Čmeláček Čmeláček komentáře u knih

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Výborná kniha, přečetl jsem ji na svoje poměry hodně rychle :). Gereon mě sice občas štval, ale jinak jsem byl spokojený. Charly je skvělá a fakt sympatická ženská. Pět stars jak vyšitých a jede se dál! :)))

11.11.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Už jsem zase potřeboval nějaký thriller, proto jsem si na základě komentářů svých oblíbených tady na Databázi knih vybral tuhle knihu. A byla fakt skvělá! I když byla napínavá tak nějak jinak, než jak jsem čekal původně. Dokonalé počteníčko, úplně jsem vrněl blahem :))). Ale taky jsem slzu musel zamáčknout, když to bylo místy smutné. Celkově to vidím na pět a tuhle paní spisovatelku si pro příště dám do hledáčku :).

22.09.2023 5 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Nutně jsem teď potřeboval nějakou oddechovku, proto jsem vsadil na pana Vondrušku a fakt mě nezklamal :). Kniha se čte dobře, zápletka je taky zajímavá a Oldřich z Chlumu celkem sympaťák :). Takže asi tak a v této řadě budu určitě pokračovat.

16.09.2023 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Z mého pohledu vynikající thriller, který jsem přečetl jedním dechem. Kniha patří k těm neodložitelným a to mám fakt rád :))).

08.07.2023 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Tak už zase jedna kniha, kterou mi vnutila paní knihovnice. Jde sice mimo žánry, které čtu obvykle, ale nakonec se mně líbila dokonce tak hodně, že jí dávám pět stars :). Zajímavé čtení a naštěstí to není žádná červená knihovna, kterou fakt z duše nesnáším! Takže příště zkusím dát na paní knihovnici častějc :))).

20.03.2023 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Musel jsem si teď dát oddych od náročnějšího čtení a tak jsem si vybral knihu od Agathy Christie, protože ta mě sedne za všech okolností :). Tahle její detektivka je taky hodně dobrá, takže ode mne dostává pět stars a velké doporučení! :)

29.01.2023 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Tak tohle byla fakt hodně zajímavá kniha na téma domnělé ztráty paměti. Doporučila mi ji zase naše paní knihovnice a musím říct, že se přesně strefila do mého vkusu :). A to, co se stalo Jane, by asi nechtěl zažít nikdo. No ale jako oddechové čtení a k tomu skvělá jízda od začátku do konce to svůj účel splnilo na jedničku, takže asi tak :).

12.04.2024 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Nechtěl jsem si nechat ujít další pecku od tohoto chlápka, který napsal naprosto dokonalou trilogii o opičím vrahovi. A i když to bylo dost jiný kafe, kniha se mi líbila taky. Byla napínavá a fakt se skvěle četla. A Cole byl sympaťák, hned bych si s ním zašel na jedno :))).

01.02.2024 5 z 5

Hrobník a dívka Hrobník a dívka Oliver Pötzsch

Vynikající kniha, líbila se mi o něco víc než první díl. A tak za tohle skvělé počteníčko dávám pět stars a doufám, že brzy vyjde pokračování :).

17.12.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Zajímavá kniha, kterou jsem si přečetl na doporučení paní knihovnice. A i když to nebyla úplně čistokrevná detektivka, tak mě bavila a ve finále jsem byl fakt hodně spokojený. Pět stars a howgh! :)

08.11.2023 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Nebylo to úplně marný, i když od tohoto pana spisovatele jsem zvyklý na vyšší level. Na víc než na čtyři stars to dnes nevidím, ale určitě zkusím další část, třeba bude lepší? :)))

11.10.2023 4 z 5

Kalmann Kalmann Joachim B. Schmidt

Tohle byla fakt hodně neobvyklá detektivka, no ale měla něco do sebe. Kalmann je takovej celkem zvláštní sympaťák, určitě nesedne všem, což se dá pochopit. Já jsem se ale bavil královsky a knihu přečetl jedním dechem. Pět stars jak vyšitých a doporučení! :)))

31.08.2023 5 z 5

Poklad ve Stříbrném jezeře Poklad ve Stříbrném jezeře Karel May

Vrátil jsem se ke klasice mého dětství a hezky jsem si početl :). Tohle je fakt skvělá dobrodružná kniha, která se dá číst pořád dokola. A taky film se povedl. Doporučuji.

05.08.2023 5 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain (p)

Kniha mého dětství, kterou jsem četl několikrát a nikdy se mně neomrzela. Vidím to na pět stars a doporučení! :)))

11.07.2023 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Tenhle díl byl zase o dost lepší než ten předtím! Rhyme a Amélie znovu v akci, prostě skvělé! :) Jo a taky zajímavá kulisa iluzionistů, to se hned tak nevidí :). Pět stars a doporučení!

30.06.2023 5 z 5

Vinnetou I. - Indiánské léto Vinnetou I. - Indiánské léto Karel May

Tak tohle byly knihy přesně pro mě! :) Myslím, že se v nich našel asi každej správnej kluk, a já jsem na tom nebyl jinak. Taky jsem se chtěl s Vinnetouem a Old Shatterhandem prohánět na koni, stopovat nepřátele a tak podobně. Suverénních pět stars!!!

02.04.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Začínám číst novou řadu, kterou mi doporučila máma a taky tady má dost dobré hodnocení. Ale tento první díl ještě úplně dobrý nebyl. Josie mi připadla taková trochu jako divná, snad to teda bude příště lepší. Dnes čtyři stars, na víc to nevidím. Určitě to ale nevzdám a budu číst dál :).

05.03.2023 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tohle fakt nemělo chybu! Knihu jsem přečetl v podstatě na jeden zátah a nemohl ji dát z ruky :). Prostě pecka od začátku až do konce! Pět stars a howgh!!! :)))

05.01.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Knihu jsem si vybral na základě hodnocení svých oblíbených tady a moc vám všem děkuji, protože to byla fakt pecka! Výborné čtení od první do poslední stránky se zajímavým koncem. Vidím to tedy na pět stars a doporučuji! :)))

17.03.2024 5 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Nedokázal jsem odolat a hned po dočtení prequelu jsem se pustil do další knihy z téhle mojí oblíbené série. A zase to bylo skvělé počteníčko, knihu jsem skoro nedal z ruky, dokud jsem neměl hotovo :). Mia a Holger se vyznamenali a případ to byl napínavý, takže dávám svých většinou obvyklých pět stars a doporučení! :)

07.02.2024 5 z 5