Doupě zla

Michael a jeho kamarádi jsou na útěku ze sídla Elgenské společnosti v Pasadeně. Vedeni tajemným hlasem v telefonu míří do Peru, kde má být držena Michaelova unesená matka. V Peru se však také skrývá doktor Hatch. V hlubinách pralesa buduje nový štáb a rozjíždí nebezpečné aktivity, pomocí kterých chce ovládnout svět. Michael se spolu s ostatními chystá na zteč. V sázce je bezpečí a život jeho matky, ale také jich samotných. Mohou důvěřovat tajemnému hlasu, jehož pokyny se řídí? Je skutečně na jejich straně, nebo je jen šikovně vede tam, kde je potřebuje mít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414891/doupe-zla-NWZ-414891.jpg 4.811

Michael Vey 2.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Rise of the Elgen, 2012

Kniha Doupě zla

Peťa2110

Síce nie som vôbec cieľová skupina, kedže je kniha vhodnejšia pre mladšie ročníky. No i tak som si túto sériu zamilovala. Takže si myslím že i dospelí čitateľ si príde na svoje. Dej vás vtiahne a nepustí až do konca, nutne potrebujem pokračovanie :-)
Samozrejme ako všade tak aj tu sa dajú vytknúť drobné chybičky, i tak sa ale táto séria pridá k mojim obľúbeným a odporúčam prečítať.

ciaram

Upřímně jsem zvědavá, jestli tuhle sérii vydají celou, když první díl má po roce (jenom na DK 31 přečtení). Celá série má 7 dílů. Můj osobní problém skloňování jména „Zeus" stále pokračuje, z Hatche se stává Hitler a děcka rozvíjí svoje schopnosti. Jednu hvězdu dolů jsem dala za „tajemný hlas", který má různé zdroje, ale boj nechává na elektrických dětech? Sem tam jim hodí drobek pomoci, aby se děj posunul dopředu, protože by to děcka jinak nevyřešila? Při čtení jsem se vůbec nenudila, zůstalo to tak správně dětské jako první díl. Občas tedy krapet drsné, takže ta hranice 13 let čtenáře je tak akorát.

Čtenář1234
20.11.2019

Druhý díl byl opět hodně nabitý a možná ještě o kousek lepší než první . Tahle série je opravdu boží a patří mezi mé nejoblíbenější . Doufám že další díl bude co nejdřív , protože ten konec byl hodně otevřený .