citronekodvedle citronekodvedle komentáře u knih

Ájurvéda - léčení a vaření Ájurvéda - léčení a vaření Elisabeth Veit

Úžasná knížka, má první o ajurvédě. Škoda, že se u knihobota spletli a poslali mi jinou, tak snad ta druhá bude také tak dobrá. Knížka je hezky zpracovaná, spíš pro začátečníky a seznámení. Můžu doporučit. Mě najdeš na IG jako citronekodvedle.

25.10.2021 4 z 5

Ženské příběhy – Cyklická cesta životem Ženské příběhy – Cyklická cesta životem Lilia Khousnoutdinova

Úžasná kniha, děkuji za sepsání těchto příběhů a mohu doporučit každému k přečtení.

16.08.2021 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Krásná kniha doporučuji každému přečíst, určitě se k ní vrátím.

11.05.2021 5 z 5

Rok ve Svatojánu Rok ve Svatojánu Eva Francová

Úžasná knížka, můžu všem jen doporučit.

25.05.2020 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

tato kniha by pro každého měla být základní biblí života

23.04.2018 5 z 5

O ženách O ženách Osho

vždycky jsem se bála mít dědi, kvůli tomu že je zkazím, ale po shlédnutí videa od pana Duška a přečtení téhle knížky už se nebojím, plus mi hodně dala celkově ohledně ženství

01.03.2018 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

absolutní pecka, ten konec mě dostal, zkuste po dočtení začíst číst znovu, jakoby to byl uplně jiný příběh, určitě dočtěte do konce

03.12.2017 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Super oddechovka, hodně jsem se nasmala, za mě doporučuju

10.08.2017

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Hezký příběh až na ten konec co zaujalo mě bylo že jsem se poprvé začetla a nevadilo mě to preskakovani od jednohu k druhému obvykle se v tom úplně stratim a musím číst po zpatku aby mi to dávalo smysl :-)

05.08.2016 3 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Příběh nezklamal, nádherně jsem si u knížky oddechla a už se těším na další příběhy o Sherlocku Holmesovi :-)

27.03.2016 3 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Naprostá klasika, a lepší dílo na tuto tematiku stejně není Drakula je Drakula :-)

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jedna z mích nejoblíbenějších knih vůbec ;-)

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nekde jsem viděla trailer na stejnojmenný film a když jsem poté spatřila knížku musela jsem si ji přečíst, má velmi zajímavé téma a skvěle se mi četla

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Vůbec jsem nevěděla o čem kniha bude, a hned na prvních stránkách mě vytáhla do děje a líbila se mi

03.02.2016

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Další super série měla jsem ji hned přečtenou:-)

02.02.2016 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Super knížka i celá sérii moc dobře se mi četla :-)

02.02.2016 4 z 5

Jak napravovat svět: Rozhovory s inspirativními Izraelci Jak napravovat svět: Rozhovory s inspirativními Izraelci Terezie Dubinová

Nádherná a inspirativní kniha a hlavně lidé v ní i pro nás v dnešní době, kdyby jen polovina projektů co dělají tito lidé byla i nás bylo by to wau. Kolik lidí se snaží bez tlaku dělat dobro, ať už pro přírodu a lidi, příběh o záchraně fauny jak pro ptáky, rostliny v pouši před dálnicí, či park pro gazely, úžasná bylinkářka, hodně příběhů silných žen, ekovesniček, změny v učení dětí, plno terapií a traumat, jak přijímat i muže vojáky s traumatem, vnímat že to není slabost když o tom všem mluví.... Prostě skvělé a vážně inspirativní rozhovory, že když se chce tak všechno jde. A že každý z nám jako občan může být aktivní a něco změnit, byť se to zdá jako kapka v oceánu. Zapomněla bych na úžasné ženy a zpěv či tanec.

19.06.2024 5 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

V knížce jsme se místy ztrácela. A byla jsme ráda že jsem viděla můj oblíbený film. V postavách bych se ztratila úplně, ale střípky mé paměti z filmu mě naštěstí navedli kdo je kdo. Jak všichni příbuzní tak kamarádky. I tak jsme se hodně bavila, ale knížka mi přišla spíše jako něco o tatínkovi v hlavní roli. A ubkapitol s ním jsme se hodně bavila.

10.06.2024 3 z 5

Praktická kniha vonných dýmů Praktická kniha vonných dýmů Franz X. J. Huber

Úžasná knížka. Moje první o vykuřovaní, na začátku přehled, hidtorie, pomůcky k vykuřování. Super úvod, prostředek je nejobsáhlejší. Obsahuje jednotlivá témata k vykuřování s krátkým popiskem, poté se slovy ke konkrétnímu vykuřování a nakonec obsahuje samotnou směs. Najdeš tu uzemnění, harmonii, jak přivolat lásku nebo zahnat chmury vážně obsáhlá část. Na konci je lexikon s jednotlivými esencemi. Vážně úžasná, za mě čarodějná knížka. Navedla mě na cestu víc vykuřovat, zkoušet a nevést se tak pravidly, prostě si hrát. Najdeš mě na ig jako citronekodvedle

01.01.2023 5 z 5

Přirozená meditace - Snadno a intuitivně Přirozená meditace - Snadno a intuitivně Dean Sluyter

Krásná knížka, která můžu každému něco předat. Ukazuje meditaci úplně v jiném světle. Popisuje několik metod, z nichž si každý nějakou může vybrat a pomůže mu v jeho životě. Na úvod autor sám vysvětluje, že meditace není jen o tom sedět v lotosovém sedu a snažit se na nic nemyslet. Je to právě úplně na opak. U meditace můžete sedět jak chcete, ležet i spát a také se pohybovat. Sám učí nebo učil meditaci vězně a vtipně vysvětluje jak si z něj dělá pokaždé legraci jeho švagr, pokaždé když se setkají dělá hlasité Ómmm. V knížce najdete meditaci na zvuk, oblohu, úsměv, srdeční čakru a zpoustu dalších. Také je v ní kapitola věnovaná věčným a neustálým myšlenkám. Znáte to, když ležíte dvě hodiny v posteli a stále nemůžete usnout, protože pořád na něco myslíte? Buď na to co bude, nebo co bylo. Dál prozrazovat nebudu a knížku si přečtěte. Na IG mě najdeš jako citronekodvedle

30.12.2022 5 z 5