Každý má svou lajnu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

O florbalu, prvních láskách a ceně vítězství. Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát týdně a doufají ve vítězství v Krajském poháru. Jak uspět ve sportu však zdaleka není jejich jedinou starostí. Doma to houstne, rodiče se hádají a Richardova parta volí stále drsnější praktiky. Stane se Eliška Adamovou holkou, nebo jen pomáhá Richardovým gorilám v jejich neférovém jednání? Může Richardův otec koupit jeho týmu výhru? V čem všem má prsty malá Váva? A kdo dá vítězný gól? Zahrajte si s nimi florbal a zažijete mnohem víc než jedno florbalové vítězství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327317/kazdy-ma-svou-lajnu-WXP-327317.jpg 3.923
Žánr:
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Každý má svou lajnu

Přidat komentář
KajkaMicinka
12. června

Kniha byla super. Každý má svou lajnu je pro milovníky florbalu...

triatlet
01. února

Sport a láska, gympláci a průmyslováci.
Příběh je jednodušší a časová rovina nepůsobí úplně přesvědčivě. Ovšem to nejpodstatnější - že nic není černobílé - autorka zachycuje přesvědčivě.
Postava Vávy je osvěžující.

Greena
06. ledna

Adam a Kateřina jsou sourozenci, dvojčata. Mají k sobě hezký vztah. Oba dva chodí do prvního ročníku gymnázia, hrají florbal a několikrát týdně trénují. Atmosféra v rodinném prostření je u nich však čím dál těžší a více stresující a plná hádek. Navíc má Adam problémy s jiným hráčem florbalu Richardem. Adama štve neférové jednání Richarda a hlavně jeho bohatého otce. Adam také prožívá rodící se hluboký cit k dívce Elišce. Ta jeho city opětuje, ale potom se vše zkomplikuje. Richard má přestoupit do jejich školy i do floorbalového týmu. Blíží se důležitý krajský pohár ve florbalu. Jak se se všemi komplikacemi Adam i Kateřina vyrovnají? A není náhodou vše jinak, než jak to na první pohled vypadá…

Thunder02
01.08.2018

Kniha pro dospívající, malí či naopak starší čtenáři u toho asi nevydrží. Oceňuju téma florbalu, tolik knih tu moc není ale některé pasáže ze zápasů mohly být popsány daleko lépe.

vava2007
13.07.2018

Knížka o florbale a ceně vítězstí

buccaneerka
05.07.2017

Průměrná kniha pro starší děti. Oceňuji téma florbalu, protože podobných knih pro kluky moc není. Závěr se mi zdál až příliš překombinovaný na to, že předchozích cca 60 stran se nic moc nedělo. Hlavní myšlenka knihy je dobrá: "Věci jsou kolikrát úplně jinak, než vypadají."

Šíša
16.06.2017

Kniha byla výborná, přečetla jsem ji za jeden den. Možná je to tím, že je určená pro mou věkovou kategorii.
Adam, Martin, a Kateřina mi byli sympatičtí již od začátku, Richarda jsem začala chápat a mít ráda až ke konci knihy, kde se vše vyjasnilo. Eliška byla dle mého názoru skoro celý příběh zahalená jakousi mlhou, ale i ta se "vytratila" na konci děje.
Knihu mohu jen doporučit ;) :)

lencin
18.04.2017

Pěkná knížka pro dospívající. O těžkém přechodu mezi dětstvím a dospělostí.


Autor a jeho další knihy

Petra Dvořáková
česká, 1977

všechny knihy autora

Kniha Každý má svou lajnu je:

v Přečtených32x
v Čtenářské výzvě8x
v Doporučených1x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit4x