Colletka Colletka komentáře u knih

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Přečteno jedním dechem. Super!

17.09.2017 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Bohužel tento díl byl docela zklamání. Přišla mi kniha méně propracovaná a promyšlená. Joona chvilkami působí jako super hrdina, což se mi moc nezamlouvá.

31.08.2017 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Moje první kniha od Keplera. Napínavé, promyšlené, mrazivé ... prostě dokonalé dílo! Zatím nejlepší detektivka co jsem kdy četla.

20.07.2017 5 z 5

Jama a kyvadlo Jama a kyvadlo Edgar Allan Poe

Dokonalé dílo :)

13.06.2017 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

První kniha od spisovatelky, první takový román vůbec. Jako milovnice historie a umění velmi oceňuji námět. Romantiku jsem stavěla v tomto případě až na druhou kolej. Začátkem jsem se musela trochu prokousat a od poloviny knihy mi bylo jasné, jak vše dopadne. Ale kniha se mi i přesto líbila, hezké čtení, můžu doporučit.

20.03.2017 4 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Zatím nejslabší díl. Snad další budou lepší.

12.02.2017 3 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Perfektní díl, tohle se Karin povedlo. A co se týče agenta Trenta, ten prostě nemá chybu!

06.11.2016 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Po prvním dílu jsem se nemohla dočkat další její knihy. Začátek super, pak jsem se začala místy nudit. Po prokousání se 80% knížky dochází k jednoduchému rozuzlení? Čekala jsem mnohem víc.

11.09.2016 3 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Ze začátku jsem byla trochu zmatená, autorka malinko přeskakovala mezi jednotlivými příběhy. Ale rychle jsem si na její styl psaní zvykla a přišel mi úžasný! Čtenáře to vtáhne do příběhu, i kdyby nechtěl.

28.06.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka velmi překvapila, moc jsem od ní totiž nečekala. Moje první kniha od autorky a myslím, že si od ní přečtu ještě další kousky. Perfektně napsáno, zatím jsem se s podobným sepsáním knihy nesetkala. Vůbec jsem se nenudila a hrozně jsem se těšila, až budu moct ve čtení zas pokračovat. Napínavé až do konce.

20.05.2016 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Naprostá pecka! Mo je pro mě zatím TOP mezi autory.

09.04.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Naprosto geniální!!! Lepší knihu jsem zatím nečetla.

23.02.2016 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Unesená byla moc fajn, plno zvratů a napínavých pasáží. Kniha plná překvapení.

04.02.2016 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Do půlky naprosto super, přiznám se, že jsem se bála kouknout z okna, jestli na mě jeden sněhulák nebude koukat taky. Autor ale z Harryho udělal místy až amerického akčního hrdinu, což mi malinko vadilo. Konec překombinovaný, ale dobrý. Jinak fajn knížka, která má pořádně promyšlený děj.

13.01.2016 4 z 5

Mág – Učedník Mág – Učedník Raymond E. Feist

Dokonalé dílo. V době, kdy jsem Ságu Trhlinové války četla jsem samotným příběhem doslova žila.

19.10.2015 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Dost slabé! Kdyby autor vynechal všechny ty kecy okolo nebylo by to zlé. Ale místo nějakých 390 stran by měla knížka tak 100. Doufám, že u ostatních dílů budu mile překvapena :)

16.10.2015 2 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Poprvé, kdy jsem nedokázala během čtení odhalit pachatele. Napínavé, dokonale matoucí, konec naprosté překvapení. Nemůžu dát méně než 5*.

02.09.2015 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Moje první kniha od Mo Hayder. Dokonalý příběh, propracování a detailní popis metod vyšetřování.

02.09.2015 5 z 5