně napsané. Celou trilogii vřele doporučuji.

30.04.2020 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Natalja Ščerba

Super zakončení této skvělé série . Časodějové jsou sice za mě lepší , ale i tak mě tahle série hodně bavila. Třetí díl byl rozhodně nejlepší. Celou sérii vřele doporučuji. Už se těším na autorčiny další knihy.

28.03.2020 5 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Docela mě překvapuje , že tato kniha nemá větší dosah . Rozhodně jsem se nenudil . Za mě 4,5/5 *

01.02.2020 5 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

Popravdě nečekal jsem , že bude druhý díl , a proto mě to trochu překvapilo . Pan Matocha opět ukázal jak velmi talentovaný spisovatel je . Úžasný příběh od kterého jsem se nemohl odtrhnout . Opravdu se moc těším na další díl .

22.12.2019 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

zatím nejlepší díl :)

12.12.2019 5 z 5

Doupě zla Doupě zla Richard Paul Evans

Druhý díl byl opět hodně nabitý a možná ještě o kousek lepší než první . Tahle série je opravdu boží a patří mezi mé nejoblíbenější . Doufám že další díl bude co nejdřív , protože ten konec byl hodně otevřený .

20.11.2019 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Po dočtení vím , že tato kniha bude jednou z nejlepší za tento rok pro mě . Velmi mě zaujal styl psaní , celé to bylo geniální. Od knihy jsem se nedokázal odtrhnout a často jsem kvůli tomu naspal méně hodin .. ale co už :D . Postavy mi přirostly k srdci a příběh mě moc dojal . Celou dobu jsem se o hlavní hrdiny bál a nevěděl jsem co s nimi bude , konec byl těžko předvídatelný . Konec nemohl být lepší . Už se moc těším na další díl .

11.10.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tahle kniha je dokonalá ! Měl jsem od knihy velké očekávání , což bývá někdy špatně , ale Smrtka mé očekávání naplnila . Velké nečekané zvraty , které mám moc rád , v knize nechyběly. Navíc se příběh v žádném okamžiku nedá předvídat , což je velkým plusem . Velice otevřený konec mě nabádá , abych si 2. díl přečetl co nejdřív a už se na něj těším . Skvělá sci - fi , za mě jasných 5*

10.08.2019 5 z 5

Každý má svou lajnu Každý má svou lajnu Petra Dvořáková

Florbal není můj sport , tuto knihu jsem bral jako odreagovačku . Pro mě byla kniha průměrná . 3*

04.08.2019 3 z 5