Koupit knihy

Petra Dvořáková

česká, 1977


Nahrávám...

Nová kniha

Zahrada

Zahrada - Petra Dvořáková

Jak žít, když člověk dostane do vínku danajský dar? Dlouho neobývaná stará vila se zanedbanou zahradou. A jedna velká životní prohra navrch. Pětatřicetiletý Jaroslav ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 10 knih

Komentáře (15)

kiki11
12. března

Petra Dvořáková je jedna z mých nejoblíbenějších současných autorek. Dokáže perfektně vystihnout charaktery postav, píše bez zbytečné omáčky kolem - stručně, ale výstižně a zároveň velmi čtivě. Už se těším na její další knihy.

1alena1
08.12.2022

Petra Dvořáková je pro mě jeden z největších talentů mezi současnými spisovateli. Na každou její knihu se těším a nikdy mě nezklamala. Přestože píše o těžkých tématech, v jejích knihách jsou postavy, které si není těžké oblíbit. I když to nejsou jen kladní hrdinové, stojí za to, aby je člověk neodsoudil, ale pochopil.
Držím palce do dalších počinů !!!

Aleh
26.11.2022

Petra Dvořáková nám často představuje hrdiny v těžkých životních situacích. Odhaluje před čtenáři život se vším všudy, co přináší, nebere si servítky a nic se nesnaží přikrášlovat. Je pravdivá a věrohodná. Přečetla jsem Dědinu, Vrány, Sítě a Chirurga. Už se těším na Zahradu. Líbí se mi její styl psaní a ráda si přečtu její další příběhy.

DámaMáma
08.01.2021

Skvělá spisovatelka, která píše s naprostou lehkostí, avšak s velkou hloubkou. Od jejích knih se nikdy nemohu odtrhnout a čtou se opravdu jedním dechem.
Moc se těším na další díla a děkuji za všechna již vydaná!

Hamec
10.08.2020

Literární noviny, 5.8.2020
Spisovatelka Petra Dvořáková: V klášteře jsem se naučila vytrvalé práci a sebedisciplíně
https://literarky.cz/literatura/1453-spisovatelka-petra-dvorakova-v-klastere-jsem-se-naucila-vytrvale-praci-a-sebediscipline

EvikU.
22.05.2020

Jsem moc ráda za české autorky. U téhle autorky jsem trochu na houpačce. Každopádně píše až na dřeň. Nic čtenáři nepřikrášluje, ale napíše to tak jak to je. Žádný med kolem pusy, ale vychutnej si mnohdy krutou realitu světa a příběhů až do dna. První kniha se mi dostala do rukou Sítě. Byla to pecka. Úplně mega nadšená. Tohle tady chybělo. Druhá kniha Dědina a místy jsem nevěděla, zda to dočtu. Nevadilo mi nářečí, ale to že úplně všechny lidi na vsi jsou vylíčený jako zlý, zavistivý, pomlouvačný...atd lidi. Vždyť i když si takzvaně vidíme do talíře a drby jdou někdy pravdivé někdy méně, tak si ale i pomůžeme když někdo něco potřebuje. Takže z téhle knihy mírné zklamání. No a do třetice Chirurg a u toho jsem už zase byla spokojená. Super napsaný. Takže autorku doporučuju a já ji budu číst také dál, ale možná to budu mít jednou tak podruhé tak. A možná to ani není autorkou, ale mnou.

1