Čmeláček Čmeláček komentáře u knih

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Za tuhle knihu si její autorka Lisa Regan zaslouží fakt velkou pochvalu! Je skvěle napsaná, takže se dá přečíst na jeden zátah. Dávám pět stars a doporučení :).

11.03.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Všichni kolem mě mluvili o Bryndzovi a jeho knihách, tak jsem se nakonec nechal přemluvit a přečetl si tuhle. A fakt nebyla špatná! :) Málem jsem ji nedal z ruky, i když Erika byla občas hodně nesympatická. No nic, jdu na další a uvidím :))).

05.11.2022 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Teda, vážení, tohle byla zase skvělá jízda od začátku až do konce! Já tohle amišské prostředí fakt můžu, jejich život je tak jiný, než ten náš. A to je právě na tom tak zajímavý a napínavý zároveň :))). Akorát tentokrát mi bylo dost líto těch dětí, které ztratily nejenom svoji matku, ale později dokonce i otce. To bylo fakt hodně krutý. No ale jinak to byl zase případ par excellence a já jsem si ho perfektně užil. Pět stars to tím pádem jistí a jsem zvědavý na další! :)

19.04.2024 5 z 5

Ďábel v zrcadle Ďábel v zrcadle Juraj Červenák

Další případ bude řešit trojlístek ve složení Stein, Barbarič a Jaroš tentokrát ve Vídni. Já jsem nadšený, tohle město mám moc rád a knihu jsem si parádně užil! :) Takže asi tak a howgh! :)))

24.01.2024 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tuhle knihu jsem přečetl hodně rychle, nedala se odložit a fakt mě zajímalo, jak to všechno skončí. Sice to bylo taky trochu nereálný, to musím uznat, ale to mi vůbec nevadilo. U některých knih je prostě nutný si zakázat přemýšlet :). Paní spisovatelka píše dobře, takže za mě jako oddechovka vyhovující a na odreagování jakbysmet :).

09.01.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Kate Marshallová je moje oblíbenkyně :). A Ďáblova cesta byla fakt skvělá! Napínavá tak akorát, výborná zápletka se ztraceným malým dítětem - prostě chuťovka! :) Bryndza definitivně psát umí, takže já jsem spokojený a dávám za pět, vážení! :)))

05.01.2024 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Kate Burkholderová je fakt zajímavá a sympatická ženská, která se s ničím nemaže :))). A tenhle případ byl zase skvělý, o tom žádná :-). Víc psát už snad ani nebudu, dávám za pět a doporučuji.

17.07.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Erika se v tomto díle už trochu zklidnila, takže se to s ní docela dalo :). A případ taky dobrý. Pět stars a jako ostatní tady doufám, že bude další kniha s Erikou.

28.05.2023 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Skvělé počteníčko, od knihy jsem se nemohl odtrhnout, takže jsem ji měl přečtenou hodně rychle :). Pět stars jak vyšitých to jistí a paní spisovatelku si dávám do hledáčku :).

27.01.2024 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Nekonečná noc to teda byla, fakt! :))) I pro mě, protože já jsem knihu začal číst včera večer a neodložil jsem ji, dokud jsem neměl hotovo :). Naštěstí jsem dnes nemusel do práce, tak se to dalo. Bylo to zase vynikající počteníčko, jako snad všechno od paní Agathy. Pět stars a velké doporučení! :)

04.10.2023 5 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Nemám co dodat, také tato kniha je vynikající! :) Tom Stilton, komisařka Mette Olsäterová a Olivie Rönningová mě fakt baví, proto se budu brzy těšit na pokračování.

27.09.2023 5 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Stejná pecka jako první díl! Čte se skvěle a prostě nemá chybu :). Zase doporučuji a těším se na třetí pokračování.

22.07.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Skvělý thriller, skoro nešlo přestat číst :). Já si teda jsem stoprocentně jistej, že mě nikdo nezaměnil, ale nechtěl bych být v kůži těch rodičů, fakt ne! Musí to být strašné zažít něco podobného. A závěr podle mého pan spisovatel vyřešil zajímavě. Víc už nemám co dodat, pět stars a howgh! :)))

14.06.2023 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Právě jsem si všimnul, že jsem ještě nehodnotil tuhletu knihu. Je fakt výborná, má skvělou atmosféru a nedá se od ní odejít. Prostě klasika, která si zaslouží pět stars!!!

10.11.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Konečně se dostala první kniha z této kultovní série až ke mně :). A byla to fakt perfektní jízda! Hunter i Garcia jsou skvělí a já se určitě brzy pustím do dalšího dílu :).

08.08.2022 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jedním slovem vynikající! Nemám co dodat, jsem dokonale spokojený, takže dávám 5 stars a definitivně doporučuji! :)

01.04.2024 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Podle mého prvotřídní thriller, čte se jedním dechem. Případ je taky skvostný, takže se už nebudu dál rozepisovat, dám pět stars a jsem fakt hodně zvědavý, jak to bude dál :).

29.03.2024 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Nedokázal jsem odolat a hned po předchozí přečtené knize od této paní spisovatelky jsem otevřel další :). A musím se fakt divit, že tady má tak nízké hodnocení, protože já jsem byl zase hodně spokojený. Četlo se to jedna radost a taky zápletka byla dobrá. Takže zase pět stars jak vymalovaných! :)))

11.01.2024 5 z 5

První padlí První padlí Volker Kutscher

Gereon mě tady naštval hned na začátku, vleze tady do postele s cizí ženskou a přitom má doma Charly... No ale jinak knize nemůžu vytknout vůbec nic, zase se mně krásně četla, dokonce i včera na Štědrý den jsem četl a četl jak o život :). A právě jsem ji zavřel a hned se vrhnul na hodnocení a psaní komentáře :). Atmosféra 30. let v Německu skvělá, takže dávám zase pět stars a brzy se poohlédnu o další knize. A pevně doufám, že Gereon mě přestane štvát!!! :)))

25.12.2023 5 z 5

Můj táta Josef Lada Můj táta Josef Lada Alena Ladová

Josefa Ladu a jeho knížky mám fakt moc rád, proto jsem si chtěl přečíst, co o něm napsala jeho dcera. A bylo to pěkně napsané vyprávění, veselé i smutné, jak už tak ten život je.

25.11.2023 5 z 5