Chris13 Chris13 komentáře u knih

Je to lepší než Stmívání...do Bree a Diega se zamilujete ;) hrozně mě potěšilo odložení růžových brýlí a ukázka upíru na té "druhé straně". Palec nahoru. ;)

22.05.2013 5 z 5

Pro fanoušky stmívání ideální...akorát ta cena ;)

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Zařekla jsem se, že Romeo a Julie nikdy, protože - upřímně - to zamilování Romeovi nějak nežeru (ráno umíra pro Rosalinu a pak skáče po Julii, proč ne). Nakonec jsem se odhodlala a ono to nebylo vůbec špatné. Rozhodně příjemné překvapení.

02.01.2016 3 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Líbilo se mi vše, snad jen kromě konce...

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Právě jsem přečetla asi čtrnáctou kapitolu a knížku už se mi nechce odložit ;)

Tmavomodrý svět Tmavomodrý svět Zdeněk Svěrák

Krátká dojemná kniha, která zbytečně neprotahuje a přesto nic nevynechává. Silný zážitek i dlouho po přečtení :)

02.01.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka, nad kterou budu ještě dlouho přemýšlet, protože se na ní nedá jen tak zapomenout.

15.04.2014

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

01.03.2014 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha, která zůstane v (alespoň mojí) hlavě napořád. Jakmile někdo v mé blízkosti vysloví jméno Nelly, hned se nechám unést na Větrnou hůrku k Heathcliffeovi, Katce a spoustě dalším postavám, kterými je příběh hojně zasypán. Jsem ráda, že jsem se prokousala drobet nezáživným začátkem a dostala se až tam, kde se začíná rozplétat vskutku neuvěřitelný příběh.

21.02.2014 4 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Asi patřim mezi slabší čtenáře, protože se mi ta knížka líbila... Těším se na druhý díl.

22.10.2013 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Jedna z mých nejoblíbenějších knih

22.05.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moje první kniha ;) Miluju ji...navždy

22.05.2013

Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Ryan Burton

Po pravdě... občas je to příjemné na odpočinutí od takových bichlí jak je třeba hostitel, ale jinak mě to moc nenadchlo. Nejlepší byl asi upír, který komixem provázel. ;)

22.05.2013 1 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Na tenhle komix jsem narazila čirou náhodou v Mostě. Měli ji asi ze tří stovek zlevněnou na 49 korun. Chtěla jsem si ji koupit uždříve a když jsem ji uviděla v téhle příznivé ceně, tak jsem prostě neodolala..;) Jsem asi v polovině a naprosto jsem si zamilovala ilustrace. Cullenovi jsou v komixu hezčí něž ve filmech. Palec nahoru ;)

Jak zabít svého šéfa Jak zabít svého šéfa Shane Kuhn

Hezké, vtipné s nečekaným koncem :)

02.01.2016 4 z 5

Bourneovo dilema Bourneovo dilema Eric Van Lustbader

Napínavá akční kniha u které se rozhodně nelze nudit ;)

02.01.2016 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Vcelku milá knížka, ale Na větrné hůrce mám radši.

16.03.2014 4 z 5